alex de souza - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

alex de souza

Cevap: Alex de souza

Olusu yetiyor bu lige

Sana yetiyor,sen o civarda mutlu olmaya devam et,sovyetler tasdiklemis gibi net cumleler kurma,

kurarsan bozmak zorunda kalirim,butun 'YETIYO GARI,EN EYUSU O' demelerine okuyan her kes turlu turlu organlariyla gulup geciyor..

Bir fenerlinin G.Saray formuna yaza bilmesini hic bir zaman anlamicam ayrica,bu konuda antu forumla ayni gorusteyiz,

kendileri o coplukde bize yer vermeyerek en dogrusunu yapiyorlar,bu boyle olmali,bunun antudan farkliyiz,daha iyiyiz,

biz superizi,carti curtu yoktur,sonu da yoktur,ya onlar ceza alir ya kendinden birileri,kimse de guzel guzel muhabbet edemez,

istisnalar var demeyin,o da kaideyi bozmaz.

Johann wolfgang von Goethe der ki,insanların kötü olduğunu görmek beni şaşırtmıyor; ama bu yüzden hiç utanmadıklarını görünce hayretler içinde kalıyorum.

Aysel de bu lafi duydugundan beri carpitarak der ki,fenerlinin utanmaz olduğunu görmek beni şaşırtmıyor; ama hala etrafta gezine bildiklerini görünce hayretler içinde kalıyorum.

:elvis:

Bu fenerliler harbi ayri bi dunyada yasiyorlar. Ben yurtdisindayim, takildigim mekanda 10'larca brezilya'li gelip iki bira iciyor. Adamlara dunku macta Alex 2 gol atti Turkiye liginde dedim. Yarisi Alex kim dedi :D

Ulan Alex'i brezilya'da bile tanimayan bir kitle varken siz nasil bir zavalli irksiniz ki bu Brezilya'lilarin tanimadigi Alex'i HAGI ile kiyasliyorsunuz.

Yok ki hepinizin etrafinda Brezilya'li.. Keske olsa da bu dedigimi kendiniz test edebilseniz :) Saka degil, cok samimiyim.

Yillar once de Nobre'yi sormustum bu sahislara, adamlarin %99'u adini bile duymamisti.

Hagi Galatasaray'a 4 şampiyonluk bir UEFA Kupası, 1 Süper Kupa vermiştir. Ayrıca bize 5 sezon boyunca FUTBOL izlettirmiştir, Alex 286 maçta 296 gol 876 asist yapmıştır, elde var bir çeyrek final.

Fark budur, şimdi dağılın bakim...

Not: Bu konuda açıklama yaptığım için, Gheorghe Hagi'den özür dilerim.

Gereken kişilere gereken cevaplar verildi. Tatmin olmuş olacaklar ki ortalıkta görünmüyorlar. Bu konunun forum çöplüğüne gitmesi gerektiğine inanıyorum.

8,5 sezonda sadece 3 Super Lig(biri sikeli),2 Super kupa ve 1 Turkiye Kupasi olmak uzere 6 kupa gormus Fb kestanesi.

Melo sadece 4 sezonda 3 Super Lig,2 Turkiye Kupasi ve 2 Super Kupa alarak bu kestaneyi bugun itibariyle gecmistir.

3 kez son dakikada kupa veren Fb'nin kadrosunda bulunan bu kestaneyi HAGI ile karsilastirmaya yeltenen kuslara duyurulur.

Biraz bakındım da Eray'la kazandıkları kupa sayısı eşit. :D Çok büyük kulübüz valla.Fbliler buna niye bu kadar tapıyor anlamıyorum.

Sinsi Lavuk birde bunu seven bizden insanlar ayakcı seni günahım kadar sevmem.
Aynen. Bir de şu "Türkiye'de taraflı tarafsız herkesin sevdiği Alex" saçmalığı var.

Sinsi şerefsizin tekiydi adam. Bizim Burak'a emek hırsızı diyenler önce bu hıyar ağasına baksınlar kaç tane yalandan penaltı kaç tane yalandan frikik alıp gol atmış.

Boş boş konuşmasınlar. Bunu seven Galatasaraylı ya da ne diyeyim artık bilemiyorum.

sürekli yanlış isimlerle kıyaslanan futbolcu eskisi. kıyaslanması gerektiği kişi için;

CGWoK-1WsAAFbqO.jpg

:p

Aynen. Bir de şu "Türkiye'de taraflı tarafsız herkesin sevdiği Alex" saçmalığı var.

Sinsi şerefsizin tekiydi adam. Bizim Burak'a emek hırsızı diyenler önce bu hıyar ağasına baksınlar kaç tane yalandan penaltı kaç tane yalandan frikik alıp gol atmış.

Boş boş konuşmasınlar. Bunu seven Galatasaraylı ya da ne diyeyim artık bilemiyorum.

Aklıma ilk gelen maç ankaragücü 5 gol attığı yalandan penaltılar.
Adam sinsi olduğu için Türkiyede ne kadar politik davranacağını iyi biliyor brezilya kasarı.

çalım atamayacağını bildiği için kendini yere atıp foul alırdı kıl olurdum bu hareketine

bizde de S.İnan yapıyor aynısını ona da gıcık oluyorum

Alex denildiği gibi sinsi bir adamdı

Üst Alt