#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 243 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyse yorum yapmayacağım. Şurada şu adami elestiren adamlar terim başlığinda eleştirirse okeyim ama yapmıyorsa küçük terimciktir gözümde ağlamak sızlamak yok

Uyduruk Kayseri'ye karşı top oynayınca yere göğe koyamıyordunuz bugün gördük. Selçuk bile skora daha çok isyan etti. Tudor döneminde alınan tüm topçulardan hemen hemen kurtulmamız lazım. Maicon, Feghouli, Belhanda, N'Diaye..
katılıyorum ve demek istediğimde bu

karakterli oyuncu değil alınan topçuların hepsi. mesela melo karakterli topçu maiconu beğenmesekte öyle serdar azizde öyle çünkü oynana futbola isyan ediyorlar ama feghouli belhanda ndiaye felan bunların futbol karakteri yok futbolumu oynarım giderim havasındalar.

bizim 11-13 sezonu avrupada başarı sağlamamızın sebebide buydu. karakterli topçular fazlaydı(melo,elmander,riera,engin)

Bence problem bu oyuncular neden iyi hazırlanmıyor...

Takım sertliği geçtim, koşmuyor bile....
geçen seneki takımdan ne farkı var şuanki takımın allah aşkına. hatta geçen seneye ek olarak oyuncuda kaybettik denayer ve gomis. geçen sene iyi hazırlandılar bu sene hazırlanamıyolar mı yani?

feghouli geçen seneki oyununu beğenmesemde golleri ve asisti var diye millet övüyordu. sevmiyorum kardeşim karakter yok adamda

Sen adami hic bir sekilde oynatma, ancak tabiri caizse kicin sikisinca elinde baska adam kalmayinca oynat sonra aman kosamiyor aman oynamiyor.

Kim kosuyor kim top oynuyor ki bu takimda abi haftalardir yüzüne bile bakilmayan adam kosup oynasin?

Evet hemen kesilmeli çünkü Garry geri dönüyor Feg 11 de kalırsa Selçuk veya Erenden biri kesilmesi gerekecek bu da modern futbola aykırı 1 durum

Sen adami hic bir sekilde oynatma, ancak tabiri caizse kicin sikisinca elinde baska adam kalmayinca oynat sonra aman kosamiyor aman oynamiyor.

Kim kosuyor kim top oynuyor ki bu takimda abi haftalardir yüzüne bile bakilmayan adam kosup oynasin?

Can şu adamın adı Feghouli değil de Ferhat olsaydı ve özgeçmişinde Valencia yazmasaydı yine savunacak mıydın ? Dürüstçe cevaplamanı rica ediyorum. Feghouli geçen seneden beri böyle. Bu adamın bundan sonraki adresi Katar veya Çin. Ama hata bizde. West Ham akıllık etmiş gerçekten de. Bedavaya aldıkları adamı 1 sene sonra 4 milyon euro kar ederek bize sattılar.

Can şu adamın adı Feghouli değil de Ferhat olsaydı ve özgeçmişinde Valencia yazmasaydı yine savunacak mıydın ? Dürüstçe cevaplamanı rica ediyorum. Feghouli geçen seneden beri böyle. Bu adamın bundan sonraki adresi Katar veya Çin. Ama hata bizde. West Ham akıllık etmiş gerçekten de. Bedavaya aldıkları adamı 1 sene sonra 4 milyon euro kar ederek bize sattılar.

Sezon basindan beri aylarca nedenini bile aciklamadan oynatmayip ancak zor durumda kalinca oynatirsan ne bekleyebilirsin ki adamdan.

Iyi oynadi falan demiyorum ki ben. Ama senin adama bir tek s.git demedigin kalmis, nasil performans vermesini bekleyeceksin ki.

Ben bunu da Selcuk'u da Fernando'yu da begendim.Takim genel olarak iyiydi.Siritan isim Eren ve biraz da Onyekuru idi.

Sneijder'i savunuyordunuz, eyvallah adamın özgeçmişi ortadaydı da Feghouli'nin özgeçmişi Sneijder kadar da değil şimdi. Eli ayağı düzgün oynadığı tek takım Valencia. Hayır, çok çok yetenekli bir futbolcu olsaydı zaten Fransa milli takımı kaçırmazdı. Bu adam yetenekli ama bir o kadar da vurdumduymaz, mücadeleyi hiç sevmeyen bir oyuncu. West Ham zaten ne olduğu anlayıp, bir sezonda hemen gözden çıkarmış. 33 yaşındaki Fernandes'in tek ayağı Feghouli'den daha iyi top oynar. 35'e merdiven dayamış Selçuk'tan bir tık daha iyi top oynuyor, biz de övüyoruz.

Bugün ortalamaydı. Kötü değildi. Ama kötü olmamak için alınan bir oyuncu değil. Aksine böyle maçları kurtarması için veriliyor o paralar. Ama ben şöyle söyleyeyim. Hiçbir takım iyi değil. Bu bizim için büyük şans. Biz eminim ki devre arası kampında sakatların düzelmesiyle, cezaların bitmesiyle, birkaç çer çöpün gönderilmesiyle ve yeni gelecek transferlerle bambaşka bir takıma dönüşeceğiz. Elimizdeki stoperlerden birisini gönderip yerine lider bir stoper almalıyız. Ardından da Eren'den kurtulup iki tane yabancı santrafor almalıyız. Muğdat da şans bulmalı kesinlikle bugün olduğu gibi. Hatta bana kalsa ilk yarının bitimine kadar Muğdat oynasın ileride. Bu arada eğer Başakşehir bu hafta bir puan bile alsaydı bizim için şampiyonluk şansı bitme aşamasına gelirdi ama işte Başakşehir'in puan kaybı bizi potada tuttu. Ama bizim yenilmemiz de aynı zamanda Beşiktaş'ı ortak etti. Şimdi devre arasına en fazla 5 puan farkla girip ikinci yarıya bomba gibi başlamamız çünkü Fenerbahçe maçı hariç bütün baba maçlar evimizde tıpkı geçen yılın son düzlüğünde olduğu gibi. Olacak bence ya. Kesinlikle biz şampiyon olacağız ikinci devredeki bambaşka Galatasaray ile birlikte. İnanıyorum.

Takım genel olarak geçen seneye nazaran kötü olduğu için bu konuda suçu hocada arayabiliriz doğal olarak.

Ancak Feghouli özelinde geçen seneden beri değişen bir şey yok. Geçen yıl da poposunu kaldıramıyordu, şimdi de aynı. Geri gidiş falan yok yani. Zaten kötüydü daha kötü olamadığı için hala aynı seviyede.

Yine de ilk yarıda bir nebze top oynadı. İkinci yarıda ise hiç yoktu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt