Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Albayrak: "Adalet istiyoruz adalet... Yeter artık men etsinler beni!"

Eğer bir hafta önce Fenerli futbolcunun Trabzonluya vurduğu dirseğe tepki gösterseydiniz bugün borunuz öterdi.. Fener maçında Serdar'ın vurduğu dirseği milletin önüne koysaydınız Fener bu kadar kolay kolay eyyam yapamazdı..

Hep iş işten geçtikten sonra çıkın.. Mennnnnnn edin benii men edin beni.........

Sana kosan bir rakibe kafa hizasi dirseklerini acmak ile mucadeleci, akici bir futbol amaclamak bambaska seyler.
Hacı bana km koşarsa koşsun kollarıyla insan rüzgarı yararak güç alıp avantaj elde eder senin dediğin şeyde mohammedin topla alakası olmayıp rakibe göre pozisyon alsa evet haklısın ama adamın tüm olay topa hızlıca gitmesi ki bu pozisyonda en fazla vereceğin gereksiz vücut büyütüp rakibe vurdun diye sarıdır.

Güzel konuştun bu zamana kadar neredeydin Fener maçından beri operasyon çekiliyor üç maymunu oynadınız iş buraya gelmeden kükreyecekdiniz

Hakemler özellikle son 2 yıldır keyfine göre, gününe ve rüzgarına göre karar veriyor. Bir hafta geliyor Galatasaray'a net kırmızı vermiyor (Bile isteye vermiyor). Gün geliyor doğruyor. Tamamen o gün canları kimi biçmek istiyorsa biçiyorlar. TFF ise alenen Galatasaray'a karşı art niyetli.

Ancak aptal holiganlar birbirleriyle öyle bir dalaş halindeler ki birine haksızlık yapılınca diğerleri dalga geçtiği için topyekün bir mücadele olmuyor bu organizasyon ile. Biri adalet diye bağırıyor diğeri gülüyor. Kimi ayrıcalık derdinde.

Boş konuşuyorlar.

Sen her şey olup biterken çıt edebildin mi? rıdvan yazın emre b. ile cumhurbaşkanını teknesinde ziyaret etti.

rıdvan mhk başkanı olarak dostunu getirdi raporlar önüne geliyor atamalar önünden gidiyor iş olup bitmiş geliyorsun kem küm kem küm.

ya o taraftasın ya bu tarafta konuşma ile peynir gemisi yürümez arkada işi bitir görelim GS'liliğini. siyasete kukla olmayı bırakın bu camia ünal aysal'ın arkasında duramamasının püsürüğünü hala çekiyor alayına galatasaray

Üst Alt