Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

sattımı denir bilmiyorum murhan flash tv gibidir gündem ne olursa olsun halay cekmeyı sever cokta onu şaapmamak lazım tepinir durur dikkat çekmek için ama
en son gecen yıllarda nasuhi sezginin mağlup olduğumuz bi maç sonrası bi açıklaması vardı yenilmemiz istendi bizde öyle yaptık gibilerinden.
ogünden beri daha bi farklı bakıyorum bazı maçlara. kimi maçlara sanki gerçekten sadece yenilmek için çıkıyoruz. bugünki maç ve
gençlerbirliği maçı yenilmek için çıktığımız maçlardandır.

sattımı denir bilmiyorum murhan flash tv gibidir gündem ne olursa olsun halay cekmeyı sever cokta onu şaapmamak lazım tepinir durur dikkat çekmek için ama
en son gecen yıllarda nasuhi sezginin mağlup olduğumuz bi maç sonrası bi açıklaması vardı yenilmemiz istendi bizde öyle yaptık gibilerinden.
ogünden beri daha bi farklı bakıyorum bazı maçlara. kimi maçlara sanki gerçekten sadece yenilmek için çıkıyoruz. bugünki maç ve
gençlerbirliği maçı yenilmek için çıktığımız maçlardandır.

Kupayı bizim dışımızda biri alacaktı zaten öyle kararlaştırılmıştı,finalde kaybetmemek için verdik bu maçı diyebilir miyiz?Veya Akhisar'a aldıracaklar o da bir ihtimal.

Çıkardığı saçma sapan kadroyu akhisar hocası bile utanırdı çıkarmaya

Latovlevici ahmet maicon tolga selçuk yasin sinan eren gibi karaktersiz oyuncuları oynatarak resmen bizi eletti

maç gitti feghouli falan oynamadı bile kadroda bile yoktu belki

deplasmanda maç kazanamıyorsun zaten kendi sahanda bile gol atamayacak takımı çıkarıyor

Östersunda elenen takım süper ligde karabükten puan alamaz

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Maalesef ki her ne kadar yazmak istemesem de başıma ağrılar girdiği için yazıyorum fatih hocayı nasıl sevdiğimi bilir herkes ama bu olmadı...
Resmen maçı verdik bu galatasaray ruhuna aykırı ben hocamızı galatasaray ruhunu benimsediğinden seviyorum. Ama elinin tersiyle kupa itmek bize uygun değil galaatasaray tarihine ihanettir...sokayım lige...ne fark eder önce her zaman önündeki kupadır benim için tenekeden de olsa kupa kupadır eğer böyle olmasa nasıl galatasarayın 8000'e yakın kupası olur stada sığmaz ekseriyeti eski beyoğlu postanesinde kalırdı...

Şimdi çıkıp ne alakası var demesin kimse bu kadroyu sürmek bu demek sokayım rotasyonunuza kupa gitti kupa...eğer spora böyle bakarsak fenerden ne farkımız kalır bizi biz yapan türk olmayan takımları yenmek ve daima kupa beyi olmaktır tüm branşlarda yalnızca futbolda değil...Ağlamamak için zor tuttum kendime yapacağınız işe...lanet olsun böyle düzene...

valla ben fırsat filan kollamıyorum ben hocayı 96yılından beri gayet iyi biliyorum hala aynı inat ve takıntılı adam

hata 1 kez yapılır ama 3 defadır yaptıgı hatalarla 3 tane macımıza mal oldu 2 macta yenildik 1 macta elendik

daha ne yapsın

5 yasında mac izleyen bir cocugu koysan o 9 numaralı embesili cift forvet yapacam diye imkanı yok oynatmaz en basit örnek bu

Murat naaptın yaaa? "Terim maçı sattı" baslığı atmışsın.. Ben Fatih Terim başlığı altında hocayı eleştirdim biraz, FT düşmanı ilan edildim.. Sen idam edilirsin :(((

Şaka bir yana.. Bu maçı Galatasaray kaybetmedi, FT kaybetti.. Bu da benim dusuncem..

Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz diye çok basit bir laf vardır.. Hoca da birgün ögrenecek.. :(((

Oncelikle rotasyondaki oyuncular madridde bizden 10 kat iyidir ama bu maclara as kadrolarla cikip gayet haftada 3 mac yapiyorlar

Oynadigin kupa yari finali rovansi . Grupta son mac olur anlarim ama finale bir adim kalmis , oyuncu degisikligi olur ama bu kadar olmaz

Ayrica seyirciyle dalasamazsin , bu tudor icin nasil gecerliyse terim icin de guardiola icin de gecerli . Seyirci aradan ayiklayip lato yu tolgayi protesto ediyorsa cikaracaksin , aksi durumda o yuhalanan adam iyice oyundan duser , sen de inadini elenerek odersin , golu bulsaydik da 30 dk dayanamazdik 2-1 ile

Maalesef ki her ne kadar yazmak istemesem de başıma ağrılar girdiği için yazıyorum fatih hocayı nasıl sevdiğimi bilir herkes ama bu olmadı...
Resmen maçı verdik bu galatasaray ruhuna aykırı ben hocamızı galatasaray ruhunu benimsediğinden seviyorum. Ama elinin tersiyle kupa itmek bize uygun değil galaatasaray tarihine ihanettir...sokayım lige...ne fark eder önce her zaman önündeki kupadır benim için tenekeden de olsa kupa kupadır eğer böyle olmasa nasıl galatasarayın 8000'e yakın kupası olur stada sığmaz ekseriyeti eski beyoğlu postanesinde kalırdı...

Şimdi çıkıp ne alakası var demesin kimse bu kadroyu sürmek bu demek sokayım rotasyonunuza kupa gitti kupa...eğer spora böyle bakarsak fenerden ne farkımız kalır bizi biz yapan türk olmayan takımları yenmek ve daima kupa beyi olmaktır tüm branşlarda yalnızca futbolda değil...Ağlamamak için zor tuttum kendime yapacağınız işe...lanet olsun böyle düzene...

İşte gercekci bir yorum daha... İçim kan aglıyor.. Kupa gitti.. Hala bazıları FT yi savunuyor burada..

salak salak konuşma lan aptallaştın yine murhan her yenilgi sonrası aynı terane maç satmışmış çok anlıyorsun ya futboldan görüyoruz osm liginde. 6 -7 günde 3 maç yaptık yeri geliyor city bile arka arkaya mağlubiyetler alıyor böyle takvimlerde azıcık izan.

İşte gercekci bir yorum daha... İçim kan aglıyor.. Kupa gitti.. Hala bazıları FT yi savunuyor burada..
Olmaz fatih hocayı babamın oğlu olduğu için değil sapına kadar galatasaraylı olduğu için galatasaray ahlakına sahip olduğu için seviyorum ve bizim yüzümüzü hiç düşürmedi ama bu kadroyu çıkararak ilk defa utandırdı...Hiç hatırlamıyorum bari bir daha diyarbakırda olacağız filan demeseydin aban gitmiş popescuyu oyundan almıştım diye nostalji yapıyor bunları söyleyip bizi gaza getirdikten sonra bu kadro ne yapabilir ki? Sen de mi hocam ? Allah için lato ne yapsın adamın kapasitesi bu...

salak salak konuşma lan aptallaştın yine murhan her yenilgi sonrası aynı terane maç satmışmış çok anlıyorsun ya futboldan görüyoruz osm liginde. 6 -7 günde 3 maç yaptık yeri geliyor city bile arka arkaya mağlubiyetler alıyor böyle takvimlerde azıcık izan.
Murhan çok dikkat çekiyor gerçekten, maç sırasında gol yediğimizde hocaya laf ediyor maçın bitmesini bile beklemiyor. Böyle birkaç kişi daha var galip gelince ortalarda görünmüyorlar maglubiyette ise anında bitiveriyorlar. kesinlikle art niyetliler.

Ulan adını yazamadığım takıma UEFA'da elenen Hırvat'a bu kadar laf edilmedi? Bu kritik dönemde kuşluk yapmayın

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray ruhuna hiç yakışmayan bir futbol oldu ama en acısı da kendi evimizde elenmekti.. Bu kadar kısıtlı kadroda hoca yedeklere güvenmiş ama bu yedeklere güvenilmeyeceği barizdi lakin As oyuncu oynayıp olurda sakatlanırsa işte bunun bedeli daha ağır olabilirdi..

Üst Alt