#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel oynadı ayakta kaldı. Umarım haftaya kesmez hoca. Sakat olmasına rağmen çıkmadı ısrar etti oyunda kalmakla E**n(Beyinsiz) olsaydı hocam çıkarın hocam parmağım çekti hocam.

Takımda pas yapabilen 3-5 topçudan biri. Beklenilen seviyede değil ancak elde bu var. Mariano ile arkalı önlü oynasınlar sezon sonuna kadar. Devre arası talibi varsa satılabilir.

İyilerdir kötülerdir formsuz olabilirler vs. vs. ama mevcut durumda Rodrigues-Feghouli ikilisi her türlü Onyekuru 'nun Sinan 'ın yerine filan kanatlarda formayı alması gereken ikili bu maçla birlikte artık Onyekuru 'dan hiçbir şey beklememeye karar verdim

Ha devre arası / yazın başka bir kanat oyuncusu gelir (ki cidden ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum) veya Rodrigues/Feghouli filan satılabilir o zaman yeniden oturur düşünüruz bunu ama mevcut durumda formayı Rodrigues-Feghouli ikilisine veririz en azından bu adamlar formda olursa bu ligde her türlü iş yaparlar bunu biliyoruz ...

Adam ne pas atmış be şiir gibi. Maça böyle etki edilir, öyle bir kaç metreye verdiğin paslar sonrası asistin asistini yaptı ile değil.

Feghouli 'nin ölüsü bile oynar şu takımda Rodrigues-Sinan-Eren-Muğdat 'ı filan izliyoruz sene başından beri Feghouli bu adamların toplamının yapamadığı kadar katkı verir böyle gününde olduğu zaman

Bence ihtimal dahilinde değil.

Gözle maç izleyenler de bana katılacaktırki Mariano ile Feg dışında pas atmayı bilen yok takımda. İkisi de sağda oynasınlar da arada verkaç falan izlesek tam takım olduğumuzda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kanat olmasına rağmen s8 denilen heriften kat kat iyi ortasahada
Adam kendi mevkisinde oynamayalı baya zaman olmuştur heralde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt