#82 Aykut Erçetin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

Cevap: # 1 Aykut Erçetin

Ust uste oynatmak mi lazim illa? 19 yasinda cocuk oynadi Altay'da penalti bile kurtardi. Aykut daha nerede duracagini bilmiyor. Bel hizasindaki topu yedi 5 metre ilerde bekledigi icin. Hala degajlarin yarisini taca yarisini rakibe atiyor, Steaua macinda yaptigini unutmadik zaten.

Doğru söze nedenir :cool:

kaç maç üstüste oynattınızda bu kadar ahkam kesebiliyorsunuz anlayamıyorum... Geçen sene tam adam gibi şans alcak sandım gittiler Orkuna verdiler kaleyi...

Ondan sonra ancak sonlara doğru şans buldu,tam form tuttu sezon bitti....

Aykut şu an türkiyedeki en iyi Yerli kalecidir. Çok beğenilen Sanctis kaç gol yedi?

Sanctisin yedikleri hatası değilse,Aykutunkilerde değildir....

Aykut u attılar Kadıköyde ilk maçına çıkardılar o zamandan beri adam kendini beğendiremedi....Aykut>De Sanctis(bence)

ÇOK İYİMSERSİN:rolleyes:

Ahmet Çakarın bi lafı var(kestirip atar hemen) yok yok aykut kaleci falan degil sıkıntı var! ama bu sefer bende kestirip atıyorum aykut kaleci falan degil.

ya ben anlamiyorum 5 sene mondragon gibi bir kaleci ile calisti hicmi birsey ogrenmedi hicmi takip etmedi 5 sende kendini bu kadar az gelistiren ve buna ragmen bu kadar sans verilen bir kaleci varmidir acaba

İlk Golde Dikkatimi Bişey Çekti

Aykut Çık,Veya Bende Diye Bağırıyor Oysa Daha Kale Çizgisinde Adam Kafayı Vurduktan Sonrada Top Ağlara Gidiyor Aykut Topun Ağlarda Olduğunu görüyor Sonradan Zıplamak Aklına Geliyor :)

Sezon öncesi yönetim kaleci transferi arayışı içinde olduğu zamanlar..Çok bilmiş Aykut'un bazı açıklamaları vardı..Yok beni buffon veya cech'den başka kisme kesemezmiş..Bu yüzdende bunlar gelmeyeceğine göre kaleciye ihtiyaç yok gibi açıklamalar yapıyordu..Oynadığın hermaç gol yiyorsun,hadi bunu geçtim..Bir kere yan topa çıktığını görmedim..Çizgi kalecisi desek oda değil..Abuk goller yiyorsun..O steau maçında yaptığı hata ve sonrada hiçbirşey olmamış gibi sırıtması aklıma geldikçe hala sinir oluyorum..5 senedir hala geliştiremedi kendini..Bu saatten sonrada geliştireceği yok..

Sezon öncesi yönetim kaleci transferi arayışı içinde olduğu zamanlar..Çok bilmiş Aykut'un bazı açıklamaları vardı..Yok beni buffon veya cech'den başka kisme kesemezmiş..Bu yüzdende bunlar gelmeyeceğine göre kaleciye ihtiyaç yok gibi açıklamalar yapıyordu..Oynadığın hermaç gol yiyorsun,hadi bunu geçtim..Bir kere yan topa çıktığını görmedim..Çizgi kalecisi desek oda değil..Abuk goller yiyorsun..O steau maçında yaptığı hata ve sonrada hiçbirşey olmamış gibi sırıtması aklıma geldikçe hala sinir oluyorum..5 senedir hala geliştiremedi kendini..Bu saatten sonrada geliştireceği yok..

Aynen yaa.Çizgi kalecisi desen oda değil.:DBide anca Buffon,Cech kesermiş onu.

Üst Alt