Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

Başlığı gördüm kesin Murhan açmıştır dedim.

cf73df00ec1ce382375c71fb78ed8e46.jpg

sent via GSC

Şampiyonluğa yürürken bence kupanın pek bir önemi yok. Öyle karalar bağlamaya lüzum yok.

6.olduğumuz sezon böyle birşey yaşayıp kupayı muhakkak kazanmamız gerekirken böyle elenseydik o zaman haklı serzenişler olurdu bence. Malum kupa Avrupa ya gitmenin en kolay yolu eğer ligde zirveden uzaksan.

Biz kazanmıyorsak Aykut hodjam kazansın. Hanesine bir artı puan yazsın da başımızdan ayrılmasın sakın.

sent via GSC

Öyle bir kesim var ki şu maçta 11 Asla çıksa eleştirirdi, tersi yedeklerle çıksa eleştirirdi, 5 As 6 yedek çılsa yine eleştirirdi erkekçe çıkın diyin ki bizim derdimiz terim kadro bahane eleştirmeye yer arıyoruz bizde eyvallah diyelim.

Benim alamadığım forumun büyük bir bölümü belki de bir kaç kişi dışında tamamı bu maça full yedeklerle çıkalım Alanya maçı daha önemli demiyor muydu maç öncesi. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bunu diyipte sonra yedeklerle çıkıp turu verince ağır eleştiride bulunmak biraz iki yüzlülüktür bence. Ben de komple yedeklerle çıkalım demiştim bu yüzden de zerre eleştiride bulunmadım hoca ya.

Kim bilebilirdi ki yedek oyuncularının bu kadar haysiyetsiz bu kadar ciddiyetten uzak olabileceğini. Allah belâlarını versin.

sent via GSC

Benim alamadığım forumun büyük bir bölümü belki de bir kaç kişi dışında tamamı bu maça full yedeklerle çıkalım Alanya maçı daha önemli demiyor muydu maç öncesi. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bunu diyipte sonra yedeklerle çıkıp turu verince ağır eleştiride bulunmak biraz iki yüzlülüktür bence. Ben de komple yedeklerle çıkalım demiştim bu yüzden de zerre eleştiride bulunmadım hoca ya.

Kim bilebilirdi ki yedek oyuncularının bu kadar haysiyetsiz bu kadar ciddiyetten uzak olabileceğini. Allah belâlarını versin.

sent via GSC
Ben demedim üstat elenince de kızdım ama geçti sonuçta dün eurocupı kazandık artık lige konsantreyim şampiyon olalım selametle

Riekerink basaksehir macinda 1-2 oyuncu dinlendirip elenmisti kaziga oturtuldu , tudor dunku kadroyu cikarip 2-1 den sonra 0-2 ile elense boyle bir destek gorur muydu acaba ? Demem o ki amacim tudor veya riekerink savunucugu degil ama aynisini terim yapinca ayni sertlikte yorumlar gormuyorum

Maci satti tarzi basligi ya da mesaji ben x fb li ya da anadolu takimi hocasina bile yapmiyorum , basligi hos bulmadim

Oyle de yapsa elestirilirdi boyle de yapsa elestirildi lafina katiliyorum , ama terim in sozuyle cevap vermek isterim , resultante importante .. turu gecseydin , oyle de boyle de kadro kursan sorun olmazdi

Onemsemedi deniyor , peki muslera , fernando , mac zora girmis 30 dk kalmisken kurtar bizi diye oyuna alinan gomis , rodri , donk hamleleri bu dusunceye tezat degil mi ? Oyuncunun illa ilk 11 cikinca mi dizi doner ya da lifi atar

Madem bir gorusun var , carrasso ile basla , mac 3 de olsa alma gomisi garry yi

Bastan sona tezatlarla dolu bir mac yonetimiydi ve elestiriyi hakediyor

At şikecisi mi yoksa büyük şikeci mi çok farketmez bence bol hasarlı olunda kim geçerse geçsin bence.
olsun renktaş fener daha irrite edici...Alacaklar aykut bırakmaz tam azizlik maç olacak diyarbakırda bir de maç şov yapar...2000deki maç içine oturmuştu 3 sene aslında ben diyarbakırlıyım diye dolaşmıştı rövanşı alacak...içini biliyorum aziz başkanın...

fenerin turlaması daha iyi Süper Kupa'yı fenere koyup almanın zevki başka oluyor. Aziz başkanım ve Aykut hocam da önemli bir koz elde etmiş olurlar..
Orası öyle Aziz Başkanı seviyorum her ne kadar aykutu sevmesem de yaşadığı sürece allah başımızdan eksik etmesin dayan başkan biz ne badireler atlattık nice 20 yıllara hem daha yargıtaydan dosya dönmedi bu hainlere karşı arkandayız...

Forum olarak bize böylesi başlıklar da yakışmıyor görüşündeyim.

Abartmaya gerek yok. Alanya 'yı yendiğimiz sürece Terim başarılıdır. Bence sonrasında önümüz açık.

Önemli degil idi ,kendimize gelelim!!
Üstat önemli olmaz olur mu önemliydi o zaman niye övünüyoruz en çok biz kazandık diye ama yeter söyledik bitti tadını çıkaralım daha dün avrupa şampiyonu olduk...Önümüzde lig var... su topu var...kadın voleybolu var...ts basket avrupa kupası var; andre...Mücadele bitmez...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt