Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Cevap: Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Ali dürüstün Cok iyi bir takımımız var cümlesinden sonra kanalı degiştirdim.

Gerçekten öyle bir şey dediyse seçilmesinler abi bu ne ya. Valla bunlarda böyle diyorsa kapatalım gidelim nedir bu. Vefasızlık zart zurt diyosunuzda biz kahroluyoruz futbolcular küfür gibi geliyor, resmen süper ligin hiçbir takımında oynayamayacak futbolculara sahibiz, en güçlü başkan adayının başkan yardımcısı ligde bilmem kaçıncı artık 13. müyüz neyiz takip etmeyi bıraktım olan takımımızın ve bu başarının mimarları olan oyunculara iyi deme gafletinde bulunuyor. Ulan siz işin tepesindesiniz o zaman harbiden seçim falan olmasın ya valla gelmesinler. Yuh arkadaş bu ne biçim bir iştir.

-------------Orkun---------------

Sabrı---Servet----Emre G.--Hakan

------------Ayhan---------------

Barıs-----------------------Arda

-------------Lıncoln-------------

-------------Umıt(Nonda, Hakan)-

-----------De Santıc--------------

Sabri-----Meira-----Servet-- Hakan

-------------Ayhan----------------

Keita--------Lincoln----------Arda

---------Baros----Kewell----------

hangısı daha tecrubelı ? karıyerlerıne bakın basarılarına bakın bırı sampıyon oldu bırı Cl ye gıdemedı.

o ilk yazdıgın kadrodakı sampıyonluk bızım basımıza ole bı dert actıki

florya yenı çeri ocagı adında

ve her adayın ılk hedefı suan orayı duzenlemek.

Gerçekten öyle bir şey dediyse seçilmesinler abi bu ne ya. Valla bunlarda böyle diyorsa kapatalım gidelim nedir bu. Vefasızlık zart zurt diyosunuzda biz kahroluyoruz futbolcular küfür gibi geliyor, resmen süper ligin hiçbir takımında oynayamayacak futbolculara sahibiz, en güçlü başkan adayının başkan yardımcısı ligde bilmem kaçıncı artık 13. müyüz neyiz takip etmeyi bıraktım olan takımımızın ve bu başarının mimarları olan oyunculara iyi deme gafletinde bulunuyor. Ulan siz işin tepesindesiniz o zaman harbiden seçim falan olmasın ya valla gelmesinler. Yuh arkadaş bu ne biçim bir iştir.

Valla Ünal baskan ben futboldan anlamam anlayanlara bırakıcam demişti ama bence kendisi bunlardan daha iyi anlıyor en azından teshisleri dogru akıl hocası hayri kozak stad mevzuları dönerken bi muhabbette bu takımın bastan yaratılmasına ihtiyac var formayı hakketmeyen bizim kalitemize yakısmayan cok oyuncu var demişti Oldum olası Ali dürüstü sevmem antipatik gelir insallah deli sacması işler yapmazlarda adam gibi yerlileri alırız millet takır tukur transfer yapıo bizim daha yönetim belli degil

-------------Orkun---------------

Sabrı---Servet----Emre G.--Hakan

------------Ayhan---------------

Barıs-----------------------Arda

-------------Lıncoln-------------

-------------Umıt(Nonda, Hakan)-

-----------De Santıc--------------

Sabri-----Meira-----Servet-- Hakan

-------------Ayhan----------------

Keita--------Lincoln----------Arda

---------Baros----Kewell----------

hangısı daha tecrubelı ? karıyerlerıne bakın basarılarına bakın bırı sampıyon oldu bırı Cl ye gıdemedı.

Birisinde Sansızlık ve en kritik mac oncesi oyuncu satarak olası bir uefa finalinden dönüyosun en kötü ceyrek diyelim digerinde?

Önce adam gibi yerli oyuncu alin lan bir kere.

Hic yerli konustukları yok zaten sen once yerlıyı kur yanına koy yabancıları bak nasıl oynuyolar yoksa oturdun mu yabancıların kucagına paso kaprıs cek bekle oynasın ben hep yerlılerı bastan asagı temızleycekler dıye beklıodum, son sampıyonlugumuzda hatırlayın yerlılerın performansını Lıncoln bıle son haftalarda yedektı yabancı oyuncu yoktu sahada ama sımdı bellıkı 1-2 yerlı gıdecek yerıne kalıtelı en fazla 2 tane alınır yerlı dıgerlerı yhaa tutarsa al 3 4 tane yabancı nasılsa hava alanında full ceker at havanı sonun Adnanslar gıbı olur.

