#5 Jamont Gordon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jamont Gordon

Cevap: #5 Jamont Gordon

Bugünki gibi sorumluluk alması lazım yoksa transfer yapmazsak Göksenin ve Domercantın yokluğunda işimiz zor

Hala iddia ediyorum potansiyeli Jamon'dan çok daha fazla. Güç ve atletizm olarak yanına yaklaşacak adam yok Avrupadaki guardlarda.Bunu kullanmayı öğrenmesi lazım sadece.Adam resmen yanlış oyun tarzıyla oynayıp kendini israf ediyor.Böyle bir şey görmedim

Bu maç için sanki Koç a karşı hafif bir tepkisi vardı, bu ekstra motivasyona dönüştü sanırım.Arroyo haberleri artmaya başladı bununlada alakası olabilir.

Umarım Ülker maçında da bugünkü performansını sergiler.

Atışlarını geliştirirse bizim için çok iyi oyuncu olur.Ama şu şutlarına devam ederse sadece iyi bir yedek olur

[TABLE="class: kerberos-ui-tr-zebra kerberos-ui-tr-hover, width: 100%"]

[TD="class: ui-bar-a, width: 100%, colspan: 2, align: left"]3 Sayı[/TD]

[TD="width: 75%, align: left"]Toplam Başarı Oranı[/TD]

[TD="width: 25%, align: right"]6/33[/TD]

[TD="width: 75%, align: left"]Ortalama Başarı Oranı[/TD]

[TD="width: 25%, align: right"]0.6/3.3[/TD]

[TD="width: 75%, align: left"]Başarı Yüzdesi[/TD]

[TD="width: 25%, align: right"]18,18[/TD]

[/TABLE]

%18 :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

6/33 :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Bende diyorum niye kimse Jamon Gordon'dan bahsetmemiş bugün? Niye bugün burası boş kalmış?

Sorun değil bizde aslan parcasını tebrik ederek doldururuz boşluğu :)

Savunmasına lafım yok ama keşke hücumda hep penetre etse ve 3lük pozisyonlarında ekstra pas verse.. Ben bu adamın şutuna hiç güvenemiyorum...

keşke her maç böyle oynasa ama cok kritik yerde hucumun başında hemen sut attı son periyotta fark ya 5 yada 7 idi

biraz dengesizligi var tabi. bomboş potaya laubaligi yüzünden smacı basamadı. böyle maçlarda artistlik yapmayacaksın. ben en çok macvana takılıyorum adam yok sahada. hiçbişey oynamıyor. 4 numarada hep bir noksanlık oluyor. nerde sezon başındaki macvan. ersin daglı ondan kat kat daha iyi oynuyor.

arroyo olunca çok rahatladı. bazen saçmalasada maçın genelinde 2 maçtır iyi oynuyor avrupada. içeri daha çok giriyor.:ayatollah:

Farmar ve diğer Gordon'ı denize döktü.Biraz kendini dizginleyip gereksiz şutlardan kaçarsa,içeriyi zorlarsa Avrupanın en iyilerinden biri olmaması için sebep yok.Bu kadar güçlü bir kısa daha yok Avrupada

Çok değişik bi şut stili var bu arkadaşın, topu resmen düşerken atıyor :D

İçeri penetre ettiğin sürece kralsın.

Üst Alt