Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!"

Boş muhabbetler. Ne çok seviyoruz kaosu, yenilgi sonrası farklı sebepler aramayı. Benim üzüntüden stresten deli gibi başım ağrıyor şu an, ama gerçekleri inkar etmemek gerek. Biz bugün ligin en kötü takımına karşı sahada ezildik futbol oynamadık. Her kötü futboldan önce kendimizce bir bahane ürettik, Alanya çok iyi takım topu onlara bıraktık dedik, diğer maçlarda zemini bahane ettik. E bu maçın bahanesi nedir arkadaşlar? Mis gibi zemin karşında da ligin en kötü takımı e oynasana iyi futbol. Bugün bu takımın yedek kulübesinde Feghouli, Belhanda, Taylan, Falcao, Luyindama gibi oyuncular var. Kadro kötü bahanesinide yemez artık kimse. Hayır bu takım bir şekilde şampiyon olsa ne olacak, bu hocayla biz ne yapabiliriz ki.

Kargalarla, sari cikciklerke, alanyayla oynadiktan sonra da boyle konusmaliydin apo baskan. Adamlar goz gore gore kayrildiginda bile cikip hakem diyorlar medyadaki yandaslariyla hep bir agizdan. Adil olsun ahlaksiz hakemler

Boş muhabbetler. Ne çok seviyoruz kaosu, yenilgi sonrası farklı sebepler aramayı. Benim üzüntüden stresten deli gibi başım ağrıyor şu an, ama gerçekleri inkar etmemek gerek. Biz bugün ligin en kötü takımına karşı sahada ezildik futbol oynamadık. Her kötü futboldan önce kendimizce bir bahane ürettik, Alanya çok iyi takım topu onlara bıraktık dedik, diğer maçlarda zemini bahane ettik. E bu maçın bahanesi nedir arkadaşlar? Mis gibi zemin karşında da ligin en kötü takımı e oynasana iyi futbol. Bugün bu takımın yedek kulübesinde Feghouli, Belhanda, Taylan, Falcao, Luyindama gibi oyuncular var. Kadro kötü bahanesinide yemez artık kimse. Hayır bu takım bir şekilde şampiyon olsa ne olacak, bu hocayla biz ne yapabiliriz ki.
Kötü oynamamız eyyamı gerektirmez
Kaos ise kaos
madem bunu istiyorlar alsınlar bakalım

Abdurrahim Albayrak: “Neden biz çoluğumuzu çocuğumuzu bırakıp buralara geliyoruz. Neden kar kış demeden çalışıyoruz, neden milyon dolarları harcıyoruz? Ya kimse konuşamıyor, konuşturmuyorlar bizi. Böyle bir şey olabilir mi ya? Konuşunca cezayı basıyorlar size!”

Adalet istiyoruz diye bağırırken bir an sesi Nihat Hatipoğlu'na benzedi, tutamadım kendimi. Ama güzel konuşmuş, sen susarsan, yönetim susarsa birileri çok daha rahat hareket alanı buluyor. Her şeyin farkında olduğunu bilip, masaya yumruğunu vuracaksın.

Taraftarın yürüyüş düzenlemesi felan lazım
Başlarım pandemisine de şeyine de
Stada taraftar alınmıyor felan diye iyice azdılar bu sene

Ulen Trabzon ortalığı yıkmanız gereken yerde sustunuz aferim size...

Bundan sonraki haftalarda bjk yi doğramaya başlayacaklar yazın bi yere

böyle açıklama yapmakla hiçbirşey olmaz. hukuksal ve uefa nezdinde girişim başlatılmalı..başka çaresi yok.

Üst Alt