GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

Şuna bak ya hem kendileri kesinlikle salon yapmayacağız diyorlar, yapacak adamı da bezdirmek için ellerinden geleni yapıyorlar nefret ettim sizden

Kotu ve tutarsiz aciklamalar

Esref daha once kasa kolayligi saglayamiyoruz cunku sistem izin vermiyo diyip culsuzlugunun ustunu kapatiyodu

Simdi ozturk benden onceydi o diyo

E sormazlarmi esrefe sen hani koyamiyodun sistem izin vermiyodu diye

Ünal Aysal'ın böyle bir lobide sürekli anılmasından hiç hoşnut değilim - hatta bu lobinin bakış açısına uyuz oluyorum.

Ben bu adamların güveni nerden geliyor meraktayım...

Dursun gittiğinde bayram edenleri otomatik cepte sayıp hesap yapıyorlarsa üzülebilirler valla yalan yok.

bir taraftar M.Öztürk öbür tarafta A.Öztürk...lan nedir benim çektiğim Öztürklerden.

Yav bi yuru git. Ilk basta secimde bile olmayacaktin hani? Senin laflarina mi inanalim simdi. Bugune kadar bi yarali parmaga işememis sana mi inanacaz? Bekara kari boşamak kolay. Şöyle yapacaz böyle yapacaz, hee hee yaparsiniz

Ümit Karan bence.

Gecen altyapı maçındaydi.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
eed benimde aklıma sonradan geldi - hatta altyapı maç konusunda ne işi var ne yapmaktadır diye sormuş olabilirim.

alkışlanacak...ALTYAPIDAN TÜM TURKİYE VE ALMANYAYI TARAYACAK ve hakim olacak adam....Ümit Karan mı...

Beyaz Ftubolda yorumculuk yapan Ümit Karan....

Üst Alt