alex de souza - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alex de souza

Cevap: Alex de souza

ezikfb370.jpg

sagdaki alex demi???? :D

Neden bizim de bir antumuz yok sorusunun cevabini sana vereyim SAMED

1) Bizim taraftarimiz sizinki gibi 30 kromozomlu degil

2) IQ'muz sizinki gibi 50-55 civarinda degil

3) Ebeveynlerimiz akraba degil

4) Kurbagalidere'nin mis kokularini koklamiyoruz 24/7

5) ve en onemlisi ANGUT degiliz

:ask:

Yallah antuya hadi kocum YALLAH

Üstad,ellerinden öperim,parmakların zeval görmesin. :)

Derbiden önce nerede aklın arkadaşım ? Sizin niyetinizi biz bilmiyor muyuz,gerizekalı mıyız ? Derbiden sonra gir google'a,galatasaray forumları yaz,üye ol,saygılı ayağına inceden inceden dalga geçmeye çalış,sinir et,kendine küfür ettir,sonra suçu başkasına at vs vs ..

Derbiden önce de buradaydık biz,o zaman üye olmak acaba niye aklına gelmedi ?

hadi bakayım genç fenerliler ..

Ben maçla ilgili hiç bir foruma yorum yazmadım Alex mi Hagi mi konu ona yazdım.

Hagi, Carlos.

Yahu gedin işinize. Sürekli kendi takımınızdan birilerini Hagi ile kıyasla gereği duymanız bile onun büyüklüğünü ortaya koyar.

Neden bizim de bir antumuz yok sorusunun cevabini sana vereyim SAMED

1) Bizim taraftarimiz sizinki gibi 30 kromozomlu degil

2) IQ'muz sizinki gibi 50-55 civarinda degil

3) Ebeveynlerimiz akraba degil

4) Kurbagalidere'nin mis kokularini koklamiyoruz 24/7

5) ve en onemlisi ANGUT degiliz

:ask:

Yallah antuya hadi kocum YALLAH

Cevabı olmayınca hakaret etmeyecek düzgün bir galatasaray'lı bulmak imkansız anlaşılan...

alex gibi oyuncular fenerbahçe gibi takımlarda yıldız olurlar bkz.gaziantep tabata,julio cesar:)

Benim yaptığım bir terbiyesizlik yok Galatasaray veya Hagi'ye bir terbiyesizlikte yok ama sen terbiyesiz bir çocuksun. Sav senin ben bunun anlamsız olduğunu söyledim.

ben tezimi ortaya sürdüm sen anti-tezini paylaştın ama anti-tezini kanıtlar bir davranış göremedik senden veya sizden

Terbiyesizlik yapmayı çok isterim ama forum burası....Yaptığım terbiyesizlik ne ?

zırvalamak

(nsz) Boş ve anlamsız sözler söylemek, saçmalamak.

maçı biz kazansak gelip buraya yazmıcaktın ama fenerli.bırakın bu işleri.amacınız tahrik.yürüyün gidin kendi forumlarınıza.

ben bu sezon başından beri forumunuzu takip ediyorum.Yenilsekte yensekte giriyorum.Karşı tarafın görüşlerini ögrenmek her zaman ilgimi çekiyor.Yenince keyifli oluyor ve yazıyorum tabi.Aslında nelere sebep olcağını biliyorum yazmamam gerekir.Ama bu kadar karşıtlık kanıma dokunuyor.Dayanamayıp yazıyorum.böyle bi bakış açısı varsa antu forumları gibibir düzeni olması lazım buranında.karşı tarafa izin yok tarzında.Ama hem bunu açık bırakıyorsunuz hemde böyle davranıyorsunuz.Eğer bizimde üye olma hakkımız varsa buna hazırlıklı olmanız lazım

ben tezimi ortaya sürdüm sen anti-tezini paylaştın ama anti-tezini kanıtlar bir davranış göremedik senden veya sizden

Yaptığım terbiyesizlik ne ?

