#5 Jamont Gordon - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Jamont Gordon

Cevap: #5 Jamont Gordon

Ya kardeşim Galatasaray'ı konuşuyorum banane Efes'in 3.5 verdiği paradan,umarım Efes ve Ülker'le 1.5-2'ler harcanmadan mücadele edemessin demessin,Avrupa'da yarı bütçeli Cajalar,Khimkiler nasıl perişan ediyor görüyoruz.

Cevabı basit.5 yabancı+onlarca gereksiz Türk oyuncudan oluşmuyor rotasyonları. 12 tane A kalite olmasa da kaliteli adam,homojen takım.Bu yabancı sınırıyla başarı imkansız.Ender Arslan kalitesinde Ncaa'in alt seviye takımından adam bulursun yıllık 50 bin dolara.Ama yapamıyorsun Ender'e 600 bin dolar ödüyorsun yabancı sınırı saçmalığından dolayı

Eleştirin kimsenin birsey dediği yok ama iyi oynadığı maclarda hokus pokus olup, kötü oynadığı maclarda buraya cullanırsanırsanız olmaz. Ayrıca daha iyi dediğiniz Jamon Gordon'ı daha kac kez denize dökmesi lazım?

Doğrudur eleştirmenin faydası yok benim eleştirim Jamont'a değil sanaydı karşılaştırma yapacaksak yüzeysel olarak yapmamalıyız.

adam maç sonunu öyle bir oynadı kı film senaryosu gibi. ilk önce 3lüğü attı kazanan taraf oldu derken yaptığı saçma sapan şut ve kasti faul ile maç gidiyormuş gibi oldu ve tekrardan attığı üçlükle maçı lehimize çevirdi. çok acayip bir adam.

Potansiyeli çok büyük ama oyun zekası da o kadar düşük.Tek başına maç alır tek başına maç kaybettirir.Arroyo'nun bile tavanı Gordon kadar ileri değil ama Gordon iyi atıyorum 10 üzerinden 10 seviyesine de çıkar 1e de düşer.Arroyo her maç 8lik oynar.O yüzden Arroyo büyük oyuncu işte

Mümkünse takımdan gönderilmeli ya da bu kadar fazla süre almaması gereken adam.Gerçi Domercant geliyor,keser biraz bu adamı

Kim ne derse desin hata yapıp kızdırsa da maç sonu ondan başka kimse de sorumluluk alamadı kaçırma korkusundan.Maçı yine Gordon'ın sayılarıyla aldık

Maçın 25. dakikasında Arroyo tam ritim bulacakken Ergin Hoca seni aldı bi an çok korktum maç gidecek diye neyse ki boniface sahnedeydi

Şampiyonluğa yürüyoruz takılmayın artık bu tür şeylere. Sene sonunda hoca değerlendirmeyi yapar zaten.

Zaman zaman saçmalasada savunmada da hücumda da bence gayet faydalı bir oyuncu. Çok güçlü bir kere..

Ya kardeşim Galatasaray'ı konuşuyorum banane Efes'in 3.5 verdiği paradan,umarım Efes ve Ülker'le 1.5-2'ler harcanmadan mücadele edemessin demessin,Avrupa'da yarı bütçeli Cajalar,Khimkiler nasıl perişan ediyor görüyoruz.

birader rekor mekor ortamı boş görmüş sallamışsın üfürükten beşiktaş bile 500 bin veriyor ne rekoru ne sallıyorsun fenerde efeste bu paranın altına oynayan yok khimkiye yarı bütçeli demende sallamada sınırının olmadığını gösteriyor :)

2 ucu keskin bıçak kavramına Jamont Gordon kadar uyan birisini görmedim. Dün bir yandan kritik şutlar sokarken diğer yandan yanlıs tercihleriyle macı kaybettiriyordu. Gelecek sene için takımdan gönderilmesi veya kalması zor bir mevzu olacak. Zira yaşı 26. Basketbol için genç yaşta ve hala olgunlaşabilir. Çokta yetenekli bir oyuncu. Gelecek sene postalayıp 2-3 sene sonra Avrupa'nın en iyi kısası olursa başımız çok ağrıyacak.

cidden çözemedim bu adamı son maçta en çok küfür ettiğim ve en çok alkışladığım adamdı :) öyle hatalar yapıyor ki ama öyle de sorumluluk alıyor ki ilginç... savunması çok iyiydi ama hakkını yememek lazım

Üst Alt