Ali Dürüst'ün kadromuz yeterli cümlesi net bir sekilde yanlıs anlasılmıs.

Kadromuz aslında normal sartlarda iyi ama oyuncuların coğu kariyerlerinin yükseliş dönemini bitirmiş, futbol oynama istekleri olmadığı için bu sene hezimete uğradık. Yoksa özelliklede yerli oyuncular istedikleri zaman neler yapabileceklerini son 5 senede fazlasıyla gösterdiler. Ali Dürüst de herhalde bir umut mevcut kadrodan (takviyelerle beraber) faydalanabilirz düşüncesiyle böyle bir acıklama yapmıs. Bence bu cümlesinde bir talihsizlik yok.

Asıl önemli olan nokta Ali Dürüst'ün uzun vadeli politika izlemeyi düşünmüyoruz tarzı acıklamalar yapmasıdır.

Bence asıl talihsizlik bu. Galatasaray'ın kaybedecek zamanı yok mantığı ile hareket ettiği cok belli ama unutulmamalıdır ki Galatasaray'da asla bu sene kadar kötü olmaz, olamazda. Bence bu konuda Aysal yönetimi sabırsız davranıyor. Galatasaray hic bir zaman kısa vadeli planlarla Galatasaray olmamıstır. Biraz fazla acele ediliyor.

Birisinde Sansızlık ve en kritik mac oncesi oyuncu satarak olası bir uefa finalinden dönüyosun en kötü ceyrek diyelim digerinde?

Diyelimle olmuyor bu ısler Lucescu kıcı kırık Victorıa, Nıceluscu, Flerquınlerle sampıyonlar lıgınden gruptan cıkmıs

kadrolara gelırsek ıkısıde uefada gruptan cıktı bırı bır tur gectı dıgerı elendı 1 tur fark var arada sansızlıkla elendı dıyosunda Bourdeux macında acaba sans kımden yanaydı olsaydılarla olmuyor O zaman son 4 dakkada Mılan a 2 gol atmasak sımdı kupamız olmaycaktı bırakalımda Azız Yıldırım kullansın bu lafları ona yakısıyor renktas bıze degıl.

beni en cok deli eden de, bu topcular 3 yildir yoklari oyniyor, 3 yildir.

sanki sadece bu yil basarisiz olmuslar gibi konusuyorlar.

ulan 3 yildir yoklari oyniyor bunlar, 3 yiiillllllll.

hale türkiyenin en iyileri, cok kaliteli vs vs diyebiliyorlar ya, utanmadan.

Hic yerli konustukları yok zaten sen once yerlıyı kur yanına koy yabancıları bak nasıl oynuyolar yoksa oturdun mu yabancıların kucagına paso kaprıs cek bekle oynasın ben hep yerlılerı bastan asagı temızleycekler dıye beklıodum, son sampıyonlugumuzda hatırlayın yerlılerın performansını Lıncoln bıle son haftalarda yedektı yabancı oyuncu yoktu sahada ama sımdı bellıkı 1-2 yerlı gıdecek yerıne kalıtelı en fazla 2 tane alınır yerlı dıgerlerı yhaa tutarsa al 3 4 tane yabancı nasılsa hava alanında full ceker at havanı sonun Adnanslar gıbı olur.

onlara göre sorun yerlilerde degil, onlara göre hatta yerlilerimiz "milli takimin vazgecilmezleri", cok kaliteli ...

sorun yönetimdeydi, sorun td idi, sorun yabanci futbolcularda idi onlara göre.

yerller, servet, balta, zan, caglar, vs vs bunlar milli takimin vazgecilmezleri, yani Türkiyenin en iyileri.

Ali Dürüst'ün kadromuz yeterli cümlesi net bir sekilde yanlıs anlasılmıs.

Kadromuz aslında normal sartlarda iyi ama oyuncuların coğu kariyerlerinin yükseliş dönemini bitirmiş, futbol oynama istekleri olmadığı için bu sene hezimete uğradık. Yoksa özelliklede yerli oyuncular istedikleri zaman neler yapabileceklerini son 5 senede fazlasıyla gösterdiler. Ali Dürüst de herhalde bir umut mevcut kadrodan (takviyelerle beraber) faydalanabilirz düşüncesiyle böyle bir acıklama yapmıs. Bence bu cümlesinde bir talihsizlik yok.

Asıl önemli olan nokta Ali Dürüst'ün uzun vadeli politika izlemeyi düşünmüyoruz tarzı acıklamalar yapmasıdır.

