AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: AK Parti Kongresi Arena’da Olacak İddiası

yolları yapmadan yaparsa buyuk hata yaparlar şayet her maçta taraftarlarımız onları anıyorlar :)

Bizim kazancımız olur mu olmaz mı ona bakarım. Gerisi boş laf.. Eğer çevre düzenlemesi, yol çalışmaları vs vs yapılacaksa, kulübümüz yarar görecekse hangi parti ne yaparsa yapsın.

Arenada kongrelerini yapacaklarsa bize de daha artistlik yapmasınlar stad açılışındaki gibi...

Kongreleriydi mogreleriydi ne yapıyorsa yapsınlar sonra gitsinler fenerbahçelerini kurtarsınlar

Yeşil sahamı Kurtlar sofrasına meze YAPAMAZSIN!

Ocak 2011 yılındaki olaylara tamamen hak veriyorum.Sen benim kulübümü kullanarak,orada gövde gösterisi,bir nevi miting yapmak peşindeysen,orada sana tepkiyi koyarlar.Sen benim kulübümü kullanamazsın!Acaba Haziran'da seçim olmasaydı,henüz tamamlanmayan o stad,Ocak'ta açılır mıydı?

Hiç kusura bakmayın ama o olaylardan sonra kongrenin bizim stadta yapılmak istenmesini tahrik olarak algılarım.Ayrıca RTE olmasaydı o stad yine olurdu.Toki her türlü kar etmiş durumda.

O stadın asıl mimarı Mustafa Sarıgül'dür.Kimse o projeye inanmıyorken,o inandı ve emek verdi.Şimdi bakıyorum da herkes o stadı sahiplenme peşinde.

Gurur verici bir olay. Stadımızın ismi televizyonlarda tekrarlanacak. Koskoca Başbakan parti kurultayı için bizim Stadı seçiyor, ne güzel bir olay. Stadyumda konserler, çeşitli etkinlikler yapılması her zaman iyi reklam olur. Hem insanların ayağı stada alışır.

Yapma bunu .

Yeşil sahamı Kurtlar sofrasına meze YAPAMAZSIN!

Ocak 2011 yılındaki olaylara tamamen hak veriyorum.Sen benim kulübümü kullanarak,orada gövde gösterisi,bir nevi miting yapmak peşindeysen,orada sana tepkiyi koyarlar.Sen benim kulübümü kullanamazsın!Acaba Haziran'da seçim olmasaydı,henüz tamamlanmayan o stad,Ocak'ta açılır mıydı?

Hiç kusura bakmayın ama o olaylardan sonra kongrenin bizim stadta yapılmak istenmesini tahrik olarak algılarım.Ayrıca RTE olmasaydı o stad yine olurdu.Toki her türlü kar etmiş durumda.

O stadın asıl mimarı Mustafa Sarıgül'dür.Kimse o projeye inanmıyorken,o inandı ve emek verdi.Şimdi bakıyorum da herkes o stadı sahiplenme peşinde.

Türkiyenin yarısından fazlasının oy verdiği bir adam o stadı açmasa kesinlikle kazanamazdı sen çok haklısın.. Ayrıca ALİ SAMİ YEN'in arazisi şöyle değerli böyle mükemmel diye atıp tutan arkadaşlar var.O araziyi biz ne satabilirdik ne de üzerindeki stadı yapabilirdik.Kusura bakmayın satamamızın çeşitli sebepleri var.Uzun uzun yazamam ilgilenenler varsa araştırabilirler internet orada.Ayrıca biz yapabilirmişiz.Yapsaydık o zaman borç bataklığında boğazımıza kadar batmış sıfırı tüketmiş bir kulüptük.Ben daha dün gibi hatırlıyorm Canaydın zamanında çekilen reklam kliplerini taraftarın kulübe destek olmasıyla ilgili.Böyle şehrin içinde modern ve gayet kolay ulaşılabilen Türkiye'nin açık ara en iyi stadını biz Galatasaray'lılar devlet yardımı olmadan birazcık zor görürdük önümüzdeki 15 sene içerisinde.Bunların burada yapılan eleştirilere karşılık yazdım.Stadın içerisinde bize kar sağlayacak her türlü işlem yapılabilir bana göre.Yapılmalıdır da.Sonra transfer forumunda Shaqiri niye kaçta Konoplyanka keşke alınsa diye başlıklar açıp üzülmeye devam ederiz.Kulüp kendisine maddi kar sağlayacak her türlü işe girmelidir belli şeref çerçevesinde tabi.Bu da o işlerden birisi olabilir.Bu konuya ideoloji karıştırmayalım.Mantıklı ve aslolan görüş bana göre budur.Hele ki stad hacı yağımı koksun diyen birisi vardı gerilerde.Hacı yağının kokusu Bira,Şarap,Tiner kokusundan daha iyidir emin olsun...

Türkiyenin yarısından fazlasının oy verdiği bir adam o stadı açmasa kesinlikle kazanamazdı sen çok haklısın.. Ayrıca ALİ SAMİ YEN'in arazisi şöyle değerli böyle mükemmel diye atıp tutan arkadaşlar var.O araziyi biz ne satabilirdik ne de üzerindeki stadı yapabilirdik.Kusura bakmayın satamamızın çeşitli sebepleri var.Uzun uzun yazamam ilgilenenler varsa araştırabilirler internet orada.Ayrıca biz yapabilirmişiz.Yapsaydık o zaman borç bataklığında boğazımıza kadar batmış sıfırı tüketmiş bir kulüptük.Ben daha dün gibi hatırlıyorm Canaydın zamanında çekilen reklam kliplerini taraftarın kulübe destek olmasıyla ilgili.Böyle şehrin içinde modern ve gayet kolay ulaşılabilen Türkiye'nin açık ara en iyi stadını biz Galatasaray'lılar devlet yardımı olmadan birazcık zor görürdük önümüzdeki 15 sene içerisinde.Bunların burada yapılan eleştirilere karşılık yazdım.Stadın içerisinde bize kar sağlayacak her türlü işlem yapılabilir bana göre.Yapılmalıdır da.Sonra transfer forumunda Shaqiri niye kaçta Konoplyanka keşke alınsa diye başlıklar açıp üzülmeye devam ederiz.Kulüp kendisine maddi kar sağlayacak her türlü işe girmelidir belli şeref çerçevesinde tabi.Bu da o işlerden birisi olabilir.Bu konuya ideoloji karıştırmayalım.Mantıklı ve aslolan görüş bana göre budur.Hele ki stad hacı yağımı koksun diyen birisi vardı gerilerde.Hacı yağının kokusu Bira,Şarap,Tiner kokusundan daha iyidir emin olsun...

O araziden bizi çıkartamazlardı bunu herkes biliyor. Öyle yada böyle anlaşma zemini hazırlanırdı . Biz işi yokuşa sürmedik ve TOKİ'ye tarihinin en karlı işini yaptırdık. Devlet bunları yapacak. Bunları lütuftan görmeyelim. Hep kendine ve tanıdıklarına nereye kadar . Sanki RTE cebinden yaptırdı . . . İlla Mecidiyeköy arazisini yok sayacaksak yine bizim paramızla yapıldı bu stat.

Konserlerle ne diye bağdaştırılıyor bu kongre zırvalığı onu anlamadım ben.Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir olay görülmüş mü?Ben bilmiyorum,mümkün de görmüyorum.Bon Jovi nere,AKP kongresi nere.Siyasetin yeşil sahada işi yok gitsinler spor salonlarında yapsınlar kongrelerini.

O partinin %50 oy alacağını kim tahmin ediyordu?Seçimden belki 1-2 hafta önce anket şirketleri %50 civarı bir sonuca ulaşmıştır,ama Ocak ayında kimse tahmin edemezdi.O stad açılışında gövde gösterileri yapılarak kimi kesimin oyu hedeflendi.

Toki olmasa o stad yine olurdu.Ancak bu kadar kısa sürede biter miydi bilinmez.Toki'den önce stad ihalesini başka bir firmanın aldığını bilmiyorsunuz herhalde.Yani Ali Samiyen'in arazisini satamazdık diye bir durum yok.

Islık olaylarından sonra kimi kesimlerin nasıl üzerimize geldiğini henüz unutmadık.

Eğemen Bağış'a bağlı müşavir'in twitter'da "Bole bi serefsizlik yok.. Nankorsunuz.. Kimin sayesinde o statda mac izliosunuz. Kim yapti lan o stadi size. Gerizekali kus beyinliler.."" yazdığını unutmadık.Ancak görüyorum ki bazılarımız unuttu.Ne diyordu Başbakan "iyilik yap denize at,balık bilmezse halik bilir"!Bunu Galatasaray için söylüyor düşün ve sen Galatasaraylı'yım demeye devam et.

İnönü stadında yapıldı...

Burada yapılır...

Alakaya maydonoz cevaplar veriyorsunuz...

Eminim ki bir başka parti yapsa gıkınız çıkmaz...

Hani konuşmayayım diyorumda hepiniz bol keseden sallıyonuz...

Yok konserler birmiymiş...

Farkı ne ikiside toplumun bir arada bulunduğu olaylar fark ne yani...

Başkan çevre düzenlenmesinin en kısa sürede yapımı için onay alsın,ondan sonra kabul etsin stadı vermeyi.

ahaahah tiner mi koksun diyen elemanlar varmış burda, iyice akepe gençlik kollarına döndü burası

İnönü stadında yapıldı...

Burada yapılır...

Alakaya maydonoz cevaplar veriyorsunuz...

Eminim ki bir başka parti yapsa gıkınız çıkmaz...

Hani konuşmayayım diyorumda hepiniz bol keseden sallıyonuz...

Yok konserler birmiymiş...

Farkı ne ikiside toplumun bir arada bulunduğu olaylar fark ne yani...

Hocam seni temin ederim ki o stada CHP'de gelse MHP'de gelse aynı tepkiyi verirdim.Olayın partiyle alakası yok.Islıklardan sonra kongrenin -sanki İstanbul'da başka yapacak yer yokmuş gibi- bizim stadta yapılmasında kasıt buluyorum.Ben stadımda hiçbir partinin bayrağını görmek istemiyorum.Stada asılacak bayrak varsa o Galatasaray ve Türk bayrağıdır.

Ayrıca "stadta mescit var mı?","Stad hacı yağı gibi kokacak"gibi yorum yapan arkadaşları kınıyorum.Tepki koyacaksanız böyle mantıklı şeyler yazın.

Konserlerle ne diye bağdaştırılıyor bu kongre zırvalığı onu anlamadım ben.Dünyanın hiçbir ülkesinde böyle bir olay görülmüş mü?Ben bilmiyorum,mümkün de görmüyorum.Bon Jovi nere,AKP kongresi nere.Siyasetin yeşil sahada işi yok gitsinler spor salonlarında yapsınlar kongrelerini.

Yeşil sahada spor dışında başka bir aktivite yapılmıyor sanırım? :) Ya "her ikisinde de bunu yapmasınlar" diyelim ya da "spor salonunda yapıyorlar madem, yeşil sahalarda yapmalarında herhangi sakınca olmaz" diyelim. İkisi de kendi içerisinde mantıklı bir sav ama ortasını savunmak oldukça komik kaçıyor. :)

Her neyse ben spor salonlarından çok kongre merkezlerinde bu işin yapılmasını savunanlardanım.

sacmalamayin amerikada butun siyasi propoganda toplantilari spor salonlarinda yapilir

zemine zarar yoksa ve uc kurus cebimize girecekse hemen yapila:)

stad dediginiz seyi bizim klup 30 sene beceremedi siz onlar yardim etmese biz kendimiz yapardik diyorsunuz ya yasiniz cok gec yada hayal pesindesiniz.

stadyum stadyum gecekondu degil

GS 50 sene kalsa gene stad falan yapamazdi onceki 50 senede oldugu gibi

devletin karli cikmasinin konuyla ne alakasi varki

zero sum game degil bu olay

bizde karliyiz onlarda

bunun adi yatirim,ticaret vesaire

sacmalamayin amerikada butun siyasi propoganda toplantilari spor salonlarinda yapilir

zemine zarar yoksa ve uc kurus cebimize girecekse hemen yapila:)

stad dediginiz seyi bizim klup 30 sene beceremedi siz onlar yardim etmese biz kendimiz yapardik diyorsunuz ya yasiniz cok gec yada hayal pesindesiniz.

stadyum stadyum gecekondu degil

GS 50 sene kalsa gene stad falan yapamazdi onceki 50 senede oldugu gibi

devletin karli cikmasinin konuyla ne alakasi varki

zero sum game degil bu olay

bizde karliyiz onlarda

bunun adi yatirim,ticaret vesaire

Gerisini okumayı gerek duymuyorum abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt