GSC Haber - Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Adnan Öztürk: "Eşref Bey'in kasa kolaylığı açıklaması benden öncesi için geçerliydi"

Adnan Öztürk çok sevilen biriydi ama yok efendim kulağım agriyo kicin agriyor diyerek taraftar dahil.tum camianın güvenini bitirdi ,haldun üstünel gibi ilkeli durabilseydi keşke
Daha düne kadar ekimde seçim var ben yokum diyordu

salon hususuna katılıyorum gereksiz masraf olur. asy okulu şeyi de yapılırsa o zmn floryadan çıkmak da gerekmez. bu opsiyonu da değerlendirmeye aldım

salon hususuna katılıyorum gereksiz masraf olur. asy okulu şeyi de yapılırsa o zmn floryadan çıkmak da gerekmez. bu opsiyonu da değerlendirmeye aldım

Yüksek maliyet olacaksa ben de karşıyım
Müdür sen nasıl bakıyorsun Adnan Öztürk’e.? Bana pek tekin gelmiyor.

Adnan Bey'i severim, bugün de kötü bir şey demedi, röportajın canlı dinlenmesiyle, metin okumak arasında fark oluyor.

Mesela transfer konusunda 1 haftaya ihtiyaçlar belli olura getirmek istedi ama transferler biter diye algılandı.

Salon asla gereksiz masraf olmaz zaten öyle 100 milyon dolarlar falan da tutmaz. Salon basket-voleybol için özellikle güçlü ve sürdürülebilir bir basket yapısı için şarttır. ASY okul şeyinin yapılması çok zor ne imarı ne izni var sırf bunlar 1 yıl sürer üzerinde bir de denildiği gibi mülteciler falan varsa zaten geçmiş olsun. EE peki BB borçları nasıl ödenecek? Faiz sarmalından nasıl çıkacağız ileride faizleri bir arttırırlarsa 2-3 senede bir bakmışız bizimde borcumuz faizler ile birlikte 6 milyar olmuş.

Adnan Bey'i severim, bugün de kötü bir şey demedi, röportajın canlı dinlenmesiyle, metin okumak arasında fark oluyor.

Mesela transfer konusunda 1 haftaya ihtiyaçlar belli olura getirmek istedi ama transferler biter diye algılandı.
Adnan Öztürk her yönetimde olması gereken tarz bir adam yalnız bahsettiği şeylerin yapılabilirliği pek yok gibi 1-2 senede. Salon ise şart 30 milyon euro demişti Erden Timur ama kendini çabuk finanse eder salon gerek kiralanacak alanları gerek hem e spor hem basket ile + isim sponsorluğu ile.

Adnan Öztürk her yönetimde olması gereken tarz bir adam yalnız bahsettiği şeylerin yapılabilirliği pek yok gibi 1-2 senede. Salon ise şart 30 milyon euro demişti Erden Timur ama kendini çabuk finanse eder salon gerek kiralanacak alanları gerek hem e spor hem basket ile + isim sponsorluğu ile.
Okul projesi Aysal'ındı 2013ten kalma

Futbol direktörü ok makul yani olabilir

Çarşamba dinlemek lazım ya bugünküler soru cevap olunca havada kaldı.

Ama Eşref'in rolü yok gibi, her şeyi yapıcam edicem modunda konuşuyor.

Metin Öztürk bana pek samimi gelmiyor. Galatasaray içinde olan ama yaralı parmağa işemeyen bir kaç kişi var. Onlar gibi. Hiç bir surette elini taşın altına koymuyor. Bir kaç hafta önce de kim gelirse gelsin tekrar seçim olacak diyordu.

Okul projesi Aysal'ındı 2013ten kalma

Futbol direktörü ok makul yani olabilir

Çarşamba dinlemek lazım ya bugünküler soru cevap olunca havada kaldı.

Ama Eşref'in rolü yok gibi, her şeyi yapıcam edicem modunda konuşuyor.
Bahsettiği yerle ilgili oranın imarı- inşaat izni, devri, arazi ile ilgilide sıkıntılar var diyorlar onların boşaltılması derken 2 seneyi geçer o iş inşaata başlanmak için. Ayrıca borçlar nasıl ödenecek hiç bir cevap vermedi ona. Bir de Aysal falan destek konusunda pek güvenilir kişiler değiller.

Üst Alt