Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akhisar maçı sorumlusu Terim'dir

Yoo senin dedigin de dogru , bu macta rotasyon yapmayip alanyaya yenilirsen elbette rotasyon yapmaliydi diyenler hakli cikar

Ama rotasyon yapip elenirsen , uzerine ugruna rotasyon yaptigin macta da yenilirsen elbette birisi de cikar "bari kupayi ciddiye alsaydik , elimizde hic biri kalmadi" der , o da haklidir
Lig bu kadar kritikken bu maça tam kadro çıkıp sakat falan verip üstüne bir de Alanyaya kaybedersen o zaman kıyamet kopar Sinan.Hocaya burda al o teneke kupayı bir yerine monte et diyenler mi,sen nasıl hocasın teneke kupa için ligi bıraktın diyenler mi.Benim açıkçası umrumda değil

Bu sezon bir şekilde şampiyon olalım da gerisi fasa fiso, futbolculara ve genel olarak kadroya zerre güvenmiyorum açıkçası fb veya bjk ile tarafsız sahada oynamak istemezdim.

Winner oyunculardan oluşan bir takım olmadığı kesin. Gomis’de dahil buna. Kötü oyuncular demiyorum kesinlikle, söylemek saçma olur ama winnerlık farklı bir olay.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şu şekilde çeyrek finalde elensek gram üzülmezdim. Finale bir adım kala olunca yakıştıramıyorum ama Galatasaray'a. Belki finalde işler ters gidecekti ezeli rakibimize kaybedecektik bunu da bilemeyeceğiz tabi. Her şeyin hayırlısı artık lige ve şampiyonluğa odaklanmalıyız.

Lig bu kadar kritikken bu maça tam kadro çıkıp sakat falan verip üstüne bir de Alanyaya kaybedersen o zaman kıyamet kopar Sinan.Hocaya burda al o teneke kupayı bir yerine monte et diyenler mi,sen nasıl hocasın teneke kupa için ligi bıraktın diyenler mi.Benim açıkçası umrumda değil

Hakli olabilirsin ama sampiyonluk bir sekilde giderse ve isin kotusu bir maglubiyetle 1 degil 2 hatta 3 sira dusme riskimiz var , o zaman bu kupa sayesinde direk girecegimiz grubu bile arariz

Terime soru soran muhabir olsam , ligin 32-33 uncu haftalari arasina denk gelen ornegin gs fb kupa finalinde de bu kadroyla mi sahaya cikardiniz seklinde olurdu

Eger ligse onemli olan , rakibin fb de olsa , final de oynuyor olsan ayni mantalitede olman lazim

Veya onu gectim kadikoyde fb yi 2-1 yenmis olsaydin da bugun bu kadroyu mu surerdin alanya maci riske girmesin diye ?

Rotasyon yapacaksan belhanda ve fegouliyi dinlendirmeyi anlarim , gomis bile anlasilabilir ama donk , rodriguez , serdar nagatomo , bunlar mac oynadikca oynayacak tipte adamlar , mariano su macta yorulunca alanyada kosamayacaksa zaten kondusyonu yok hukmundedir

Denayer kac haftadir oynamiyor cikaramayacak mi 2 mac ?

Rotasyon icin u21 den 3 adam da oynatirsin sorun degil ama 8-9 tane adami bir anda degistirince bunlardan bir sey beklenmez

Ahmet calik in ne oldugu meydanda , tolga keza oyle , lato ... bunlar rotasyon degil ancak son son care olarak sahaya surulecek adamlar , hic olasiligin kalmadiginda ... yoksa yedekleri de oynat tabi ki ama tum takimi da degistirme , cunku aldigin skor o kadar garanti degil , oynadigin takim da fb den 6 puan almis , ts ye 6 atmis , bjk ye deplasmanda gol izni vermemis bir takim

finala kalmis sayilirsin elinin tersiyle geriy itiyorsun.
bunun sadece bi aciklamasi olabilir, oynamak istemediler.
önemsemediler, yarismak istemediler finalde.
kim alirsa alisn gibilerinden biz sampiyonlukla meskuluz.
ama buraya kadar gelmisken cok sacma oldu bu olay.
kalmis bi mac finala cikiyorsun yedek takimla,
bi finali oynayacaktin bitecekti.
var isin icinde birsey ama cikaramadim.

Ben bu kupanin hicbir getirisi ve degeri oldugunu dusunmuyorum.

Ilk turdan bile elensek neden elendik ya demezdim.

Bos bos isler. Sunun yerine yapin rezerve lig sistemi her turlu daha faydali futbolumuz adina.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir sey olsa donk, rodri ve gomis i almazdi . Sacma sapan bir kadroyla cikti ve toparlayamadi , maicon da tuy dikti

Hem kupa gitti , hem moral bozuldu , hem mac icindeki hareketleriyle ceza aldi .

Ne gerek vardi bu kadar tantanaya , alti ustu en kotu 1 sakat verirsin , yerine 1 adam degistirirsin olur biter

Alanyadan bu kadar korktu bakalim onu yenebilecek miyiz yoksa buralar karisir

Yahu ne uzattınız renktaşlar tamam fatih hocaya ben de kırıldım galatasaraylılık töresine yakışmadı sen kalkıp o kadroyu çıkarırsan tabii ki eleniriz...Bunu bilmemesi de mümkün değil doğru galatasaraylılığına ihanet etti ki ben kendisinin böyle bir yanlışını 1996'dan beri hatırlamıyorum evet ama yeter ulan yeter dün EUROCUP'ı kazandık şimdi lige konsantre olalım evet fener kupayı diyarbakırda alacak ve biz de çatlayacağız...Ama bunu şahsen ben yıllarca anlatmak fatih hocayı pişman etmek isterim ki bir daha böylesi bir yanlışa düşmesin...Ama fatih hocadan bahsediyoruz onun da gaflete düşmeye hakkı yok mu? ilk defa sattı bizi onun için hemen Terim Maçı Sattı başlığı açmamalıydık...

Evet bana da dün gecenin siniriyle çok hoş bir başlıkmış gibi geldi ama sabah baktım goygoy devam ediyor şimdi bakıyorum akşam olmuş son gaz yeter tamam cılkını çıkartmayın...Hürmetler...

Not: Allah seni bildiği gibi yapacak Selçüüüük...

Diyelim tam kadro çıktı ve Maicon yerine Serdar Kırmızıyı gördü,Allah korusun Gomis sakatlandı ama turu geçtik diyelim.Fakat haftasonu maçında Alanya ve haftaya Bjk bizi yenip şampiyon olamazsak Türkiye Kupasını aldığımız için bravo hocam mı diyeceksiniz yoksa ligde şampiyon olamadığımız için hoca istifa mı diyeceksiniz?Maça bakmadım ama ben Fernando ve Maiconun oynamasına bile sinirlendim.

Diyelim tam kadro çıktı ve Maicon yerine Serdar Kırmızıyı gördü,Allah korusun Gomis sakatlandı ama turu geçtik diyelim.Fakat haftasonu maçında Alanya ve haftaya Bjk bizi yenip şampiyon olamazsak Türkiye Kupasını aldığımız için bravo hocam mı diyeceksiniz yoksa ligde şampiyon olamadığımız için hoca istifa mı diyeceksiniz?Maça bakmadım ama ben Fernando ve Maiconun oynamasına bile sinirlendim.
Ben de selçuğun oynamasına köpürdüm zira onun yeri kimsesiler mezarlığı az kaldı üstüne toprak atacağız...

Ne biçim başlık bu nasıl bir ifade fikir özgürlüğünün de bir sınırı var

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt