#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 263 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamın hocası yetenek düşmanı. Bunca zamandır soruyorduk niye oynamıyor diye. Sebebi belli. FT topcudan anlamıyor. Yarın birgün prensi belhanda ve vitaminsiz emre dönünce yeniden kulübeye kitler adamı.

Due3k4BWoAA0PYa.jpg

Bu pozisyon penaltı değil mi? Arkadan gelen feghouliye itme var olmasa tek vuruşla golü yazacak rakibi bozuyor. Pek üstünde durulmadı ama bence penaltı hakem 2 defa penaltı vermekten korktu.

Bu adamın yanına futboldan anlayan adamları diziceksin. Sneijderde çok üzüldük bir türlü istediği takımla oynayamadı diye. Aynısını bu adamda yaşamak istemiyorum.

Kimsede demiyorki adam kanat oynamadığı için iyi oynuyor zaten:) bana göre hala kanat oynayacak gücü yok top tekniği zekası birazda kilo verdi ortada döktürüyor işte. Kanat oynarsa yine küfür edilir o tren gitmiş artık feg bu.

Ekli dosyayı görüntüle 33877

Bu pozisyon penaltı değil mi? Arkadan gelen feghouliye itme var olmasa tek vuruşla golü yazacak rakibi bozuyor. Pek üstünde durulmadı ama bence penaltı hakem 2 defa penaltı vermekten korktu.
pozisyon bence direk penaltı hiç lami cimi yok adamın topla alakası yok tek derdi fegh'i bozmak fegh topu önüne almak istediği andaki pozisyonu çok denge gerektirecek bir pozisyon ve en ufak bir müdahale bile dengenin kurulamamasına sebep verir bariz penaltı pozisyon.Bu var ne işe yarıyor gerçektende anlamış değilim.

Gomis, belhanda, feguli... Biz bu heriflerle ne yapicaz yaw.
Aldiklari para da her sey dahil 12-13 milyon euro, yani yilda 80 milyon tl falan. Ne diyim ki.
Feguliyi 8 senedir en cok ben savundum. Amcoglum @Sakal Kara sahidimdir.

Kralın son macıymıs oysaki fatih terim adamı oynatmayarak ders verdi göbegini erittirmiş onu yeni bi futbolcu yapmıstı. artık arap liglerinde oynar böyle hocada bulamaz
:censored:

o zamanlar feghouliye sallayan adamlar şuan fegh yerine sinanı oynattı diye terime sallıyor :d ve bu arkadaş gibi birkaç arkadaş daha var böyle sırf terimi sevmediği için fegh üzerinden terime sallayan.

Olm bak yaşım genç diye ağlayıp Arabistan'a gitmemişsin o zaman mabadını kaldır da az mücadele et, biz de bağrımıza basalım

Bu taraftar seni de silerse tekme tokat gönderilirsin sonunda.

keramettin admirimizin dediği gibi. fegh mabadını kaldıramıyordu beyler o zaman. kötü oynuyordu ve herifin kocaman götü vardı. ciddi şekilde teklif vardı al-hilal tarafından o zaman. gomis ile 2si paket olacaktı ama adam gitmedi işte. hocada belli ki götü büyük diye gitmesini istemiş. zaten o zamanlarda kötü oynuyordu ve sinanda birkaç golle form tutunca sinan aldı formayı. o sayfalara gidin feghouliyi savunan birkaç kişi var sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt