Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Cevap: Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

bu topcular 3 yildir yoklari oyniyor, 3 yidir, 2009 5. lik, 2010 3.lük, simdide ne bileyim kacincilik.

tdirektörler gitti, yönetim gitti ama futbolcular kaldi, cogu kaldi.

yani hep mi tdirektörler sucluydu, hep mi yönetim sucluydu?

futbolcularda suc aramak yanlis mi yani?

3 yildir yapmadiklarini, yapamadiklarini seneye mi yapicaklar?

Yok aslında bende net bir sekilde Ali Dürüst'e katılıyorum demiyorum sadece onun söylediklerini yorumluyorum. Çok farklı bir şekilde anlasılmıs. Son kısma gelince bence isteseler bırakın gelecek seneyi bu senede oynarlardı adam gibi ama net bir şekilde futbol oynama istekleri, arzuları kalmamıs. Yoksa bana göre oyuncularımızda katkı verecek potansiyel var. Onların tek hataları mac ve teknik direktör secerek oynamaları ya da hic oynamamaları . Bence yol ayrımı gibi bir durum olcaksa o zamanlarda olabilirdi ama yönetim futbolcuya dayalı düzeni tercih ettiği için hocalar gitti. Şimdi gelecek yönetim ise yine büyük ihtimal mevcut yerli oyunculardan bir omurga olusturmaya calısacak seneye. Ben buna karsıyım ama inşallah basarılı olurlar

kaliteli yerli oyuncu almazlarsa isimiz var demektir

Yabancı sınırlaması olduğu müdettçe 6 aylık Süper Lig tecrübesi bile olmayan topçuya 7 M €, 5-6 gol atan topçuyada 20 M € istemeye devam edecektir şahsına münhasır bazı yöneticiler. Bu şartlar altında da böylesi risk taşıyan transferleri gerçekleştirmek emin olun çılgınlık olur. Çıkaralım alt yapımızdan topçularımızı koyalım kilit mevkilere tecrübe abidesi topçuları(Pirlo vs.) belirli bir süre sonra adımız gene avrupada layık olduğu yerlere gelecektir. Ayrıca bu sene düştüğümüz durumdan daha kötü bir durumada asla ve asla düşmiyeceğimiz için gerekli olan sürede de çok sancı çekmiyeceğimiz aşikardır.

Sen eger büyük takımım diye geciniyorsan sırf elinde bonservisi var diye bes para etmez g.zan ile s. özkanı almaz 3-5 bakmadan gider kaliteli yerli oyuncuyu alır bir adım öne cıkarsın yada adam gibi arama tarama ekibi kurup ömer toprakları ilkay gündoganları nurileri bulur alır yetişrirsin bizde ikiside yok en son hangi oyuncuya cift haneli bonservis verilmiş? İllla ucuza oyuncu almak marifet degil shaktarın aldıgı son brezilyalılara bakın bakalım kaca almıslar şimdiki piyasaları neler porto hulk'u japonya liginden 7-8 mn € ya almıs az paramı ama şimdi piyasası ne kadar? ...

Yabancı sınırlaması olduğu müdettçe 6 aylık Süper Lig tecrübesi bile olmayan topçuya 7 M €, 5-6 gol atan topçuyada 20 M € istemeye devam edecektir şahsına münhasır bazı yöneticiler. Bu şartlar altında da böylesi risk taşıyan transferleri gerçekleştirmek emin olun çılgınlık olur. Çıkaralım alt yapımızdan topçularımızı koyalım kilit mevkilere tecrübe abidesi topçuları(Pirlo vs.) belirli bir süre sonra adımız gene avrupada layık olduğu yerlere gelecektir. Ayrıca bu sene düştüğümüz durumdan daha kötü bir durumada asla ve asla düşmiyeceğimiz için gerekli olan sürede de çok sancı çekmiyeceğimiz aşikardır.

keske normal yazsan da, rahat rahat okuyabilsek ))

keske normal yazsan da, rahat rahat okuyabilsek ))

Tamam üstât :)

bu yazıları okuyunca inanın içimden artık haber filan okumak gelmiyor,nedir kardeşim galatasarayın vizyonu ? şampiyon olmak mı ? bence turkiye ligi için sizin gelmenize gerek yok, ortalama bir yönetim de şampiyonluğa ulaşabilir.. bursaspor trabzonspor fenerbahçe ? bunlar mı vizyonunuz.. biz avrupada başarılı olacak bir takım istiyoruz.. ama görünen o ki bu sizin küçücük dünyanıza ve vizyonunuza bir kaç beden büyük gelecek ! umarım taraftarlarımız bu kez hayal kırıklığına uğramaz..

