#5 Gökhan Zan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 5 Gökhan Zan

Mücadelemi? Mehmet Topal saha da salına salına geziyor. Gökhan Zan ise 3. ligte oynayacak kapasitede, tesadüflerle biryere gelmiş futbolcu. Futboldan anlayan taraftarların bu sezon saç baş yolmaya niyeti yok.

Sen futboldan anlıyorsan,ben anlamıyorum o zaman.Tamam.

Mehmet Topal,sahada salına salına geziyormuş...:eek:

Lincoooooooooln,Lincoooooooooln....

H.Balta'nin asil mevkisi zaten stoperdir.

E.Asik bence ilk 11 oyuncusu degildir, ayrica her zaman kirmizi kart alabilme riski var.

Vasat üstü birisi sadece.

M.Topal sadece defansif anlamda iyidir, iki yönlü filan hic degildir. Hava toplarindada nasil o kadar etkisiz olabildigini anlayamiyorum.

Defansın bu yıl değişmez ikilisi Emre Aşık ve Hakan Balta olacak. İspanyaya karşı süper oynayan ikili. Sağbek Sabri veya Uğur solbek Alpaslan. Rijkaard Gökhan Zan'a tahammül etmez. Bu adam işine sadık Avrupalı, bazı yerli teknik direktörler gibi hatır matır dinlemez.

Ne insanlar var ya:D:D Ben de bu foruma sadece Galatasaraylilar yazar saniyordum, megersem lincolnsporlu fanatikler de varmis.

bJK de 2.dönem ligdeki Fb maçı dışında iyi bir performans gösterdi ama asla GS ın ilk 11 oyuncusu olamaz.

Fiziği dışında hiçbi artısı yok ayrıca karşısında Alex ve Guiza yı görünce sapıtıyor fener maçlarında kadroya dahi alınmamalı=)

Mücadelemi? Mehmet Topal saha da salına salına geziyor. Gökhan Zan ise 3. ligte oynayacak kapasitede, tesadüflerle biryere gelmiş futbolcu. Futboldan anlayan taraftarların bu sezon saç baş yolmaya niyeti yok.

Sen istersen, konusmadan önce Lincoln 'ü brezilyadan getir. Mehmet Topal'a laf yok, okadar!

mehmet topal bölümü değil ama.yüklü miktarda para veren varsa hemen satılsın.yeri doldurulamayacak birisi değil.

Ne insanlar var ya:D:D Ben de bu foruma sadece Galatasaraylilar yazar saniyordum, megersem lincolnsporlu fanatikler de varmis.

Konuya değindiğin iyi olmuş. Aldığım bazı resmi olmayan bilgilere göre aziz isimli bir futbol klübü yöneticisi bundan birkaç ay önce yeni yetme fedailerine yüklü bir miktar vererek ne yapın edin rakibimizden bu futbol şairinin ayrılmasını sağlayın demiş, bunun üzerine fedailer ulufelerini alıp Türkiye'nin birçok ilindeki çeşitli internet cafelere dağılmışlar ve çeşitli Galatasaray forumlarında Lincolne karşı psikolojik harbe girişmişler. Yani sanıldığı gibi taraftarı dolduruşa getiren sadece sallayan medya değil.

Konuya değindiğin iyi olmuş. Aldığım bazı resmi olmayan bilgilere göre aziz isimli bir futbol klübü yöneticisi bundan birkaç ay önce yeni yetme fedailerine yüklü bir miktar vererek ne yapın edin rakibimizden bu futbol şairinin ayrılmasını sağlayın demiş, bunun üzerine fedailer ulufelerini alıp Türkiye'nin birçok ilindeki çeşitli internet cafelere dağılmışlar ve çeşitli Galatasaray forumlarında Lincolne karşı psikolojik harbe girişmişler. Yani sanıldığı gibi taraftarı dolduruşa getiren sadece sallayan medya değil.

kimsenin lincoln'ün futbolculuğuna lafı yok ki sadece kaprislerine lafı var yoksa Lincoln bu ligin değil dünyanın tozunu alırdı ;-) milletin dolduruşuna ihtiyacımız yok bizim

gokhanzannnnedip.jpg

Bildiğim kadarıyla Galatasaray A takımımız'da "Gökhan" adında hiç futbolcumuz olmamıştı. İnşallah adıyla birlikte kendisi de kulübümüz ve camiamıza uzun yıllar hizmet eden başarılı sporcularımızdan birisi olur.

Renkdaşlar ; malumunuz foto kendi mamülümüzdür. :D Sevgiyle kalın.

Itiraf ediyorum, o doldurusa getirenlerden biri de bendim..

Leverkusen maçını izleyemedim ya Zan'ı görecektim ne güzel,10 üzerinden kaç verirsiniz ?

Servet-Zan ikilisi olur mu ?

gokhanzannnnedip.jpg

Bildiğim kadarıyla Galatasaray A takımımız'da "Gökhan" adında hiç futbolcumuz olmamıştı. İnşallah adıyla birlikte kendisi de kulübümüz ve camiamıza uzun yıllar hizmet eden başarılı sporcularımızdan birisi olur.

Renkdaşlar ; malumunuz foto kendi mamülümüzdür. :D Sevgiyle kalın.

Hasan Gökhan Şaş vardı hocam ama ilk ismi Gökhan olan var mı bilmiyorum..

Leverkusen maçını izleyemedim ya Zan'ı görecektim ne güzel,10 üzerinden kaç verirsiniz ?

Servet-Zan ikilisi olur mu ?

puanlamasını bilemem ama 7 diyelim hadi.

servet'ten daha iyiydi, müdahaleleri yerindeydi, hiç sırıtmadı. 2.dakkada bir topu direkten döndü. yani beklediğimden iyiydi.

ama servet-zan ikilisinin olmayacağını da gösterdi bu maç. ağır kalıyorlar ve aradan çok top kaçırdılar.

gökhan-emre ya da servet-emre ikilisi en güzeli olur mevcut kadroda heralde.

Gökhan Zan için kötü oyuncu diyenleri anlamıyorum, sonuçta milli takıma banko çağırılan bir oyuncu. Leverkusen maçında da gayet güzel oynadı, Galatasaray'a yararlı olacağını düşünüyorum.

Üst Alt