#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan herkes hocaya sallıyor :D Siz değil miydiniz la geçen sene bunu bidon ilan eden ? Siz değil miydiniz yazın satılsın diye yalvaran ? Niye döndünüz hayırdır ?

6 gol 9 asist yapan kanat oyuncusuna bidon diyen futbol özürlüsüdür. Satılsın diye yalvaran da pek görmedim buralarda , hatta tam tersine çoğu insan umutluydu. Sallamayalım.

Geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı lakin bu azıcık kıpırdanma bile yaratıcılıkdan yoksun,bitik orta sahayı çalıştırdı lakin feghouli bu oyunda ancak 50 dakika oynayabildi,iyi oynadığı dakikalarda bile son derce temposuz olarak oynadı dolayısı ile korakor mücadelelerde bu iyi oyun bile Galatasaray için yetersizdir..

Bunu uzun süre oynatmamak hocanin en büyük hatalarindan birisi su ana kadar. Istikrarsiz olsa da futbol zekasiyla takimin en zeki futbolcusu denebilir.

Bana Sneijder'in bizde oynadığı son dönemleri hatırlatıyor şu hali. 90 dakika mücadele edebilecek durumda değil ve formuna tekrar ulaşacağını da sanmıyorum.

Hiç bahsedilmemiş ama kendisi çok net oynamıştır. Takımdaki en teknik,en zekası olan futbolcu. Takımda şu pasları atabilecek tek futbolcu yok. Büyük ihtimal maçı kazansaydık maçı adamı olarak seçilecekti. Kendisine sezon içerisinde haksızlık yapıldığına kanaat getirdim. Bir yandan da para akışı için gitmesi lazım bilemiyorum iki ucu boklu değnek.

fatih terime gore suclu bu adamdi fizigi iyi degildi. diger oyuncularida gorduk. yine kafasi en fazla calisan bu adamdi takimda. yazik vallahi

Hocanın bi' düşüncesi illa ki vardır. Bu futbolcu gönderildiği her kulüpten laubaliliğinden, disiplinsizliğinden gönderildi. Tekniği zaten ortada. Ben nötrüm kendisine karşı.

Taşlanacağımı bilsem de söyleyeceğim. Sırf ismi ve kariyeri var diye savunuluyor. Dün yine vasatı aşamadı. Vasat sevenler için mükemmel topçu tabi.

Tamam belki artık fizik durumu kondisyonu kanat oynamayı kaldırabilecek düzeyde değil zaten genel olarak kanatlarla oynadığımız sistemlerde çok başarılı olduğumuz da söylenemez ama tekniği & yeteneği & oyun görüşüyle bu takımda sol bacağını bağlasan oynar. Sneijder 'den sonra takımı tek başına bu kadar iyi organize edebilen bir başka oyuncu daha görmedim

3 'lü defans düzeninde devam edeceksek Emre-Feghouli ikilisini forvet arkasında serbest rolde oynatabilirsek bu ikilinin takımın hücum gücünü belirleyeceğine inanıyorum

Muslera
Ozan-Transfer-Serdar
Linnes-Fernando-Belhanda-Nagatomo
Emre-Feghouli
Transfer

Sadece adam akıllı 1 stoper ve 1 forvet transferi ile ligin 2. yarısında bambaşka bir Galatasaray izleyeceğimizi düşünüyorum en azından ligin sonuna kadar şampiyonluk yarışında olacak bir Galatasaray ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt