#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 177 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kilo işinin çözümü belli para cezası . Hatırlayın Arda Atletico da oynarken sürekli tartiya çıkıyoruz fazla kilonun varsa para cezası var diyordu

Yeni yıldız transferimiz sağdaki ektedir.

DiOBZM8WsAAJXPV.jpg

Bu tür resimler aldatıcı olabiliyor. Resmin çekildiği anda rüzgarın hızı ve yönü bile formayı kaldırıp kilolu veya kilosuz gösterebilir. Maç içinde görmek lazım ancak yüzüne bakılacak olursa kilo vermişe benziyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugünkü maçta cacık olmayacak izlenimi verdi ama mevsim yaz gazoz maçı.

İlk 5-6 hafta turnusol etkisi gösterir tüm oyuncular. Yine kâmil gibi son hafta transfer yapmayacağımızı umuyorum

Feghouli benim begendigim bir futbolcu ama belhanda'yi yerden yere vuranlarin feghouli'yi övmesi isim hayranligi oluyor hic kusura bakmayin

Verdikleri katki neredeyse ayniydi gecen sezon

Aldi paraya göre oynadi futbol gercekten komik kaliyor. Bir kere de süratinle oyuncu gecmeye calis. Topu ancak bir kac metre sürdükten sonra hemen pas veriyor. Sifira in pas cikar veya ceza sahasina gir sut cek veya penalti cikar. Selcuk bölgesinde nasil oynuyorsa feghouli de kanat da öyle oynuyor. Verim sifir

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Acilen; Belhanda ile birlikte zengin bir takıma kitlenmeli

Birileri zengin olurken GALATASARAY fakirleşiyor!

Lanet gelsin, transferde emeği geçip pay alanlara!

Düşünsenize Bruma'nın bonservisini satmasak ve 1 sene sonra Leizpig'e beleşe imza atsa ve aradan yıllar geçse böyle açıklama yapsa ne düşünürdünüz ?

Kısaca ben hadi lan oradan derdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt