#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Çok düz bir oyuncu.Hiçbir şekilde fark yaratamıyor.
Lemina gibi bir adamın en geride oynaması rezillik.

Seri herkes altı oynasın diyorda..Arkadaş adamın oyun kurma isteği dışında hiçbir üst düzey özelliği yok.
Adamın sanki arkasından çekiyorlar.
Şut yok,hız yok,güç yok, sırtı dönük top alıp hemen öne doğru gitmeye cesaret yok..Neresi iyi arkadaş bu adamın.

Bal yapamayan arı tabiri kendisine en çok yakışan söz.

Sahada çok şey yapmak istiyor, çok zeki bir oyuncu pozisyon bilgisi vs. Basketbolda eski oyuncumuz Micov'u hatırlayanlar vardır. O da çok yetenekli değildi ama aşırı zekiydi böyle birkaç saniye sonrasını bile düşünürdü. Ben onu kendisine benzetiyorum. Yapmak istedikleri çok mantıklı doğru tercihler ama yapamıyor. Yeteneği mi yetmiyor gücü mü yetmiyor bilemiyorum. Mesela bazı pozisyonlarda Onyekuru rakip oyuncudan kurtulana kadar pas vermiyor, ne zaman rakip oyuncuya mesafe koysa şak diye pas veriyor. Mesela bunu bizde kendisinden başka hiçbir oyuncu yapamıyor. Bazen de çok basit hatalar yapıyor Belhanda'nın bile yapmayacağı türden.

Ama yine de memnunum. Son maçlarda defansif olarak da katkı koyuyor.

Mükemmel, harika futbolcu. Tam bir üstad, deha.

Profesör gibi oynuyor 6’da. Müthiş beğeniyorum. Barça’da sırıtmaz. Boşuna istemediler zamanında Xavi’nin yerine.

Keşke 1 sene daha izleme şansımız olsa. Galatasaray’da son yıllarda izlediğim en akıllı futbolcularından. Futbolu biliyor.

Tam Johan Cruijff topçusu. ‘Total futbola’ uygun.

Aşığım herife.

Üst Alt