Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

Terimin anlamadigi sey su , ben bunu burada da anlatamadim hatta baslik actim , yabanci limiti kalkmasi ile artik her seviyede her mac zor hatta cok zor

Bir kac ornek vereyim

Bjk 0-0 akhisar
Fb 2-3 akhisar
Ts 1-6 akhisar

3 deplasmanda bu skorlari almis , bize 4-2 yenilmis ama o macta da 0-2 ile one gecmis , adami atilmis ve baskiyla 4-2 yenmisiz

Rakibi biraz inceleyen hoca , bu takimin deplasmanda cok tehlikeli oldugunu anlar

4 macta 11 gol atmis deplasmanda ...

Sen bu takimi deplasmanda yenmis olabilirsin , maci 1-4 kazansan tamam ama 2-1 avantaj da olsa bir garanti degildir

Satti diyemem fakat cok sacma sapan bir kadro secimidir bu , abartidir bu kadar degisiklik ...

Daha buyuk hata ise oyunculardan tepki gormesi kesin adamlari oynatmasi , tolga , lato belli ki seyirci icin kredisi olmayan adamlar , fb maci , basaksehir maci bu mac , tolga bitmis , oynatma abi artik

Kim ne derse desin elenmenin şekli böyle olmamalıydı. Bu maçın ilk ayağını kaybedip bir şekilde önemsememe algısı yaratılsaydı kimse bu denli hayal kırıklığı yaşamazdı.

nebilim olm bilsem idda oynarım. murhan herşeyi bildiği gibi bunuda biliyordur ona sor
hqdefault.jpg

Bunu her hoca yapiyor , ve bu riski alip cok kere elendik . Sivasa boyle elendik , 1461 e elendik , tuzlaya yenilip basaksehirle eslesip elendik , antalyaya elendik boyle bir kere ... hemen hepsinde bu sacma isleri yaptik

Tabi ki rotasyonla sonuna kadar goturebildiklerimiz de oldu . Riko zamani mesela

Ama en dogrusunu hamza yapiyordu , genelde hep as kadro ile cikti ve sampiyon da oldu kupayi da aldi

Simdi rotasyon yaptik alanya maci da kazanilamazsa ne olacak , biri bu soruyu cevaplasin ..

Bunu her hoca yapiyor , ve bu riski alip cok kere elendik . Sivasa boyle elendik , 1461 e elendik , tuzlaya yenilip basaksehirle eslesip elendik , antalyaya elendik boyle bir kere ... hemen hepsinde bu sacma isleri yaptik

Tabi ki rotasyonla sonuna kadar goturebildiklerimiz de oldu . Riko zamani mesela

Ama en dogrusunu hamza yapiyordu , genelde hep as kadro ile cikti ve sampiyon da oldu kupayi da aldi

Simdi rotasyon yaptik alanya maci da kazanilamazsa ne olacak , biri bu soruyu cevaplasin ..
Rotasyonsuz oynadın hem Alanyaya kaybettin hem finalde kaybettin.O zaman ne olacak Sinan?Bu işlerde ileriyi görecek kadar iyi kimse yok

İyi etti Beşiktaş maçından sonra Akhisar’a gidiyoruz. Onlar da bize maçı vereceklerdir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kimse Galatasaray'a maç vermez. Galatasaray maçı alir.. o kadar mi düştük.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Deplasman karnemiz ortada. Hayal kurmayalım hocam. Bu üç senede evet çok düştük.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Deplasman karnemiz ortada evet hic ic açıcı değil ama ben Galatasaray'a mac verilerek kazanilacak bir şampiyonlugu istemem. Gücümüz yetiyorsa aliriz. Yetmiyorsa da yolumuza bakariz. Bir fener değiliz bize maç versinler. Kusura bakma da ben bu cumleyi bir Galatasarayliya hic yakistiramadim.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sezon bir şekilde şampiyon olalım da gerisi fasa fiso, futbolculara ve genel olarak kadroya zerre güvenmiyorum açıkçası fb veya bjk ile tarafsız sahada oynamak istemezdim.

Rotasyonsuz oynadın hem Alanyaya kaybettin hem finalde kaybettin.O zaman ne olacak Sinan?Bu işlerde ileriyi görecek kadar iyi kimse yok

Yoo senin dedigin de dogru , bu macta rotasyon yapmayip alanyaya yenilirsen elbette rotasyon yapmaliydi diyenler hakli cikar

Ama rotasyon yapip elenirsen , uzerine ugruna rotasyon yaptigin macta da yenilirsen elbette birisi de cikar "bari kupayi ciddiye alsaydik , elimizde hic biri kalmadi" der , o da haklidir

Insallah bu maçın lige olumsuz etkisi olmaz.. Ama olursa da soyleyeceklerini tahmin ediyorum : FT ne yapsın, elimizdeki kadro bu kadar...

Üst Alt