A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: Son Dakika | Polat son kararını verdi!

saygi alinir verilmez demis atalarimiz

GSi dava etsemmi etmesemmi ikileminde olan bir arkadastan bahsediyorsun

fedakarligi kendine kalsin

1) Medyada yazanlarla yargılıyosun. Adnan Polat'tan böyle bir ikilemde olduğuna dair bir şey duymadın.

2) Adamı ibra etmediler. Tabiki dava hakkı var. Yaptıklarının arkasında durup devletin adaletine sığınmak her vatandaşın hakkıdır.

3) Ne olursa olsun Galatasaray başkanıdır o.

Borcu ne kadar şu an Galatasaray,ın?

Borç artabilir. Ama paralar şirketleri birleştirmeye gitti. Ayrıca kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor insanlar. Bakıyor bankadan kredi çekilmiş. Üstüne bir de Riva'da ipotek var. Ama kimse o ipotek'in kredi için yapılmış olduğunu söylemiyor. Borçtan öte şirketler birleştirilince artan yıllık geliri düşünmek lazım. Borcun ne için arttığına bakmak lazım. Bu konuda uzun bir yazı yazmıştım yayınlanan raporlarla ilgili. Okursan tam bir cevap alabilirsin söylediğinle ilgili.

Artı Galatasaray başkanına saygı göstermenin "ama"sı olamaz.

Cevap: Son Dakika | Polat son kararını verdi!

1) Medyada yazanlarla yargılıyosun. Adnan Polat'tan böyle bir ikilemde olduğuna dair bir şey duymadın.

2) Adamı ibra etmediler. Tabiki dava hakkı var. Yaptıklarının arkasında durup devletin adaletine sığınmak her vatandaşın hakkıdır.

3) Ne olursa olsun Galatasaray başkanıdır o.

Borç artabilir. Ama paralar şirketleri birleştirmeye gitti. Ayrıca kulaktan dolma bilgilerle konuşuyor insanlar. Bakıyor bankadan kredi çekilmiş. Üstüne bir de Riva'da ipotek var. Ama kimse o ipotek'in kredi için yapılmış olduğunu söylemiyor. Borçtan öte şirketler birleştirilince artan yıllık geliri düşünmek lazım. Borcun ne için arttığına bakmak lazım. Bu konuda uzun bir yazı yazmıştım yayınlanan raporlarla ilgili. Okursan tam bir cevap alabilirsin söylediğinle ilgili.

Artı Galatasaray başkanına saygı göstermenin "ama"sı olamaz.

ne medyasi arkadasim

medya bu adamin arkasindayken senle gunlerle tartistik

hala ayni yoldasin senle tartismayacagim

sen once GSin yalanci bir baskana ihtiyaci olmadigini ogren

ben kulagimla duydugum yalanlar icin medyadan destek almaya ihtiyaci olan bir insan degilim

adam yalanci

kangrendi kestik attik

mahkemeye gitmesi kendi rezilligidir beni pek baglamaz

o mantikla bakarsan bende adam oldurebilirim var oyle bir hakkim var aslinda

sonucta cezayi goze alip almamama bakar

Cevap: A.Polat son kararını verdi!

En mantiklisi, herseyin üstüne birde "Galatasaray ile mahkemelik olan Baskan" diye hatirlanmak istemiyordur.

Polat bu durumda da gitmezdi de,allahtan kanun var, dernekler kanunu helm idare hemde medeni kanunda derneklerin isleyisini açiklamis, ben pazar acidim baskana üzüldüm , keske olmasaydi böyle degilde seçimle kaybetseydi dedim ama simdi azbile yapmislar diyorum, bu baskanin amaci ne? Kendi bile bilmiyordur bence.

umarm gelecek yılın ortalarında yorumlar şu şekilde değişmez (şu liseliler adnan polata çok haksızlık etti ben biliyordum abi helvacı içerde ihanet etti diye kulüp bu hale geldi zaten hep bunlar takımı batırdı) türü yorumlar...

Cüneyt Tanman demişti ya 2 gün önce; "Brezilya 3.liginden bile futbolcu izliyoruz"..Adnan Başkan' ın bize bahsettiği futbolcu profili bumuydu yoksa?? "Başarıya aç, paraya tok"...Brezilya 3.liginde paraya tok futbolcu!! Allahım sen yüzümüze baktın yarabbim...!

Başkanımız "tutanakları inceliyor, kamera görüntülerini izliyor" bu aceleniz ne!! Başkanımız ne yaparsa G.Saray' ın menfaatleri için!! İbra etmeyenlerin hepsini tespit edecekmiş başkan, 300-500 provakatör var ya hani bizim meşhur heryere giden, ibra etmeyenlerde onlarmış!!

Bahsettiği tutanaklar niye gönderilmiyor hemen polata onu anlamıyorum?Derdi oysa hemen okusun incelesin versinler bir an önce.

Üst Alt