Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!"

Mohamedin kırmızısına kırmızı dedim. Hala kırmızının doğru olduğu kanısında olsam da birilerinin aynı pozisyonlarda kayırıldığını hatırladıkça şu lafa katılmamak elde değil diyorum.

"Ya arkadaşlar Mohammed ‘i böyle mi durduracaksınız! “

Cok abarttik be.

Penalti verilmez, uzatma dakikalari eksik idi, buraya kadar tamam.

Fakat, Mostafa onundeki topa odaklanmak yerine dirsegi ile rakibi önleme pesinde olmasaydi, hakeme kirmizi verecek malzeme de olusmayacakti.

Yahu böyle mantık mı olur. O zaman kimse birbirine dokunmasın sahada. Hoş herkes en ufak müdahalede kurşun yemiş gibi yere yatıp haykırmaya başlıyor. Bu yüzden bu haldeyiz zaten.

Mohamedin kırmızısına kırmızı dedim. Hala kırmızının doğru olduğu kanısında olsam da birilerinin aynı pozisyonlarda kayırıldığını hatırladıkça şu lafa katılmamak elde değil diyorum.

"Ya arkadaşlar Mohammed ‘i böyle mi durduracaksınız! “
Muhammed pozisyonu ligde kirmizi verilmiyor ama hiç verilmedi. Hatırlayan var mı?

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bende her zaman hakem konuşmaya karşıyım zırt pırt fakat gerektiği zaman konuşacaksın. Hea tabi önce biri bu taraftara 3 haftadır oynanan rezil futbolunda hesabını versin.

Helal olsun böyle konuşun destekleyelim işte.Bunlar anlamazlar beyaz sayfadan anlamazlar esip gürleyeceksin böyle!

Üst Alt