Bence asıl talihsizlik bu. Galatasaray'ın kaybedecek zamanı yok mantığı ile hareket ettiği cok belli ama unutulmamalıdır ki Galatasaray'da asla bu sene kadar kötü olmaz, olamazda. Bence bu konuda Aysal yönetimi sabırsız davranıyor. Galatasaray hic bir zaman kısa vadeli planlarla Galatasaray olmamıstır. Biraz fazla acele ediliyor.

bu topcular 3 yildir yoklari oyniyor, 3 yidir, 2009 5. lik, 2010 3.lük, simdide ne bileyim kacincilik.

tdirektörler gitti, yönetim gitti ama futbolcular kaldi, cogu kaldi.

yani hep mi tdirektörler sucluydu, hep mi yönetim sucluydu?

futbolcularda suc aramak yanlis mi yani?

3 yildir yapmadiklarini, yapamadiklarini seneye mi yapicaklar?

Diyelimle olmuyor bu ısler Lucescu kıcı kırık Victorıa, Nıceluscu, Flerquınlerle sampıyonlar lıgınden gruptan cıkmıs

kadrolara gelırsek ıkısıde uefada gruptan cıktı bırı bır tur gectı dıgerı elendı 1 tur fark var arada sansızlıkla elendı dıyosunda Bourdeux macında acaba sans kımden yanaydı olsaydılarla olmuyor O zaman son 4 dakkada Mılan a 2 gol atmasak sımdı kupamız olmaycaktı bırakalımda Azız Yıldırım kullansın bu lafları ona yakısıyor renktas bıze degıl.

Diger takımın gruptan nasıl cıktıgını ve tarihi fark yiyerek elendigini göze hos gelerek mac kazanmadıgını biliyosundur umarım? Benim icin lig amac degil ben seneye mesela cok buyuk bir bosluk yasıcam bu sene yasadıgım gibi avrupa bu işin tuzu biberi yani sampiyonluk icin takım kurulmamalı günü kurtarmak icin takım kurulmamalı 30 35 lik oyuncu alınmamalı kriterlere uyan 1 tas catlasa 2 oyuncu drogba profilinde

onlara göre sorun yerlilerde degil, onlara göre hatta yerlilerimiz "milli takimin vazgecilmezleri", cok kaliteli ...

sorun yönetimdeydi, sorun td idi, sorun yabanci futbolcularda idi onlara göre.

yerller, servet, balta, zan, caglar, vs vs bunlar milli takimin vazgecilmezleri, yani Türkiyenin en iyileri.

Aynen renktas son sampıyonluklarımızın hangısıne yabancılar damga vurmuskı Hasan Sas, Arda, Hakan Sukur, Umıt Karan hatta Arıf son sampıyonluklarımızda on planda hep bu ısımler senın yerlılerın kral olucak kı yabancında kucumsemeycek yardırcak abi Bursa, Bjk, Trabzonun cıkıslarında hangı yabancı futbolcu damgasını vurmus yada bızımkılerde kesınlıkle hak verıyorum bu konuda sen gıbıp Ilkayı, Hamıtı, Selcugu hatta Buragı, Mevlutu, Ersan'ı, Onuru al yerlılerde koy farkını zaten yabancılar kalan mevkılere cuk dıye otururlar.

Diger takımın gruptan nasıl cıktıgını ve tarihi fark yiyerek elendigini göze hos gelerek mac kazanmadıgını biliyosundur umarım? Benim icin lig amac degil ben seneye mesela cok buyuk bir bosluk yasıcam bu sene yasadıgım gibi avrupa bu işin tuzu biberi yani sampiyonluk icin takım kurulmamalı günü kurtarmak icin takım kurulmamalı 30 35 lik oyuncu alınmamalı kriterlere uyan 1 tas catlasa 2 oyuncu drogba profilinde

Drogba ıstısna onu alıyorsalar alsınlar pekı yerlıler ne olcak ? Sankı avrupada bıze su halımızde senınde dedıgın gıbı avrupa yokken Drogba gıbı adamlar kosa kosa gelıcek onlara yılda 6 - 7 mılyon verıcegıne al genc ama yıldızları zaten sneeye avrupa yok basarı nasılsa gelır avrupada yokken tecrube olsa ne olur ? Neymar tarzı bı oyuncu Manısa macında heyecan mı yapıcak buna kucuk dusunmek denır bıde tecrubeyle sampıyonlugun geldıgını hıc gormuyorum nedense Ligimizde son yıllarda bız dahıl hep genc basarıya ac takımlar sampıyon oluyor.

Üst Alt