#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gerçekten ilginç bir adam Seri hani üzerine takım kurulası bir adam ama bir yandan da gelgitleri çok fazla olan takımı yakabilecek bir adam. İşler istediği gibi olup istediği görevde olduğu zaman rakip fark etmeden oyunu tek başına eline alabilen bir oyuncu ki bunu Psg maçında Fenerbahçe maçında gördük mesela çok göze batmasa da içeride Antalya ve Gençlerbirliği maçlarında gerçekten efsane futbol oynadı Seri

Bence hala hayal kırıklığı Seri çünkü biliyorum ki o Fenerbahçe maçı gibi Antalya maçı gibi Psg maçı gibi sezon içinde 3-4 maç değil de kafadan 10 maç Seri'nin sazı eline aldığı maçları sayabilecek şüphesiz bir oyuncu olduğunu biliyorum ama bu sezon zorlamama rağmen 3-4 maç var

Ki bazen şeytan dürtmüyor değil Ömer&Seri&Mert Hakan üçlü orta sahası nasıl olurdu diye ?

Ligin 2.haftası konya maçında berabere kalmamıza rağmen sezonun en iyi maçlarından birini oynadık seri vardı..

Sonra ceza aldı 2 maç kaçırdı kayseri ve kasımpaşa maçlarını kazandık ama felaket top oynadık..

5.hafta malatya deplasmanında oynadı gol attı ve yine özellikle ilk yarı iyi oynayıp çok fazla pozisyona girdik..

Fenerbahçe maçında maalesef kadroya bile alınmadı.

7.hafta g.birliği maçında 1 gece önce yedikleri nedeniyle rahatsızlandı oynamadı...

Daha sonra 8 ile 17.haftalar arası yani toplam 10 maçın sadece 3 tanesinde 11 çıktı bu adam...İçeride kazandığımız rize,alanya ve antalya maçları..Geri kalan maçlarda ya hiç oynamamış ya da sonradan girmiş..

Yani ligin ilk yarısındaki 17 maçın sadece 6 tanesinde ilk 11 çıkmış..

Ligin ilk yarısındaki 4 büyük maçın hiçbirinde 11 çıkmamış..Fener ve başak maçlarında kadroda bile yok,beşiktaş ve trabzon deplasmanlarında 1-0 gerideyken son 20 dakika oyuna girmiş ki...Bu 4 büyük maçta sadece 40 dakika kullanmışız.

Ligin ilk yarısı özellikle çok dağıldığımız 6.haftadan sonra başlayan süreçte maalesef o kargaşaya kurban gittik ve böyle bir adamı kullanamadık ilk yarı...Çoğu kez ligin ilk yarısı iyi oynamadı deniliyor ama bu adam doğru düzgün oynatılmadı ki ligde ki oynadığı maçların çoğunda da iyiydi..İ

Ligin ilk yarısında en iyi oynadığımız bölümler 2.hafta konya maçı,malatya deplasmanı ilk yarısı,trabzon deplasmanı son 20 dakika ve son hafta antalya maçı deriz herhalde bu maçların hepsinde seri vardı..

Ligin 2.yarısı ise tüm maçlarda oynatıldı ve yarattığı farkı gördük..

Tabii ki herşey seri ye bağlanamaz ama oyun akıcılığı ve hızlı pas oyununda çok çok önemli bir adam..

Seri karakter olarak sessiz ve tribünlerle diyaloğa giren biri olmadığı için arada kaynıyor ve lemina kadar değer görmüyor..Bence en az lemina kadar önemli...

EaO7OwHWkAIafEv.jpeg

Kadikoy'de oynadigi superb oyunu son 10 yila bakarsak kadikoy'de bu performansa yakin bir oyun oynamis baska orta saha oyuncumuz oldu mu? Ben hatirlamiyorum. Prime Selcuk bile oynayamadi.

Üst Alt