⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 E Grubu M:4 | Galatasaray 1-1 Lokomotiv Moskova | MS | 4 Kasım

Şut çekeceğimiz yerde pas atıyoruz, pas atacağımız yerde şut çekiyoruz. Attığımız golde bile Feghouli'nin aslında ceza alanında daha müsait olan oyuncumuza (Kerem veya Halil'di) pas vermesi gerekiyordu. Neyse ki güzel vurdu gol oldu.

Oyun fena değildi. Set oyunumuzda gelişme olduğunu düşünüyorum. Özellikle ilk yarıda Kerem ve Cica'nın PvA'ya hazırladığı pozisyon çok güzeldi. Hakem ofsayt verdi ama pozisyon benim gördüğüm kadarıyla temizdi. PvA orada içeri çevirse Kerem boş kaleye bırakacaktı.

Yanlız dün marsilya ve laziolular bizden kat kat daha kahrolmuştur.biz takıldık müthiş fırsat geçti ellerine ,lazio diyordur la bir sıfırdan çevirdik nasıl koruyamadık galibiyeti güzelim fırsatı teptik ,marsilyalılar diyordur 1-0 öne geçtik kendi sahamızda nasıl mallık edip geriye düştük ,budefada dengeyi kurduk üçü atamadık.biz enazından diyoruz hem puan farkı korundu hem lideriz hem marsilya maçını içerde oynayacaz lazio rusya soğuğunda oynayacak lokoda dünki sonuçlardan sonra yola devam edebiliyor ve kısmetse tam takım lazio maçına çıkacaklar belki.

Yani herhalükarda iki kat avantaj elimizde ALLAHA şükür.lazio yenilse biz berabere bile kalsak birinciliğimiz garantidir.

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Marsilya ve Lazio kalan iki maçını kazanıp bizim 3. bitirmemiz korkutmuyor mu kimseyi herkes liderik için konuşuyor ama benim içimde sıkıntı oldu bu 🤣

Üst Alt