Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Cevap: Ali Dürüst şuanda Lig TV'de

Balta,Zan,Çağlar,bu 3ü de yerli ama hiç biri yeterli değil.Milli oyuncu olması bişe ifade etmiyo.Futbolcu kötüyse kötüdür.Zaten milli takımın en fazla aksayan mevkilerinde oynuyo bu adamlar

Yerli kalitemiz bu kadar yerlerdeyken en son gözden cikarilmasi gereken futbolcular onlar en azindan. Ilk önce Sarp, Ayhan, Serkan, Aydin, Baris gibi futbolculari yollasinlar da, sonra sira onlara gelsin. O da bu sene olmaz

kadronun geri dönüşümü için kesinlikle yekta,servet,sabri,çağlar,atkut,belki zan,ayhan,cem sultan,kazım kalmalı.bunlar kötü oyuncu degil,çogu ilk 11 oyuncusu da degil.ama kalmalılar mı?evet kalmalılar.arkadaşlar bu hemen olacak birşey degil.hemen kadro tamamen yenilenemez.dünya üzerinde yok böyle birşey.

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'e konuk oldu

Evet bizde rotasyon olarak vasatın üstünde bi yerli kadrosu var ama ilk 11de oynayacak Sabri,Arda belki Servet dışında adam yok.En az 2 tane üst düzey yerli almak zorundayız.Stoper olur,orta saha olur orasını bilemem

sabri disinda satip para edecegimiz bir milli yerlimiz yok

arda satildi zaten

aman koruyun kadroyu bulunmaz hint kumasi hepsi

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Baltaya,Sarp'a falan teklifler varmış..Övmesi iyi oluyor..Alıcısı çıkıyor.Elden çıkarmamız daha kolay.

Arda da giderse bu takım toparlanamaz.İstedikleri kadar para harcasınlar

Forum Ali Dürüstü tanimayanlarla dolu,Ali Dürüstle iki saat konussalar bile agzindan laf alamazlar,gecmistede böyleydi.

İnşallah satmak için , piyasalarını iyice düşürmemek için falan böyle konusuyosundur Ali Dürüst .

Yoksa gençligimin en güzel yıllarını b*k edeceksiniz sizde.

sen yine hicbirsey gormedin canim kardesim ,dusunsene benim donemim 1996-2001 i yasadi o donemdeki Galatasaray i ornek alarak buyuduk simdiki galatasaray la karsilastirip kanser olmuyorsak okunmus su ile yikanmisiz demektir,sen yine gozlerinle o zamanki kadroyu gormedin yasin ufaktir hatirlamiyorsun ,uzuntun simdiki kadronun berbatligina ,ya biz ne yapalim sen soyle, nerden nereye getirdiler su takimi :(

politik konusmus ali dürüst o da biliyor eger yerli oyuncular kalitesiz diye bir söz söylerse fiyatlari düser diye rahat olsun renkdaslar :)

Milli futbolcular diyorum. Sen Sarp, Serkan, Aydin, Ayhan diyorsun. Ali Dürüst Milli futbolculardan bahsediyor. Bencede cok hakli

Pardon simdi gördum , ben turk futbolcular gormustum o yuzden oyle yazdim , yukaridada belrtmistim milli futbolcular hakkinda bende katiliyorum ama bizdede cok milli futbolcu yokki aga , Arda ve Sabri bunlar , Servet ve Baltayi saymiyorum , çunku bunlari ne pahisina olursa olsun yolanmali .

Ulan ne bekliyorsunuz?

"Yerlilerimiz birer kazma. Toptan falan çakmıyorlar" falan mı diyecek?

Ulan ne bekliyorsunuz?

"Yerlilerimiz birer kazma. Toptan falan çakmıyorlar" falan mı diyecek?

hayir ama Galatasarayi bu hale sokanlara "kaliteli topcular" diyip durmasin, 3 yildir yoklari oynayan bu herifleri övüp durmasin.

bu sene bu topcular kac yenilgi almis bir baksin, düsünmeden konusmassin, 3 yildir Galatasaraya ne vermisler, bir baksin.

kisaca o kazmalari övmeyi, onlara iyi, kaliteli demeye braksin.

Üst Alt