GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

Adnan Öztürk: De Zerbi'den daha iyileri olur. Şu seçimi bir atlatalım. De Zerbi de benim beğendiğim bir teknik direktör. Yeni nesil, enterasan bir isim.

Adnan Öztürk realist laflar etmiyor.

1- Her şey hazır hazır hazır ....

Yani yemeyin arkadaş bizi - mazbata aldın 3 gün sonra kampa gidebilecekmiş gibi konuşuyorlar. hazır olamaz TFF belli değil - ne kararlar gelecek belli değil - bütçen onaylı değil ...nereye ne hazır allah aşkına

2- Futbol Direktörü ... tez aşamasında olan "GS Spor Lisesi" kafasından başlayıp tüm altyapı ve TR yi (hatta almanya*) tarayıp rapor verebilecek biri - umarım ayakta alkışlanır .

Almanya lafını edene kadar - ulan valla FTyi bunlar çıkaracak ortaya heralde dedim. Aklıma tam biri gelmiyor şu an ama spor lisesinden tut bu kapsamda iş yapabilecek bir adam ben olacağını düşünmüyorum. VE ...madem Eğitim Vakfı bazlı bri proje bu ... maliyeti oradan vs ...Elinizden tutan mı var da yapmıyorsunuz ? Seçilmezseniz lafını bile etmeyeceğiniz bir şey olacak.... Altyapıdan dem vurmaya çalışmayın. Kağıt üstünde 15-20 yılda anormal meyve verebilir ama bence prim yaklaşımı.

3- Erden Timur tanışmadım ama bu kadar ateşli bir GSliyi ben bırakmak - randevu almadan giderim bırakmam . GS için ben gel derim.

Hadi ordan ... Adama ters laf etmeye bir tarafı yemedi tabi...

2 AY önce - Eylülde tekrar seçim var deyip.... şimdi Geniş bakmak lazım , gelin daha büyük projeler yapalıma.... Güven vermiyorsun Adnan Öztürk efendi. BİR TANENİZ bile "Kim seçilirse seçilsin - seçimde rakip olsak bile , büyün her şeyde beraber hareket ederiz" havasını VERMEDİNİZ:

Onu BEN / BİZ yaptık - şunu bunu BEN / BİZ engelledik / önünü açtık. Temelde bu var. Sonra "Aklım almıyor nasıl birlikte olamıyoruz".

Bırakın allah aşkına -

Seçim konusundaki cevabım / yorumum

Ne gerek var basket salonuna falan filan...Ülker arenadan örnekler bilmemne... projesi olan yeri olan - ftubol basket aynı yerde olan bir şeye "Sinan Erdem ile bütünleşmişiz" demek aptallık. Hikaye yav... Oturup bizde burda 3 -4 kişi şunu yapsak 10 yılda ne güzel olur he diyecek TEZLER üretebiliriz.

Alıntıdaki son kısım tüm GS Divanına - adaylara - önde gelenlerine - elderlarına - derincilere ...

Fakir edebiyatına başlamış.

Spor salonu Galatasaray'a hiç olmadığı kadar lazım, sinan erdem Efes ile özdeşleşmiş bir salon ne anlatıyosun adnan bey sen. Sen oraya gelirken sponsor ve nakit akışı sağlayacak parayı bulamıyorsan niye talip oluyorsun, herhangi bir Galatasaraylı taraftarda gelir başkanlık yapar.

Dursun Özbek & Erden Timur hiç olmadı projelerle geliyolar, yok o yabancı teknik adam olabilir ilgimi çekiyor filan geçin bu işleri ya.

100 m dolar gerekir onu da karşılayamayız dedi zaten.

Sinan Erdem varken gereksiz dedi.

Basketbolu benimsenmesi - ayrıca kombinesinin satılması - kendine ait bir organizasyon salonu vs işlevinde de kullanabileceğin bir şeyi basit bir spor salonu gibi düşünmesi baştan abes. Basketbol kendi başına kendini çevirebilecek hale biraz gelmesi için mecbur böyle bir şey. Bahesettiği ülker arena sayesinde taraftarı basektbol sevdi kuşların.... tabii para döküp bütçeli kadro kurulması onu hızlandırdı ama merkezi yerde çatır çatır gidiyor benim tanıdıklarım haftasonu aktivitesi diye

Tamam inşaat maliyetleri tabiiki tepede ama kabul edelimki her inşaatçıda TL ile çalışmıyor - dolarda kalan inşaatçı yapar gene yapacağını yemesin beni - 50 tane inşaat işinde olan adam var divanda bir yapının maliyetini azaltmak mı zor gelecek .

hadi ordan yav.

Adnan Öztürk: De Zerbi'den daha iyileri olur. Şu seçimi bir atlatalım. De Zerbi de benim beğendiğim bir teknik direktör. Yeni nesil, enterasan bir isim.

yahu *de zerbi de sanki hemen gelirim dedi. teklif edin de kabul ederse ne ala. kendisine dair detaylica bir cok kez nacizane yorumlarda bulundum farkli basliklar altinda. ozetle; muthis bir teknik direktor. benim nazarimda tarzi mancini den de onde. cunku birden fazla plani var. makul kadro kurup verim almasini becerebiliyor.

yabanci olacaksa ilk tercihim kendisi olurdu, yasli araniyorsa/tecrube: benzer kadro ve mantalite ile hareket eden betis takiminda olan silili pellegrini hoca .

*yerli ise bastan beri dedigim yerdeyim. okan buruk.

@Keramettin TANRIVERDİ

ekledigin aciklamalarda, bir nokta dikkatimi cekti.
u19 konusu.

burak elmas ,altyapiyi parselleyen menajerlik olayinin uzerine giedeceginin sozunu vermisti- o is surunceme de kaldi anlasilan.....
< - > bu hafta bu konuyu bol bol degindim. mirsad turkcan tam ismi sanirim. gs sozlukte bayagi tepki almis altyapi oyuncularimizi ayartmasi konusu. dolayisiyla *adnan ozturk'un aciklamasi bu baglamda sasirtmadi, gelinen son duzluk surec zarfinda.....

yine tekrarlamakata yarar var. hangi isim baskan olacaksa, altyapi konusunu mutlak oncelik gormeli. bu menajerlik konusu ozelinde.

Üst Alt