Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

Kupa önemliydi bal gibi,kimse boş yapmasın.Önemsiz olsa ortalık velveleye niye verilsin önemsiz der geçeriz.Hepimiz üzüldük,üzülmedim diyen yalan söylüyordur.Ama olan oldu önümüze bakmalıyız.

6 günde 3 maç koyan federasyona tepki göstermek lazım bu sene kupa maçı sezon içine denk geliyor o yüzden elendik diye üzülmem hatta bugün ki futbolcuların bir çoğunun fişi sene sonu çekilir bir de şampiyonluk yolunda hafta içi fener ya da beşiktaş derbisi oynamamak bizim için daha iyi olacak normalde sezon bittikten sonra kupa maçları oynanır fakat dünya kupasından dolayı 31-32 haftalar arasında 9 mayıs da oynanacak

Cumartesi maça çıkacağız. Rotasyon haklı da as takıma oynattığın oyunu bu takıma oynatamazsın. Kendi sahanda beklesen uyuta uyuta geçirsen maçı finaldeydin rahatlıkla. Ne olursa olsun kupa kupadır. Böyle bir ciddiyetsizliği ben kabul edemiyorum. Tabi sorumluluğun büyük kısmı futbolcularda. Umarım bu da bir işaret olmuştur hocaya. Sezon sonu hepsi s*ktir edilmeli.

Kupa önemliydi bal gibi,kimse boş yapmasın.Önemsiz olsa ortalık velveleye niye verilsin önemsiz der geçeriz.Hepimiz üzüldük,üzülmedim diyen yalan söylüyordur.Ama olan oldu önümüze bakmalıyız.

Ben sakatlık , kart vs olmadan turu geçiyorsak geçelim dedim maçtan öncede , kadroyuda beğendim lato hariç ama oda o kadar etki etmez demiştim ama beklediğim gibi olmadı akhisar ligi sallamış full konstrate olmuş kupaya bizdede tam tersi olunca elendik üzüldüm ama aşırı değil cumartesi alanyayı yenelim hatırlamam daha bu maçı.

mesele sadece kadro değil , 2 golü de kontradan yedik

maicon-ahmetle rakip yarı sahada oynamanın manası yoktu ver topu akhisara bi maç da öyle oyna

terim sadece bu macı hic etmedi kasımpasa ve gencler macınıda terim mahvetti oyuna o 9 numaradaki embesili alarak mahvetti takımı

bugunde bizzat kendisi mahvetti terim hala eski takıntılı terim zerre degisim yok

mesele sadece kadro değil , 2 golü de kontradan yedik

maicon-ahmetle rakip yarı sahada oynamanın manası yoktu ver topu akhisara bi maç da öyle oyna
Tam olarak bu benim sinirimi bozan da. Yerleşik düzende gelse atsa Akhisar helal olsun der geçerdim ama bunu kabul edemiyorum. Yine de her şerde bir hayır vardır. Şampiyon olalım da gerisi umrumda değil bu saatten sonra.

Üzücü oldu ama bir yöndende fatih terimde bazı şeyleri görmüştür diye düşünüyorum.Şuan sahaya sürdüğü futbolcuların birçoğu taraftarın istemediği performansından memnun kalmadığı oyunculardı.Bugünkü oyunları ile de tamdan rezil oldular.Fatih hoca da defolarını görmüş oldu.Umarım birçogu sezon sonu tekmeyi yer.

Ben sakatlık , kart vs olmadan turu geçiyorsak geçelim dedim maçtan öncede , kadroyuda beğendim lato hariç ama oda o kadar etki etmez demiştim ama beklediğim gibi olmadı akhisar ligi sallamış full konstrate olmuş kupaya bizdede tam tersi olunca elendik üzüldüm ama aşırı değil cumartesi alanyayı yenelim hatırlamam daha bu maçı.

Bunun karşılığında Akhisar ligdeki maçı çok sıkmaz umarım.Bizim maça kadar 3-4 puan falan alırlar da kurtarırlar umarım paçayı.

Terim ve mac satmak

DRsE3QmW4Ag1gn-.jpg

İyi etti Beşiktaş maçından sonra Akhisar’a gidiyoruz. Onlar da bize maçı vereceklerdir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kimse Galatasaray'a maç vermez. Galatasaray maçı alir.. o kadar mi düştük.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Deplasman karnemiz ortada. Hayal kurmayalım hocam. Bu üç senede evet çok düştük.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sert elestirileri haketti hoca eyvallahta murhan ve erol s aydinli hocayi yerden yere vurmak icin firsat kolluyor galiba. Bu nasil baslik

Üst Alt