Zırvalamak lafı mı *

yavrucuğum,bebeğim lafı mı ? ben onları sevgi sözcükleri sanardım ? nitekim tdk da öyle diyor

Şu yazdığından sonra zaten konuşacak birşey kalmadı. Sen tez sürmedin tez'de çıkartırdın karşılıklı istatistikleri kanıtlamaya çalışırdın :) Ama yapmadın.. Yaparsan tartışma biter zaten...

madem merak ettin söyleyeyim o zaman bu yaşıma geldim 15 yaşımdan beri yani son 11 yılda toplasan Fb Gs maçını tv den en fazla 4 veya 5 defa izlemişimdir hep statdaydım özellikle hagiyi FB maçlarında çok izledim 90 dakika canlı olarak ve hep silikdi hiç bir zaman maça damga vuramadı ve oynadığı yanlış hatırlamıyorsam 5 sene boyunca FB ye attığı gol sayısı sadece 1 yazıyla "bir" bide gs nin samiyendeki 3-2 lik maçını izlemişdim tabiki tv yi soruyorsan en az senin kadar izlemişimdir herhalde benim tanıdığım hagi emre stilinde agrasif bir futbol oynayan alex tarzındada posizyon yaratan yaratıcılık özellikleri oldukça yüksek her an maçın kaderini değiştirecek bir oyuncuydu o zamanda lakapı genelde çilingirci derlerdi kitli maçları açardı şuan tıpkı çilingirci alex gibi.

not: ben haginin futbolculuğunu tartışmam haddimede değil GS camiası için efsane olmuş birisidir

ama bizim için Alex de aynı şekilde

benim demek istediğim şey sadece HAGİ "neye" göre türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi yabancısıydı onu merak ettim

Fifanın sıralamasında hagi gelmiş geçmiş en iyi üçüncü oyun kurucudur. Platini-Zidane-Hagi. Gelmiş geçmiş de en iyi 29. futbolcudur. Roberto Carlos sol bektir. Salgado sağ bektir. Salgado 10 yıl madrid forması giymiştir. Hagi den iyi midir? Fifa da falan da her zaman efsane on birlerde yer bulur. Oyun deyip geçmeyin, bunun araştırması, milyarlarca dolarlık piyasası var. Romanya milli takımını tek başına dünya kupasında yarı finale taşımıştır. O kupadaki oyununu görüp de alex malex diyen, fanatikliğin dibine vurmuştur. Hagi'nin attığı gollerin çoğunluğu ceza alanı dışındandır, frikiktir. Alexinkiler ise ceza alanı içindedir. Ayrıca alex forvettir, kendisi söylüyor. Zlatan ibrahimovic'in de barca ya geldiğinde yaptığı ilk röportajda, barca tarihiyle ilgili neler biliyorsun sorusuna;

"birçok büyük yıldız barça için oynadı. ronaldo, romario, stoichkov, hagi, maradona, ronaldinho....onlar büyük isimler. onları herkes tanıyor ve onlar gibi bu geçmişin bir parçası olmak benim amaçlarımdan biri. herkes barça'ya gelmek ister fakat bunu herkes yapamaz."

Zlatana da biz söyletmedik ya?

Şu yazdığından sonra zaten konuşacak birşey kalmadı. Sen tez sürmedin tez'de çıkartırdın karşılıklı istatistikleri kanıtlamaya çalışırdın :) Ama yapmadın.. Yaparsan tartışma biter zaten...

ben istatistik delisi değilim sizler gibi...çok merak ediyorsan açar bakarsın İliç'in istatistiklerine...benim tezim ortada ? ya senin ki nerde ? üslubuma,tavırlarıma yorum yapmaktan fırsat bulursan tabi....

Fifanın sıralamasında hagi gelmiş geçmiş en iyi üçüncü oyun kurucudur. Platini-Zidane-Hagi. Gelmiş geçmiş de en iyi 29. futbolcudur. Roberto Carlos sol bektir. Salgado sağ bektir. Salgado 10 yıl madrid forması giymiştir. Hagi den iyi midir? Fifa da falan da her zaman efsane on birlerde yer bulur. Oyun deyip geçmeyin, bunun araştırması, milyarlarca dolarlık piyasası var. Romanya milli takımını tek başına dünya kupasında yarı finale taşımıştır. O kupadaki oyununu görüp de alex malex diyen, fanatikliğin dibine vurmuştur. Hagi'nin attığı gollerin çoğunluğu ceza alanı dışındandır, frikiktir. Alexinkiler ise ceza alanı içindedir. Ayrıca alex forvettir, kendisi söylüyor. Zlatan ibrahimovic'in de barca ya geldiğinde yaptığı ilk röportajda, barca tarihiyle ilgili neler biliyorsun sorusuna;

"birçok büyük yıldız barça için oynadı. ronaldo, romario, stoichkov, hagi, maradona, ronaldinho....onlar büyük isimler. onları herkes tanıyor ve onlar gibi bu geçmişin bir parçası olmak benim amaçlarımdan biri. herkes barça'ya gelmek ister fakat bunu herkes yapamaz."

Zlatana da biz söyletmedik ya?

İlk 5'i merak ediyorum ben... Örneğin Matthaus, Zico, Charlton? Ben nette aradım öyle bir liste ama ancak bir ingiliz gazetesinin listesi geçti elime. Ordaki listede şöyle;

1 - Zinedine Zidane

2 - Michel Platini

3 - Lothar Matthaus

4 - Arthur Zico

5 - Ruud Gullit

6 - Paul Gascoigne

7 - Bobby Charlton

8 - Johan Neeskens

9 - Patrick Vieira

10 - Roy Keane

Eğer sen link yollarsan sevinirim. Biz Zaten Hagi kötü topcu demiyoruz Kimse de diyemez.

ben istatistik delisi değilim sizler gibi...çok merak ediyorsan açar bakarsın İliç'in istatistiklerine...benim tezim ortada ? ya senin ki nerde ? üslubuma,tavırlarıma yorum yapmaktan fırsat bulursan tabi....

Açtım baktım ve Alex'in istatistikleri İliç'den daha iyi.. Yani tezin çürüyor. Üzgünüm..

Yahu arkadaslar tamam herkesin siniri bozuk ama daha surada dogru duzgun konusmayi beceremeyip; karsi fikri forumdan kovmaya kalkip buna moderatorun katkisi dahil; ondan sorada kendinizi antu.comdan daha iyiyiz diyerek nasil savuna biliyorsunuz...Hagi konusununda bizzat sizler tarafindan turkiyeye gelmis gecmis en buyuk yabanci futbolcu denilerek cikarildigini sorada kupayi bize o aldirdi tek basina aciklamalari yapip pesine alex takimin yarisi ondan istatistikleri daha iyi gibi aciklamalarla kendi tezatlariniza dusuyorsunuz...kusura bakmayin ama istatisliklerde turkiye avrupa ws..alex hagiden daha iyidir hmm eger kariyer milli takim dersenizde roberto carlos anelka ortega ile beraber ilk 5 te olurlar....

Saygilar

Açtım baktım ve Alex'in istatistikleri İliç'den daha iyi.. Yani tezin çürüyor. Üzgünüm..

Yazdığımı okumadığın ne kadar da açık....6. küsür sezonunu geçiren alex mi 2 sezon kalıp 70 maçta 30 gol atan iliç mi

altına yazıyo kalın puntolarla

İstatistiklere bağlı olarak Türkiye'de daha fazla kalsaydı diye....

ne diyim daha bilmem ki

Yahu arkadaslar tamam herkesin siniri bozuk ama daha surada dogru duzgun konusmayi beceremeyip; karsi fikri forumdan kovmaya kalkip buna moderatorun katkisi dahil; ondan sorada kendinizi antu.comdan daha iyiyiz diyerek nasil savuna biliyorsunuz...Hagi konusununda bizzat sizler tarafindan turkiyeye gelmis gecmis en buyuk yabanci futbolcu denilerek cikarildigini sorada kupayi bize o aldirdi tek basina aciklamalari yapip pesine alex takimin yarisi ondan istatistikleri daha iyi gibi aciklamalarla kendi tezatlariniza dusuyorsunuz...kusura bakmayin ama istatisliklerde turkiye avrupa ws..alex hagiden daha iyidir hmm eger kariyer milli takim dersenizde roberto carlos anelka ortega ile beraber ilk 5 te olurlar....

Saygilar

Sana da saygilar da niye geldin sorabilir miyim?

Üst Alt