Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!"

1614799762487.png

Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet."

Abdurrahim Albayrak: “ Yeter artık ya yeter! "

Abdurrahim Albayrak: "Ya arkadaşlar Mohammed ‘İ böyle mi durduracaksınız! “

Abdürrahim Albayrak: "Mostafa Mohamed'in pozisyonunu sabaha kadar seyretsinler. Rahat uyuyabilecekler mi?"

Abdurrahim Albayrak: "Beni men etsinler, ben de bırakayım bu mesleği. Kime hizmet ediyoruz, nedir bu ya? Adalet istiyoruz, başka bir şey istemiyoruz. Sen bu gece rahat uyuyabilecek misin? Nedir bize kastınız?"

Abdurrahim Albayrak: "Mostafa'nın pozisyonu kırmızı kart ise Trabzon'daki dirsek penaltıdır, kırmızı kartın babasıdır!"

Abdurrahim Albayrak: "Yeter artık men etsinler beni!''

Abdurrahim Albayrak: ''Nedir bize kastınız YETER BE!''

Abdurrahim Albayrak: “Neden biz çoluğumuzu çocuğumuzu bırakıp buralara geliyoruz. Neden kar kış demeden çalışıyoruz, neden milyon dolarları harcıyoruz? Ya kimse konuşamıyor, konuşturmuyorlar bizi. Böyle bir şey olabilir mi ya? Konuşunca cezayı basıyorlar size!”

Cok abarttik be.

Penalti verilmez, uzatma dakikalari eksik idi, buraya kadar tamam.

Fakat, Mostafa onundeki topa odaklanmak yerine dirsegi ile rakibi önleme pesinde olmasaydi, hakeme kirmizi verecek malzeme de olusmayacakti.

Üst Alt