#5 Gökhan Zan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 5 Gökhan Zan

Milli takım stoperi,bedelsiz üstüne Gökhan para vermeli Galatasaraya aldıkları için yönetim başarısı filan değil ayrıca kimi aldın puyolumu yerli stoper hiçmi yoktu ucuza kapatılacak herhangi bir stoper iyidir G.Zan'dan sonuçta bedava oynamayacak

ya yorumları utanarak okudum yeteneksiz olsa bjkde 5 yıl nasıl oynar bu kadar yeteneksiz olsa avrupadan nasıl teklif gelir hayret bişe yaa.. Emre güngörden 3 gümlek emre aşıkdan 5 gömlek daha kaliteli .. emre aşıkdanda savaşmayı kaparsa servet gibi olur..

çok yerinde bir transfer.bu arada boulahrouzla ilgileniyormuşuz.transfermarkt adlı sitede yazıyo.

Alınabilecek en iyi türk stoperlerden birisi olduğuna şüphe yok,Takımımıza hayırlı olsun.Yanına birde hızlı ve yetenekli yabancı stoper bulabilirsek süper ikili olurlar.

Yahu daha ne istersiniz anlamadım gitti.....Adam türkiyenin en iyi stoperlerinden biri ve bonservis bedeli ödemeden aliyoruz heralde 1,5 2 Milyon ödenir unutmamak lazımki bu Adamı daha bundan 3 sene önce Wenger Arsenale istiyordu.....şimdi Wenger futboldan anlamiyorda sizlermi daha iyi anliyorsunuz?

Bu adamın kapasitesi bellidir. Servet'in bizde yeniden doğması tamamen tecrübeyle ilgiliydi. Yani fenerdeyken hatalar yapardı sonra Sivas'a gitti, en son bize gelince açıklarını tecrübesiyle kapattı. Bu adam senelerdir olduğu yerde sayıyor. Bjk bile kontrat önermedi adama çünkü bu tür oyunculardan kurtuluyorlar. Cisse, Sivok vs. hepsini gönderiyorlar. Sonuç olarak bu adamdan Servet gibi bir performans beklemeyin. Bjk'da ne ise bizde de odur bu adam. Kendini geliştireceğini sanmıyorum. Ayrıca bedava diye sevinen arkadaşlara ek olarak: Özhan Canaydın döneminde ucuz ve kaliteli oyuncu alma gibi bir politikamız vardı ve o politikanın sonucunu, Avrupa kupalarında seribaşı olamayarak ve senelerdir şampiyonlar ligine gidemeyerek ödüyoruz. Yani adam gibi takım kuracaksan kesenin ağzını açacaksın. Öyle Gökhan Zanla falan olmaz bu işler.

Gökhan taraftarla buluşuyor

G.Saray ile sözleşme imzaladıktan sonra Florya'ya giderek takım arkadaşlarıyla tanışan Gökhan Zan bugünkü idmanda da taraftarla bir araya gelecek. Tecrübeli oyuncu, "Çok heyecanlıyım" dedi.

Bonservisi elinde olarak alınması çok güzel oldu!Defansımıza aranan kan olabilir!Hayırlısı olsun;)

sadece bedava aldık diye seviniyor millet, bence. G.Zanı hiç bi zaman beğenmedim, seneye yollanacaklar listesinde benim favorim. GS gibi büyük takım oyuncuyu bedava aldık diye sevinmemeli, parasını verip iyi oyuncu aldık diye sevinmeli.

son yıllarda popesculardan sonra GS'da kalıcı, iyi bir savunmacı göremedim. savunma en zayıf yerimiz.

bizde isteriz herhalde parayı basıp en iyi oyuncuların alınmasını.savunmamızın en zayıf yerimiz olduğunu biliyoz ama kulübün bilmem kaç milyon dolar borcu olduğunuda unutmamak lazım.ayrıca eminimki gökhan ile ilgili olumsuz yazılar geldiğinde servet içinde yazılmıştı.en iyisi bekleyip görmek.

Terim bu işte bazen akılalmaz şekilde bir defa seçtiği hiçbir klası futbolcularda ısrar ediyor onları takımda tutuyor. Sonra onlar milli olduğu için ünlü olup büyük takımlara transfer oluyor. Yazık, yönetim fb ye benzemek için her şeyi yapıyor Galatasaray ruhunu yokediyor. Umarım tek maç oynayamadan gider. Saç baş yolmayız.

Terim bu işte bazen akılalmaz şekilde bir defa seçtiği hiçbir klası futbolcularda ısrar ediyor onları takımda tutuyor. Sonra onlar milli olduğu için ünlü olup büyük takımlara transfer oluyor. Yazık, yönetim fb ye benzemek için her şeyi yapıyor Galatasaray ruhunu yokediyor. Umarım tek maç oynayamadan gider. Saç baş yolmayız.

:)

Galatasaray ruhunu esas avatarındaki adam yok ediyor.Galatasaray ruhundan bahsedip;Lincoln'ü savunmak Mehmet Topal gibi,Gökhan Zan gibi mücadeleci futbolcuları eleştirmek,tezattır.

Elinden geleni yaptığı sürece benim için Gökhan Zan>Lincoln'dür.

Defansın bu yıl değişmez ikilisi Emre Aşık ve Hakan Balta olacak. İspanyaya karşı süper oynayan ikili. Sağbek Sabri veya Uğur solbek Alpaslan. Rijkaard Gökhan Zan'a tahammül etmez. Bu adam işine sadık Avrupalı, bazı yerli teknik direktörler gibi hatır matır dinlemez.

:)

Galatasaray ruhunu esas avatarındaki adam yok ediyor.Galatasaray ruhundan bahsedip;Lincoln'ü savunmak Mehmet Topal gibi,Gökhan Zan gibi mücadeleci futbolcuları eleştirmek,tezattır.

Elinden geleni yaptığı sürece benim için Gökhan Zan>Lincoln'dür.

Mücadelemi? Mehmet Topal saha da salına salına geziyor. Gökhan Zan ise 3. ligte oynayacak kapasitede, tesadüflerle biryere gelmiş futbolcu. Futboldan anlayan taraftarların bu sezon saç baş yolmaya niyeti yok.

Defansın bu yıl değişmez ikilisi Emre Aşık ve Hakan Balta olacak. İspanyaya karşı süper oynayan ikili. Sağbek Sabri veya Uğur solbek Alpaslan. Rijkaard Gökhan Zan'a tahammül etmez. Bu adam işine sadık Avrupalı, bazı yerli teknik direktörler gibi hatır matır dinlemez.

Sahi Rijkaard da İspanya'dan geliyor! O maçı mutlaka izlemiştir. Birde Gökhan Zan'ın milli takım ve bjk maçlarını bir izlese. Bjk li taraftarların Gökhan Zan gidince göbek attığını bir duysa.

Üst Alt