Şampiyon olmadan Avrupa kupalarına nasıl gideceksin?

Eline saglik...

Yarin secildikten sonra "Transfer butcemiz 5 milyon TL" derlerse o zaman gorurum sizi :)

Hakkaten ya 5 milyon TL transfer butcesi olayıda vardı hey allahım AdnanS lar :)))

Ali Dürüst :

Yeniden başarıyı getirecek formülün yapı taşı, ‘tecrübe’ olacak.

Kimse takımın baştan aşağı değişmesini beklemesin. Böyle bir şey kısa vadede mümkün değil.

G.Saray’ın ihtiyaçlarını kısa sürede karşılayacak tecrübeye sahip, kaliteli isimleri alacağız.

Genç ve gelecek vaadeden oyuncular yerine, bizi direkt hedefe götürecek oyuncuları transfer edebiliriz Yabancı oyuncularda ‘tecrübe’ ilk kriterimiz olacak.

Kanaltürk.

NOT : Kanımca " transfermarktan " +30 topçulara bakmak lazım. Çünkü hedef bu bataklıktan çıkıp seneye şampiyon olmak. Onun için en baş hedef " TECRÜBE " ve tabi ki ister istemez " Drogba " T.D. İse Grande TERİM

Saygılar..

bu kelimeleri söylediyse vay haline Galatasarayın, secilmesin bu adamlar ,ciddi secilmesin, vizyonsun,neyapdığı bilmeyen klübü tamamen bitirecek laaflardır bunlar

Tecrübeliler arasına bir kaç genci serpiştir onlarda birşeyler öğrensinde ileride o tecrübeli prof. adamlar futbolu bıraktığında apışıp kalmayalım.

bu tecrübenin içine hamit altıntop girecekse

orta sahayayı kallström ve pirlo gibi isimler gelecekse

kaleye ochoo gibi bir kaleci gelecek ise

forvete drogba alınacak ise böyle tecrübeye can kurban yahuuu.....

adam pili bitmişleri alacazmı dedi ki böyle karamsarlık yaşıyorsunuz. bu adamlar en az 2 sene daha burda oynar.

yabancı isimler tecrübeli olsun tamam da YERLİ FUTBOLCULARINDA FORMAYA LAYIK SELÇUK İNAN-CENK TOSUN-SERDAR KESİMAL-ERSAN-VOLKAN ŞEN GİBİ DE GELECEĞİN TAKIMINI OLUŞTURCAK KALİTELİ VE GENÇ YERLİLERDEN OLUŞSSUN.

ÖNCE YERLİ FUTBOLCULARI BİTİRİN KENARLARINA TECRÜBEYİ KOYARSINIZ...

bu tecrübenin içine hamit altıntop girecekse

orta sahayayı kallström ve pirlo gibi isimler gelecekse

kaleye ochoo gibi bir kaleci gelecek ise

forvete drogba alınacak ise böyle tecrübeye can kurban yahuuu.....

adam pili bitmişleri alacazmı dedi ki böyle karamsarlık yaşıyorsunuz. bu adamlar en az 2 sene daha burda oynar.

yabancı isimler tecrübeli olsun tamam da YERLİ FUTBOLCULARINDA FORMAYA LAYIK SELÇUK İNAN-CENK TOSUN-SERDAR KESİMAL-ERSAN-VOLKAN ŞEN GİBİ DE GELECEĞİN TAKIMINI OLUŞTURCAK KALİTELİ VE GENÇ YERLİLERDEN OLUŞSSUN.

ÖNCE YERLİ FUTBOLCULARI BİTİRİN KENARLARINA TECRÜBEYİ KOYARSINIZ...

Bir durun yahu adam tecrübeli dedi sadece. Drogba gelirse süper yada pili bitmiş adamlar her iki düşünceyide uçlarda yaşıyorsunuz. Artı o yazdıkların için adamların tecrübesini Tr kaldırırda bizim klübün bütçesi kaldırır mı?

Barış, Mustafa Sarp, Ayhan,Serkan Kurtuluş, Aykut Erçetin, Zapata,Kewell, Pino, İnsua belki Neiil ve Cana'da giderse yeterli... Ali Dürüst doğru söylüyor tüm takımı gönderemezsinki... Alacağın 5-6 lokomotif oyuncu ile bu sene sampiyonluğa oynarsın.. Seneyede CL' gidince bunun üstüne eklersin... Birden tüm takımı nasıl değiştirebilirsinki...

Üst Alt