#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 264 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen sene oynağı futbolu Sergen Yalçın’da oynar.

Sergen bizim sağ kanatta 7 gol 10 asistle oynayacaksa gelsin yarın oynasın zaten. Bu arada kesinlikle ortada devam etmeli, kanatta adam kovalatmak gereksiz olur. Takımda şut atabilen ve oyun zekası yüksek tek oyuncu. Oyun içinde dinç tutmamız lazım. Zaten ortada da baya koşuyor.

Hayırdır AMKalyoncu ?
Asıl sana hayırdır dingil ? Ne zaman Feg iyi oynasa burada bitip bikbik konuşuyorsun. Yok adam satılsın diyormuş herkes yok umutsuzmuş geçen sene de kötüymüş ayağına hocanın yanlış kararını, takıntısını aklamaya çalışıyorsun. 6 gol 9 asist , süper kupa finalinde iyi oyun üstüne oynatılmadı bu adam. Çoğunluk da senin uyduruk iddialarının aksine umutluydu özellikle bu sezon başı. Sallamayı kes.

Adam bir buçuk sezonda 2-3 maç oynadı diye nerdeyse Hagi yapanlar var. Senede okadar paraya ben bile 2-3 maç oynarım. Devamlilik göstersin, ondan sonra gelin.

Son maçlarda sahanın lideri gibi oynuyor demek ki oynatınca oynuyormuş moral verince..
Ama Feghouli'nin futbol zekası ile Rodrigues'in zekası arasında dağlar denizler var..
Takımla bütünleşemiyor Eren'e bir pozisyonda fırçası var tam ön alanda prese hazırlanırken Eren'in sabit beklediğini gördü çıldırdı yanlış adamlarla oynuyor arkasında Linnes olmalı..
Forvette adam gibi bir 9 numara..

Asıl sana hayırdır dingil ? Ne zaman Feg iyi oynasa burada bitip bikbik konuşuyorsun. Yok adam satılsın diyormuş herkes yok umutsuzmuş geçen sene de kötüymüş ayağına hocanın yanlış kararını, takıntısını aklamaya çalışıyorsun. 6 gol 9 asist , süper kupa finalinde iyi oyun üstüne oynatılmadı bu adam. Çoğunluk da senin uyduruk iddialarının aksine umutluydu özellikle bu sezon başı. Sallamayı kes.

Lan konuşma aç geçen seneki mesajları oku ben savunuyordum burda sibop

Lan konuşma aç geçen seneki mesajları oku ben savunuyordum burda sibop
Ulan herkes hocaya sallıyor :D Siz değil miydiniz la geçen sene bunu bidon ilan eden ? Siz değil miydiniz yazın satılsın diye yalvaran ? Niye döndünüz hayırdır ?
Bu çöplük mesaj senin değil mi? Mevzu zaten senin hocanın sıvacılığını yapman. İstatistik ortada , bu adamı değerlendiremeyen hocaya değil de kime sallayacak ? Yazın da çoğu kişi umutluydu Feghouli'den , kupa finalinde de gayet iyi oynadı ve sonra hoca sildi adamı. Yazın satılsın diye yalvaran görmedim. Feghouli konusunda bir numaralı suçlunun hoca olduğunu kabullenin. Takıntı yaptı işte, yapmadığı iş sanki.
Öyle lanlı lunlu konuşma ağzına biber sürerim senin.

hemen 2 maçta kral yaptınız adamı bi durun bakalım istikrar sağlayabilecek mi?fegh kaliteli bir futbolcu ancak daha verimli olması ve aldığı paranın hakkını vermesi lazım.En az bi 10 maç daha bu seviyede oynaması gerekir ki hocanın kararınında ne derece haklı olduğunu anlayabilelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt