#5 Jamont Gordon - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jamont Gordon

Cevap: #5 Jamont Gordon

Bu adamı Balotelli'ye benzetiyorum. Oynadığı zaman kral, bazen de saçma sapan hareketleri var.

Seni en çok eleştirenlerden biriyim.

Ama beni hep yanılt Gordon.:D

Böyle yanılmalara can kurban.:yenieek:

kafasını maça verdiğinde neler yapabileceğini son iki maçta gördük sanırım gerek savunmada gerekse hücumda verdiği katkılarla. bir de şu istikrar problemi olmasa :)

Dün inanılmazdı fark açtığımız zamanda kaçırdığı şutlara az söylenmedim ama uzatmalarda olağanüstü bir oyun sergiledi :ayatollah:

Caglar Torun ‏@caglartorun

Jamont Gordon, uzatmada 1/1 ikilik, 3/3 ucluk, 5/6 serbest atisla hic oyundan cikmadan 18 sayinin 16'sini uretti. #jamont

Galatasaray, uzatmada 18 sayi atti. 16'si Jamont Gordon'dan. Kalan 2 sayi serbest atis cizgisinden Arroyo imzali. Tum basketler Jamont'tan.

[video=youtube;zSm816QG8vg]https://www.youtube.com/watch?v=zSm816QG8vg[/video]

son çeyrekteki performansı

Bi Gordon yıllık 1.4 gibi rekor ücretlere oynayıp kapasitesinin 10/3'üyle oynar diğer Gordon ise yıllık 300'e oynayıp kapasitesinin 8/8'inle oynar,yemişim yeteneğinide,kafası yerindeyse Mcceleb'ten bile daha iyi oynar denmeleri,hayla Jamont ahh..

O kadar güclüsün keske daha sağlam patlatsaydında malum şerefsiz kendine gelemeseydi. Seviyorum seni adamsın!

Bi Gordon yıllık 1.4 gibi rekor ücretlere oynayıp kapasitesinin 10/3'üyle oynar diğer Gordon ise yıllık 300'e oynayıp kapasitesinin 8/8'inle oynar,yemişim yeteneğinide,kafası yerindeyse Mcceleb'ten bile daha iyi oynar denmeleri,hayla Jamont ahh..

He rekor rekor.Fenerbahçe'de o kadar ucuza oynayan yabancı yok.İlkan falan alıyor o parayı nerdeyse.Hangi rekordan bahsediyorsun kafandan uydurduğun şeyle

Hawkins,Arroyo,Ndong,Macvan hepsi hemen hemen aynı alıyor.Rekor falan uydurup kendimizi tatmin etmeye gerek yok yani :b5:

Şu sene harici ne zaman bu kadar para akıtıldığını gördün ehh?,Ndong 1.1 alıyor,Gordon 1.4 alıyor rekor değilse diğer Avrupa ülkeri alsında görelim şu oyuncuları şu fiyata tatminmiş-muşmuş...

Şu sene harici ne zaman bu kadar para akıtıldığını gördün ehh?,Ndong 1.1 alıyor,Gordon 1.4 alıyor rekor değilse diğer Avrupa ülkeri alsında görelim şu oyuncuları şu fiyata tatminmiş-muşmuş...

Anlama sorunun falan var heralde.Nerenin rekoru diyorum kaçamak kaçamak cevaplar.Türkiye rekoru mu ne rekoru? Farmar 3.5 alıyor yıllık 2 katından bile fazla.En az 10 tane daha fazla para alan oyuncu var ülkede.Hangi rekor,nerede rekor? Lakovic bile 1 milyon alıyordu

Eleştirin kimsenin birsey dediği yok ama iyi oynadığı maclarda hokus pokus olup, kötü oynadığı maclarda buraya cullanırsanırsanız olmaz. Ayrıca daha iyi dediğiniz Jamon Gordon'ı daha kac kez denize dökmesi lazım?

Banvit maçını aldın, bu maçı verdin.

Keşke banvitte de kasmasaydın da üzmeseydin bizi bugün. Yapılacak iş miydi o.

Anlama sorunun falan var heralde.Nerenin rekoru diyorum kaçamak kaçamak cevaplar.Türkiye rekoru mu ne rekoru? Farmar 3.5 alıyor yıllık 2 katından bile fazla.En az 10 tane daha fazla para alan oyuncu var ülkede.Hangi rekor,nerede rekor? Lakovic bile 1 milyon alıyordu

Ya kardeşim Galatasaray'ı konuşuyorum banane Efes'in 3.5 verdiği paradan,umarım Efes ve Ülker'le 1.5-2'ler harcanmadan mücadele edemessin demessin,Avrupa'da yarı bütçeli Cajalar,Khimkiler nasıl perişan ediyor görüyoruz.

Üst Alt