#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 262 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada yazmayı unuttum, benim bir şeye anlam yüklediğim yok Ercan o noktayı kaçırıyorsun. Ben aşırı anlam yükleyenlerin duygularını sömürenlere isyan ediyorum, yoksa benim bir anlam yüklediğim falan yok. Çok güzel bir şekilde insanların temiz duygularıyla oynanıyor, bilmem ne friday diye 2-3 bin lira maaş kazanan adamlara forma satıp bununla övünüyorlar kendilerine gelince kimse yaralı parmağa işemiyor. Sahte kahramanlarlıklardan nefret ederim.
Aptal olmayalım o zaman ne yönetici ne futbolcu senin benim gibi üzüldüğüm kadar üzülmez
Bugün Galatasaray küme düşse benim bağım hiçbir zaman kopmaz lakin olaya net olarak etkim yoksa da fazlada kasmam
Aynı burdaki çoğu insanları burası olmasa belki hiç gormeyecegim hiçbir etkileşim de olmayacağı gibi
Q

Galatasaray Düşmanlarının .........

Aptal olmayalım o zaman ne yönetici ne futbolcu senin benim gibi üzüldüğüm kadar üzülmez
Bugün Galatasaray küme düşse benim bağım hiçbir zaman kopmaz lakin olaya net olarak etkim yoksa da fazlada kasmam
Aynı burdaki çoğu insanları burası olmasa belki hiç gormeyecegim hiçbir etkileşim de olmayacağı gibi
Q

Orası öyle de kendisini zerre umursamayacak insanlar için kendinden geçip elaleme küfreden adam çok fazla. Burada da bir sürü var. Fatih Terime laf edildi diye ana avrat küfreden adamlar var mesela bu gibi tiplere bir şey anlatılmıyor.

Orası öyle de kendisini zerre umursamayacak insanlar için kendinden geçip elaleme küfreden adam çok fazla. Burada da bir sürü var. Fatih Terime laf edildi diye ana avrat küfreden adamlar var mesela bu gibi tiplere bir şey anlatılmıyor.
Onu çözdümü olay bitiyor zaten bu biraz zayıflık ifadesi
Mesela bana belhanda yüzünden geçirenler oluyor umursamiyorum birine hakaret etmek keyif veriyor olabilir
Bunlara en iyi cevap ben demiştim demek oluyor

Dansözlük ben demiştim olmuş, tam bir komedi. Evet sabah öğlen akşam kafa açıyordunuz prensiniz olmadan kaleye gidemiyoruz diye, Kayseri, Rize, Beşiktaş, Porto ve Başakşehir maçlarında gördük kaleye takımı kimin getirdiğini. Böyle kendini nimetten sananlar gün içinde ne yiyip içiyorlar çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
Bu adamın 10 numara mevkisinde oynaması gerektiğini 50 kere söyledim yazık ettik yarım sezonu.. .kondisyonu hızı kanadı kaldıramıyor ama tekniği oyun zekası mükemmel.. Onun dilinden anlayan akıllı bir forvet lazım bize.. Emre de tam feghoulilik topçu bir de o katılacak takıma

Bu Adam satılmasın. Oynadığı zaman izlerken keyif alıyorsun. Takım böyle oyuncuların etrafına kurulsun. Takımı yönetmeye başladı. Zaten Futbolcuydu, karakter koymaya başladı. Savaşıyor, oyun kuruyor, pozisyon hazırlıyor, ikili mücadelede ayakta kalıyor. Yanına ayak uyduran oyuncular geldiği zaman, çok başka bir seviye bize göstereceğini sanıyorum. Zaten benim için en önemli gelişimi o Porto maçında dışarı alındığında attığı deparda gösterdi. ALLAH utandırmasın böyle devam.

Feghouli koşmaya başladığı ve mücadele ettiği için oynamaya başladı. Adam kesik yediği dönem Podolski gibi topsuz oyunda rezalet ötesiydi.

Çok iyiydi be. Allah bozmasın. Mest olduk izlerken. :) Porto maçıyla iyi izlenim verip, bu maçla devam ettirdi. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde devam eder.

böyle oynasın canımızı yesin. Çünkü giderse de kalırsa da takıma faydası olur. Giderse okkalı bi bonservis kazandırır forvet, stoper vs... transferleri için bütçe sağlar, kalırsa da şampiyon yapar. Oynamazsa ne kalırsa ne de giderse gram faydası olmaz. Çok kırılgan duruyor benim gözümde hem fizik hem de duygusal olarak. Satılma ihtimalini o yüzden yazdım ya yine küserse. 3,5 sene daha kontratı var ve takımın en çok kazanan oyuncusu. Yine bi küserse yandık, Tarık Çamdaldaki gibi şafak sayarız alimallah

O kadar iyi oynadı ki çok korkmuştum porto maçında gösterdiği performansı gösteremeyecek diye. Adamın net asistleri yendi yine. Topu ayağına aldığında o kadar rahat ki oyun kontrolü,pas alışverişi çok üst düzey. Şutlarını daha göremedik ama o da iyidir. En son bu duyguyu sneijderde hissetmiştim. Oyunu çok iyi okuyor. Gereken yerlere ezbere değil, görerek pas atıyor. Bu adam bu takımın en yetenekli oyuncusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt