Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

Abdullah Avcı Galatasaray'ın Başında Başarılı Olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Favori Laurent Blanc, plase Claude Puel.

Saygılar.

HTC 10

Ligimizi avucunun içi gibi bilen Avcı ve Yanal' ı ikisine de net tercih ederim...

Avcı da Yanal da şu an olmaz zaten. Avcı daha MT a gitmeden bize gelmeliydi. Ersun ise iki kez en kritik dönemlerde -ilaç kabilinden- boşta olmasına rağmen tercih edilmediğine göre daha da gelemez; camiada engelleyen birileri var diye düşünüyorum...

Önümüzdeki bir yıl, olumlu ya da olumsuz çok şeye gebe. Abdullah Hoca ile yollarımızın orta vadede kesişeceğini hissediyorum hayırlısıyla...

Ligimizi avucunun içi gibi bilen Avcı ve Yanal' ı ikisine de net tercih ederim...

Avcı da Yanal da şu an olmaz zaten. Avcı daha MT a gitmeden bize gelmeliydi. Ersun ise iki kez en kritik dönemlerde -ilaç kabilinden- boşta olmasına rağmen tercih edilmediğine göre daha da gelemez; camiada engelleyen birileri var diye düşünüyorum...

Önümüzdeki bir yıl, olumlu ya da olumsuz çok şeye gebe. Abdullah Hoca ile yollarımızın orta vadede kesişeceğini hissediyorum hayırlısıyla...

Ben gelecek sezon yeni yönetim ile gelir diyordum ama son olaydan sonra Mayıs'ta seçimle beraber gelecek kişi belli oldu malesef.

bıktım artık böyle anketlerdenn bıktım..

Böylesine derin mevzuları biz futbol acizi insanların karar alarak uygulanması çok yanlış..

Taraftar istiyor, taraftar seviyor hagiyi getir yok taraftar skibbeyi beğeniyor getir.. Taraftar Hamza hayranı alalım hemen bıktım..

Biz belli ki bu işten anlamıyoruz arkadaşlar susalım işi profesyonellere bırakalım

Anket açıldığında yabancı tercih ederim demiştim. Hoca yıpranmıştı MT macerasında. Ama sonraki 2 yılda hem rahatladı hem gelişti. Herşey bir tarafa ligin en organize hücum performansı Başakşehirde.

Ben gelecek sezon yeni yönetim ile gelir diyordum ama son olaydan sonra Mayıs'ta seçimle beraber gelecek kişi belli oldu malesef.

Terim konusundaki duygularım karmaşık...

2. gelişinde ciddi bütçe ve tam yetkiyle tam sıvadı, hiçbir mazereti kabul edemem bu konuda...Son gelişinde ise ilk yıl mükemmel iş çıkardı ancak devre arası Yiğit transferinden başlayarak yine sıvama moduna geçti; o zaman ayrıntılarıyla bunları yazdığım için çok tepki almış, alaysı ifadelerle kendimi Mourinho sanmakla itham edilmiştim. Oysa ki kadro ilk sezon sonrası hep güç kaybetti, hem de Drogba-Sneijder transferlerine rağmen; oynanan oyun da buna paralel olarak geriledi. Ujfalusi-Elmander' in boşluğunu doldurabilmek o kadar da zor olmamalıydı...

Yine de olası bir başarının başkası yerine Terim' le gelmesini tercih ederim, muhteşem bir kariyer finali Hocamıza yakışır. Ne olursa olsun o bizim ''Efsane'' mizdir. Bu sözü ''Peygamberlik'' mertebesi gibi kusursuzluk anlamında görmemek lazım. Dünya Spor Tarihinde, gerek saha içi ve gerekse saha dışında, Terim' den çok daha büyük falsolara sahip, ondan kat kat yüksek kariyer yapmış pek çok figür mevcuttur...

başarı sadece td ile alakalı bir şey olsa keşke ya da td nin başarısı sadece kendi tecrübesi ve bilgi birikimine bağlı bir şey olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt