#8 Barış Özbek | Arşiv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Barış Özbek | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Form tutmasıyla alakası yok. sezon başında çok mu iyiydi sanki??!! sonradan oyuna girdiği Ali Sami Yen'deki Steaua maçında tek isabetli pası yoktu. daha sonra Kayseri'yle süper kupa maçında da aynı şekilde kötüydü. yine isabetli pas istatiği 0(sıfır)'dı. oyundan alındı zaten o maçta. en yakın zamanda elden çıkaralım. isteyen klüp de yoktur herhalde. 2. lig klüplerine yollayalım.

Çok güvendiğim ve beğendiğim bir oyuncu ancak Metalist maçında resmen saç-baş yoldurdu.

Burada değinilmesi gerekn bir nokta daha varki o da hazır olmayan bir Barış'ı sahaya süren Skibbe. !

Bence çok kaliteli bir oyuncu futbol sadece efektif çıt kırıldım oyuncularla oynanmıyor.Bir kaç hafta içinde hazır olacağı kanısındayım.

Oyuna ikinci yarı girdiğinde Barış sayesinde mücadele gücümüz arttı ve bir tane köşe vuruşu dışında pozisyon vermedik.İkinci yarı daha bir takım gibi oynadık ve ilk yarıya göre çok daha iyiydik yaptığı 4,5 pas hatası dışında kötü oynamadı Barış.Ve bu pas hataları da sakatlıktan yeni çıkmasına bağlıyorum.

bu laf da 2. Dünya Savaşı'nın Almanya kanadındaki askeri dehası Erwin Rommel'den gelsin:

"İnsanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; zeki veya aptal, hırslı veya tembel. Aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum. Aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım."

şunu daha öne çekelim de, konu anlamını bulsun.

şunu daha öne çekelim de, konu anlamını bulsun.

Konu barış özbek.Bu adam döküldüğü maçlarda bile profesyonelce mücadelesini veriyor bu futbolun gerçekleri içinde çok önemli bir artı.Lakin sizin görüşünüze göre dünya dönseydi gattusoyu oynatmadan harcardık milan adamı glasgowdan getirdiği ilk yıllarda gattussoya bu kim deniliyordu yıllar gatussoyu haklı çıkardı.

Konu barış özbek.Bu adam döküldüğü maçlarda bile profesyonelce mücadelesini veriyor bu futbolun gerçekleri içinde çok önemli bir artı.Lakin sizin görüşünüze göre dünya dönseydi gattusoyu oynatmadan harcardık milan adamı glasgowdan getirdiği ilk yıllarda gattussoya bu kim deniliyordu yıllar gatussoyu haklı çıkardı.

Haklısın Barıştan bir Gattuso niye çıkmasın gerekli altyapısı,eğitimi ve yaşı uygun.

bu laf da 2. Dünya Savaşı'nın Almanya kanadındaki askeri dehası Erwin Rommel'den gelsin:

"İnsanlar temelde 4 özelliğe sahiptir; zeki veya aptal, hırslı veya tembel. Aptal ve hırslı olanlar tehlikelidir, ben onlardan kurtulurum. Aptal ve tembel olanlara önemsiz görevler veririm. Zeki ve hırslı olanlarını ekibime katarım. Zeki ve tembel olanları ise kumandan yaparım."

Zeki ve tembel olan kumandanlardan oluşan bir orduyla hiçbir savaşı kazanamazsınız.

Size aptal ve hırslı olan askerler gerekliki ZEKİ ve Tembel olan kumandanların dediklerinin hepsini yapsın.Ve savaşı kazandırsın.

Futbola dönersek Bir takıma bir zeki ve tembel oyuncu yeterli hatta hatta çok bile bknz. ALEX DE SOUZA.

Ayrıca dünya futbolunda artık tembele yer kalmamıştır.

5 senedir sabri ye tahammül eden bünye, barışa fazlasıyla tahammül eder, bu şansı verir. gattuso çok mu yetenekli? ne yapar presten ve top kapmaktan başka?? okan buruk ne yapardı uefa kupasını alırken?? mükemmel orta ve şutlardan çok, amacı orta alanı diri tutmaktı. bi takıma lincoln, kewell ı koyduğun an barış gibisini de koymak şarttır.

Barış'tan Gattuso olana kadar; Galatasaray beni alsın takımın Fabregas'ı olayım. :D auahuahua. Barış Özbek ve Gattuso. :D

90 dakika koşarsan aldığın topu yanındaki adam seri bir şekilde aktarırsan ve çok top kaparsan Gattuso olursun.Sende cevher varsa durma derim fabregas ol ama pc başındasın.Ben futbol oynarken hocalar beni stoickhova benzetirdi nasıl havalıydım kendimce topa vurdummu topun canı çıkardı öyle bir sol ayak vardı ki hala var.Ama yatmayı seçtim kralız ya sneler geçti birde sakatlık sonra avcumu yaladım.Bir futbolcu profesyonelse saha içi ve dışında başartı eninde sonunda gelir.Tayfur yıllarca bu ülkede futbol onadı açık konuşayım sabri 10 kat daha teknik ondan ama tayfur haddini bildi mücadele etti basit oynadı yıllarca futboldan ekmek yedi.Barış bir gattuso olabilir hatta daha iyi konumlarada gelebilir kendini geliştirirse.

Barış Konusu Lincoln Konusunu Geçicek :D

Hemde Fuzuli Yere :D

Barış Bu Takımda Her Türlü Oynar,Oynayacakta Ki Oynuyor Zaten ...

Burda 10'lar Kişi Bilmiyor Hadi Bizi Geçtim ..

Bunu Transfer Edenler Bilmiyor Hadi Onlarıda Geçtim

Skibbe Bilmiyor Hadi Onuda Geç..

Kallide Bilmiyor :D

Bu Bilmeyenleri İstede Göre Uzatabilirim :D

Barış sakatlıktan çıktı ama dün rezildi gerçekten artık eski haline dönsün çünkü iş işten geçtiken sonra dönsede fayda etmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt