#66 Anıl Dilaver - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#66 Anıl Dilaver

Cevap: #24 Anıl Dilaver

Kaç kere canlı izledim gerçekten çok iyi oynuyor.Ama Gs'de oynarken izlemedim hiç takımda nasıl bilemem ama attığı gol sayısına bakarsak bizde de gayet iyi gözüküyor :)

Beylikdüzü'nde oturduğundan dolayı çok kere canlı izlemişliğim vardı.Takımda hiç izlemedim ama gerçekten iyi oyuncudur.

Anıl Dilaver'in bu hafta attığı goller çok güzeldi. İleride çok iyi bir oyuncu olacak. Şans verilmeli. A Takımla yapılan hazırlık maçında niye oynatılmadı, anlamadım

ya ben bu anıl dılaverı gercekten çok begenıyorum bu çocuga dıkkat edılsın gelecekte hem ustun futbolundan yararlanırız bıraz gelıştırse kendını fernondo torres tarzı yapı fızık aynı bırde marketıng gelırlerınıde artırır bu cocuk aynı kıvanc tatlıtuga benzıyor bır davıd becham nasıl markaya anılda olabılır akıllı davranmaları lazım yonetıcılerın fızıkte artık çok onemlı futbolda

:rolleyes:
ya ben bu anıl dılaverı gercekten çok begenıyorum bu çocuga dıkkat edılsın gelecekte hem ustun futbolundan yararlanırız bıraz gelıştırse kendını fernondo torres tarzı yapı fızık aynı bırde marketıng gelırlerınıde artırır bu cocuk aynı kıvanc tatlıtuga benzıyor bır davıd becham nasıl markaya anılda olabılır akıllı davranmaları lazım yonetıcılerın fızıkte artık çok onemlı futbolda

Anlasilan sen asik olmusun bu Anil'a :D yakinda evlilik teklifini de edersin...

Tipinin Kivanc Tatlitug ile yakindan uzaktan alakasi yok sadece ikiside iskandinav tipli o kadar... Bi de kuzey avrupai tipli hafif sarisinlik olan her insan guzel ve yakisikli diye bi kural yok... ulkemizde malasef boyle bi yanilgi var bi cok insan tipi boyle olani oldugundan ote guzel ve yakisikli saniyor hatda sarisin olsun bi de maci gozlu olsun tipsizin teki olsun fark etmiyor kimisine... Turkiye de senin dedigin gibi "marketing" ya da daha dogrusu pazarlanabilinicek tek bi oyuncu var di o da Ilhan Mansiz zaten kendisi futbolculuktan cok mankenlile ugrasiyor bu aralar... ne enteresan oda hic mic hic iskandinav tipli degil tam aksine esas Turk'lere daha yakin bi tip ama Japonya da bi aralar Beckham'i bile gecmisti :rolleyes:

sen benım yorumları yorum yap tevekal ben futbolcu sımsarıyım ılerde utanırsın bu dedıklerınden ben bır yıldız adayı tarıfı verdım sadce bu tıple olmuo anıl benım ıcın ılerının fernando torresı sen bu na ıster ıtıbar etıster etme ne cem ne serdar gokhan anıl ve emre colak ılerde guzel yerlere gelırler yetenek onlarda cemden bınlerce var batman petrolde unyesporda gs da olmasından oturu genç mıllı takımlarda dıycesın anıl nenden yok o mıllı takım hocalarının cadırdıgı kadrolara bak 3 yıldr aynı oturdukları yerden kadro yağarşar sorada basarı beklerler kaç maç ızlenış nerak edıorum bu cocukları

cemı empolı ıstemış kocaman bır menajer yalanıdr ne emploısı ya pıyasa yapmak maksat bak semıhınkı dogru manchester ınter ıstedı evet

Erteleme maçında Ankaraspor'a 3 gol attı.Toplam gol sayısı 15'e ulaştı.Paf Ligi gol krallığında 3. sırada.

anıl'ı da izledim bu arkadaşı da. teknik değerlendirme yapamayacağım ama cem sultan daha ağır basar.

Kendisine çok inanıyorum inşallah kafası başka yerde olan topçulardan olmaz.100 kere izlediysem 100'ünde de beğendim gerçekten yetenekli.

hacettepe paf macinda(carsamba gunu oynanan) takimimizin tek golunu atmis, daha sonra 70.dk'ta sakatlik sebebiyle cikmis sakatligini bilen var mi ?

bu çocuk 2 ayağınıda süper kullanıyor gelecekte en az bir nistelrooy shevschenko kadarbüyük bir forvet olacağına eminim niye kampa götürmediler anılı hala şaşkınım :(

Üst Alt