#8 Selçuk İnan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan

Cevap: #8 Selçuk İnan

Selçuk skora katkı yapabilse herşey değişecek.

Geçen sene her maçta adını bir şekilde skor tabelasında gösteriyordu.

Aldığı her topu geriye yana yada Burak a oynuyor. Emre Çolak kadar sorumluluk almıyor. Fizik olarakda bitik durumda.

Kötü, iyi ki sarı kart gördü. Haftaya lig maçında yok. Artık United maçında elini taşın altına koyup, dinlenmeye çekilmeli..

40 küsür maçtığım izlediğim açık ara en formsuz Selçuk'tu bugün ama toparlayacaktır..

O oynamadığında orta alan çöküyor...

İlk süper kupada farkettim saçma sapan vuruşları dedim sonradan düzelir.

İnanılır gibi değil adam resmen topa vurmayı unutmuş.Eskiden alırdı arada sırada giderdi.Ceza sahasında olmasda yayda topla buluşurdu şimdi hiçbiri yok.

Golde Selçuk diye bi bağırdım özlemişim o pasları millet Hamit deyince biraz buruklaştım ah be Selçuk kendimizide bi yere kadar kandırabiliyoruz.

Neden bizim takımda 2 sene üstüste iyi futbol oynayan adam olmaz.En son birini hatırlayanbilen var mı?

Şu ortaları neden hep ısrarla ön direğe açıyorsun be Selçuk? Geçen seneden gerek oyun olarak, gerek duran toplar olarak, gerek fizik olarak her anlamda kötü.

Orta bile açamıyor. Çok can sıkmaya başladı bu durum. Resmen omurga çürük sene başından beri 3 adama güveniyordum en çok melo,selçuk ve eboue şuan 3üde yokları oynuyor. Selçuk bi 3-4 haftaya bi kımıldıyor sadece

Üst Alt