A.Polat son kararını verdi! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Polat son kararını verdi!

Cevap: A.Polat son kararını verdi!

Adnan Polat´tan kurtuldugumuz gün kurban kesecegim ya. Gider ayak bile zarar veriyor bize. Acikla su tarihi de o zamana kadar ilgilenirsin yine kulüple, baskanlik oynarsin 1 ay. Insanlar aday olmak icin senin kararini bekliyor ya. 10 gün düsünecegim dedi, 10 günü dolduruyor kendince. Ben böyle bir adama hic rastlamadim. Gercekten rastlamadim
Dünyayı bilmemde Türkiye,de vardır baya.

itiraf etmek gerekir ki polatin yaptigi tek. Dogru is (sportif anlamda) FR'yi ve keita'yi getirmekti.

Onlari da maalesef yanlis zamanda kovdu.

Aci Olan, fr'ye dogru düzgün malzeme vermeden yollamasi idi (bknz. BAM)

Maalesef bizde taraftar olarak bunlarin kalitesizligini fark etmedik ve polat kamuoyunun baskisina dayanamyip yolladi.

Keita'da takimin en hirsli, mücadeleci, yetenekli ve sevilen oyunculardan olmasina Ragmen yollandi.'

Bu iki etken polatin ölüm fermani oldu, cünkü ne oldu ise bundan sonra oldu!!!

Şuna hazır olalım; "Elimde kongre tutanaklarından tespit ettiğim çok net hatalar ve usulsuzlük yanlışları var ama ben bunları mahkemeye götürmeyeceğim" ...Lütfen kimse Adnan Polat' ın iyi niyetli olduğunu söylemesin! Her "aldığı veya almadığı" karar tartışmalı! Kongreden tam 10 gün sonra açıklama yapacak olmasını camiaya ciddi bir tepki olarak yorumluyorum. Kaybolan itibarını hergün daha çok zedeliyor farkında değil, ibra edilemeyeceğinin farkında olamadığı gibi...!

Bence yeni başkanın seçildiği gün ''Adnan Polat topağı'' direk çöp kutusuna gitsin.Bu kararından sonra ''Şanlı Galatasaray Topağında'' olmasını kabullenemem.

Bari Ünal Aysal adayligini aciklasa da moralim yerine gelse. Gelde simdi 1 hafta bu adamin kararini bekle. Ne güzel sevinmistim yarin kurtuluyoruz diye.

Bence yeni başkanın seçildiği gün ''Adnan Polat topağı'' direk çöp kutusuna gitsin.Bu kararından sonra ''Şanlı Galatasaray Topağında'' olmasını kabullenemem.

İlyas kardeş. Önceki yorumlarımı okuyabilirsin. Ben de tepkiliyim ama bu çok ağır olmuş. İyisiyle kötüsüyle tarihteki yerimizi alacak.

İlyas kardeş. Önceki yorumlarımı okuyabilirsin. Ben de tepkiliyim ama bu çok ağır olmuş. İyisiyle kötüsüyle tarihteki yerimizi alacak.

Orası öyle ama,şu yaptığı resmen yüzsüzlük.Biraz gurur olsa,o kongreden sonra istifa ederdi.Hala laga luga peşinde.Tarih Adnan Polatı da yazacak ama,tarihimizin en kötü başkanı olarak.

Bari Ünal Aysal adayligini aciklasa da moralim yerine gelse. Gelde simdi 1 hafta bu adamin kararini bekle. Ne güzel sevinmistim yarin kurtuluyoruz diye.

Ünal aysal aday olmaz diye düsünüyorum. Zaten ilk planda aday olmayCagini ve gencleri destekleyecegini de aciklamisti.

Zannediyorm adnan öztürk'ü destekleyecektir. Ondan baska aday cikar'mi belli degil.

Secime tek aday olursa gercekten ilginc olur.

Suan icinde öyle gözüküyor zaten.

Ünal aysal aday olmaz diye düsünüyorum. Zaten ilk planda aday olmayCagini ve gencleri destekleyecegini de aciklamisti.

Zannediyorm adnan öztürk'ü destekleyecektir. Ondan baska aday cikar'mi belli degil.

Secime tek aday olursa gercekten ilginc olur.

Suan icinde öyle gözüküyor zaten.

Tek aday olmaz.

Şuan alınmış bi seçim kararı mı var da millet başkan adayı olduğunu açıklayacak :D

Paşamızın keyfini bekliyoruz.

Hergün nefreti daha da arttiriyor Adnan Polat. Babasi olmasa büyük ihtimalle isadami da olamazdi. (Hicbir meslegi kücümsemek istemedigim icin meslek adi vermiyorum :) )

Gercekten de yönetme kabiliyeti sifirin altinda, gönül kazanma kabiliyeti sifirin altinda, karar alma kabiliyeti yerlerde, herseyi sifirin altinda ya. Fitik etti beni sinirden kac haftadir. Yeter ya

Hergün nefreti daha da arttiriyor Adnan Polat. Babasi olmasa büyük ihtimalle isadami da olamazdi. (Hicbir meslegi kücümsemek istemedigim icin meslek adi vermiyorum :) )

Gercekten de yönetme kabiliyeti sifirin altinda, gönül kazanma kabiliyeti sifirin altinda, karar alma kabiliyeti yerlerde, herseyi sifirin altinda ya. Fitik etti beni sinirden kac haftadir. Yeter ya

yapmayın ayıptır ya harbi ayıptır ! Adnan Polat'tan sürpriz karar - Hürriyet Futbol adam burda noktayı koymuş artık polatı aşağlamanın anlamı yok herkes zaten vefasızı oynama modunda !

adnan polat fb yandasi kim ne derse desin.azizle kanka olmasindan belliydi zaten.hagiyi fb macindan önce gönderseydi kesin yenerdik.

Tek aday olmaz.

Şuan alınmış bi seçim kararı mı var da millet başkan adayı olduğunu açıklayacak :D

Paşamızın keyfini bekliyoruz.

Suana kadar görünürde kimse yok. Olmak isteyenlerde zaten katilamiyorlar (özgörkey, polat, helvaci).

Sanirim öztürk'ün karsisina formalite icabi aday cikacaktir.

su adami desteklemeyi birakin ya.kulübü düzlüge cikarmismis.bakin bakalim borc kaca firlamis

ben dedim bu yalanci herifin ne yapacagi belli olmaz diye,seytan diyor git kulüp binasina ana avrat say

Suana kadar görünürde kimse yok. Olmak isteyenlerde zaten katilamiyorlar (özgörkey, polat, helvaci).

Sanirim öztürk'ün karsisina formalite icabi aday cikacaktir.

Öztürk de kabulüm. Onun vizyonu cok hosuma gidiyor. Ünal Aysal disardan destekleyecek o zaman öyle birsey olursa. Gizli Baskan gibi. Suanda camianin havasini tartiyordur Ünal Aysal. Eger adayligini aciklarsa bilin ki %100 Baskan olacak.

Üst Alt