A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: A.Polat son kararını verdi!

Biz bu forumda yazarken hiç birimizin elinde belge yok. Ben de medyadan duyduklarıma göre yazıyorum. Ayrıca diyelim ki birşey duymadım. Bir insana 2,5 ay boyunca seçime git deniyor ve dinlemiyorsa, kongrenin başından sonuna kadar kendisine seçime gitmesi gerektiği belirtiliyor ve dinlemiyorsa, hatta kongrede ibra oylamasına 10 dakika kala bile şans verilip 30 dakika düşünün deniyor ve bütün bunları kabul etmiyorsa ben bu insandan herşeyi beklerim. Yanliş mı düşünüyorum

Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına şu konuşmayı yaptığı öğrenildi:

"Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz. İbra olsam da seçime gidecektik. Ancak daha önce aileme, yakınlarıma, mali kongre sonrasında bu kararı alacağımı bildirmiştim. İbra olmama tehlikesine karşı bu kararımdan dönmedim. Seçim kararını çok kısa bir süre içinde açıklayacağım. Ancak genel kurul zabıt tutanaklarının gönderilmesini bekliyorum. Divan Başkanı Türker Arslan'ın tutanakları gönderdiği an, kısa bir incelemenin ardından bu kararı açıklayacağız. Gereksiz dedikodularla kimse Galatasaray'ı daha fazla yıpratmasın."

Yukarıda yazan cümle de medyaya göre Polat ın ağzından çıkan cümleler..Hangisine inanacağız.. Yanlış anlama benim Polat ı desteklediğim falan yok..Ama medyanın Galatasaray hakkında ki hareket tarzı hepimizin malumu..Onların gazına gelinmemesi benim tek isteğim..

Son Dakika

Mali kongrede idari yönden ibra edilmeyen Adnan Polat seçim kararını 6 Nisan Çarşamba günü açıklayacak.

LigTV

Yaziklar olsun. Ohaaaaa ya. Gercekten hep zarar bu adam. Yazik yazik

Yaptığınız her işten nefret ediyorum ne mıymınta şeysiniz aga 6 nisan niye :D

Futbolcu gönderirken hesaplıyordunuz iki gün daha beklesek şu kadar para ödeyecektik diye.Kongre'ye gelincede hesaplasanıza iki gün erken karar versek şu kadar kar yapacağız diye.

Önümüzde çok kritik bir Antalya maçı var,küme düşmeme adına mutlaka kazanılması gereken bir maç,futbolcularımız olaydan etkilenmesin diye açıklamayı sarkıtmış olabilir!

Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına şu konuşmayı yaptığı öğrenildi:

"Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz. İbra olsam da seçime gidecektik. Ancak daha önce aileme, yakınlarıma, mali kongre sonrasında bu kararı alacağımı bildirmiştim. İbra olmama tehlikesine karşı bu kararımdan dönmedim. Seçim kararını çok kısa bir süre içinde açıklayacağım. Ancak genel kurul zabıt tutanaklarının gönderilmesini bekliyorum. Divan Başkanı Türker Arslan'ın tutanakları gönderdiği an, kısa bir incelemenin ardından bu kararı açıklayacağız. Gereksiz dedikodularla kimse Galatasaray'ı daha fazla yıpratmasın."

Yukarıda yazan cümle de medyaya göre Polat ın ağzından çıkan cümleler..Hangisine inanacağız.. Yanlış anlama benim Polat ı desteklediğim falan yok..Ama medyanın Galatasaray hakkında ki hareket tarzı hepimizin malumu..Onların gazına gelinmemesi benim tek isteğim..

Taman ama ben sana dedim ki farzedelim bunları söylemedi. Mahkemeye gitmeyecekti. Benim mahkemeye gitmesi ihtimalini düşünmem çok doğal. Sana sebeplerini bir önceki mesajda yazdım. Haksız mıyım öyle düşünmekte. Bak kardeş. Eğer Polat o kararı kabul etmiş olsaydı seçim kararını hemen kongre sonundaki son konuşmasında söylerdi. Mahkemeye gitmeyi düşündü. Bunu adımız gibi biliyoruz. Bu yola baş koydu o. Sonuna kadar dayanmak istedi

6 nisan helal olsun başkan iyice niyetini helli ettin, elinde olsa yazın sonunda açıklar ki seneyede bu takımla rezil olalim diye meğer ne kadar severmişsin sen bu renkleri kendin aşk diyordun ya harbiden aşkmış, ya benimsin ya toprağın.

Önümüzde çok kritik bir Antalya maçı var,küme düşmeme adına mutlaka kazanılması gereken bir maç,futbolcularımız olaydan etkilenmesin diye açıklamayı sarkıtmış olabilir!

Bu senin fikrin mi. Ne etkilenmesi abi yaa. Takım diye birşey olmayacak seneye. Sanki bilmiyo futbolcular böyle acıklama olacagını. of ya

Son Dakika

Mali kongrede idari yönden ibra edilmeyen Adnan Polat seçim kararını 6 Nisan Çarşamba günü açıklayacak.

LigTV

Yaziklar olsun. Ohaaaaa ya. Gercekten hep zarar bu adam. Yazik yazik

Lütfen kimse Adnan Polat' ın iyi niyetli olduğunu söylemesin! Her "aldığı veya almadığı" karar tartışmalı! Kongreden tam 10 gün sonra açıklama yapacak olmasını camiaya ciddi bir tepki olarak yorumluyorum. Kaybolan itibarını hergün daha çok zedeliyor farkında değil, ibra edilemeyeceğinin farkında olamadığı gibi...!

Adnan Polat´tan kurtuldugumuz gün kurban kesecegim ya. Gider ayak bile zarar veriyor bize. Acikla su tarihi de o zamana kadar ilgilenirsin yine kulüple, baskanlik oynarsin 1 ay. Insanlar aday olmak icin senin kararini bekliyor ya. 10 gün düsünecegim dedi, 10 günü dolduruyor kendince. Ben böyle bir adama hic rastlamadim. Gercekten rastlamadim

Üst Alt