#82 Aykut Erçetin - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#82 Aykut Erçetin

Cevap: # 1 Aykut Erçetin

sezon basindaki yorumu hala hatirliyorum gecen sene ligin en az gol yiyen takimiydik bu sene kaleci gelirse cok komik olur gibi birsey demisti, bide eklemisti ustduzey kaleci gelebilir bu takima onlarda buffon cech olur ancak,bu konu benim icin kapanmistir dedi.Uyuz olmustum

Aykut bu takimda 3. kaleci bile olsa bence yatip kalkip her gün Allaha sükür etmeli. bugün Malatyaspor'un kalecisini gördünüz, gecen Altay'in kalecisini gördünüz. daha yoruma gerek duymuyorum. Aykut ne olur git artik. seni Galatasaray kalesinde görmek tam anlamiyla bir eziyet. Orkun'a da yazik oluyor. bence Aykut'dan 10 kat iyi kaleci. tipine bakip gicik kapiyor millet.

Kale Aykut'un

Fortis Türkiye Kupası maçlarında kalede Aykut Erçetin'e şans veren teknik direktör Skibbe, Sivasspor karşısında da geleneği bozmayacak. İlk onbirde bugün 1 numaralı formayı genç eldivenin giymesi beklenirken, De Sanctis kulübede oturacak. Aykut grupta Ankaraspor (1-1), Kayseri (1-0), Altay (2-1) ve Malatya (4-2) ile yapılan dört maçta kalesinde dört

gol görmüştü.

Aykuttan kat kat daha iyi,daha kaliteli.Aykutun yaninda Taffarel gibi kaliyor.Aykut o kadar iyide milli takima neden hic secilmedi-gecen sene cok fazla sans bulmasina ragmen-..Sanctis buffonun yedegi.O bile ne kdar iyi kaleci oldugunu gosterir.

Jenerik gollerin adamı Aykut. Sivas maçında yediği golle beni yine şaşırtmadı, Sanctis o topu çıkarabilirdi.

sezon basindaki yorumu hala hatirliyorum gecen sene ligin en az gol yiyen takimiydik bu sene kaleci gelirse cok komik olur gibi birsey demisti, bide eklemisti ustduzey kaleci gelebilir bu takima onlarda buffon cech olur ancak,bu konu benim icin kapanmistir dedi.Uyuz olmustum

Kendini övünce öyle oldu.Ne zaman oynasa maça 1-0 yenik başlıyoruz.Sanctis kalede güven veriyor.

Kednini bu kadar geliştiremeyen topçu ben görmedim. Sabri bile geliştirdi kendini. Gitsin artık nereye gidiyorsa..

Her zaman söylediğim gibi ne yaparsa yapsın bu takımın kalecisi olamaz.Çizgide dursun diye koyulmuyo kaleciler oraya.

Üst Alt