Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

Ali Sabancı ne kadar iyi bir Galatasaray başkanı olur onu bilemem ama Sabancı soyadı ile Galatasaray başkanlığının birleşmesi bile çoğu kapıyı açar
Galatasaray Sözlük 'teki bir renktaşımızın da söylediği gibi ''3 yıldır göğüs sponsoru bulamıyoruz, dumankaya'lara, nef'lere kaldık ve komik rakamlar alıyoruz. pazarlama sıfır, store'larda ürün çeşidi namına hiçbir şey yok, çünkü yönetimin bu konularla zerre alakası yok'' ve ''başımızda bir bakkal yerine sabancı üyesi biri olması, bu memlekette bize bakışı kökünden değiştirir. federasyon, mhk, pfdk öyle at koşturamaz rahatça''

Bu tip adamlar yönetmesini bilen adamlar Dursun mu yoksa futbol tecrübesi olmayan Ali Sabancı mı dersen milyon kere Ali sabancı derim

Yok ama bu genç başkan dedikleri Ali Sabancı değil de Burak Elmas ise bu adamın zaten yöneticilik geçmişi var arkasında toplayabileceği bir potansiyel var (Geçmişten yönetimden kalan bağlantıları ve Faruk Süren faktörü ile) bu adamı da sonuna kadar desteklerim

100 yaşındaki adamlar 40 yaşında çocuğu seçmezler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence Dursun dün 40 yılda bir doğru laf etti. Galatasaray'a başkan olacak adaylar çok önceden hazırlıklarını yapması lazımdı diye. Sonuçta bu kongre olmasa 4 ay sonra yine seçim olacaktı. Adaylar önceden yönetim listelerini belirleyip, oy kazanmak için iletişim ve pr çalışmalarını çoktan başlatmaları lazımdı. Tıpkı siyasal parti kampanyanları gibi.

İhtiyarlar ne derse oluyor ben inanmıyorum isterse Fatih terim aday olsun aday yine dursun kalacak bu arsa satışları ihaleler vs. Onlar çalıyor dursun oynuyor derin lise ne derse o olur isim çıkarmak filan hepsi hikaye!!!

Burak Elmas ismisi çoğumuz bilmiyoruz önemli olan sadece Burak Elmas değil...yanında kimler olacak camiadan kimler destekleyecek...burada fantezi dünyasında olup yok faruk süren gelsin yok ünal aysal gelsin demek boş iş...Burak Elmas elini taşın altına koyup aday olup seçilirse bizi büyük bir çöküşten kurtaracak o yüzden oy vermediğimize de göre izleyip desteklemek düşer...kimseyi beğenmiyoruz..Ünal Aysal geldiğinde kimse tanımıyordu

Faruk Süren kontenjanından belki diyeceğim de yönetim listesi önemli. Bence çok idealist bir düşünce genç başkan, genç yönetim. Genel kurul'da bir karşılığı yok.

Genç başkan olabilir de yanına 2-3 tane ağır top lazım. Yönetimi de gençlerden oluşacaksa genel kurulda bir karşılık bulamaz maalesef ve oy bölmekten başka bir işe yaramaz.

Dursun'un en büyük dezavantajı baskın seçim yapması Hayri Kozak bile eleştiri yaptı,sırf bu yüzden Burak Elmas doğru ekiple kazanabilir...Faruk Süren,Mehmet Cansun gibi isimler destekliyormuş kendisini ki dünkü Ali Dürüst,Fatih Altaylı,Faruk Süren toplantısı bununla alakalı gibi

[FONT=&quot]Savaş Çorlu: "Galatasaray'da herkesin etrafında toplanabileceği güçlü bir aday için çok ince çalışmalar var. 24 saat içinde ilginç gelişmeler olabilir."[/FONT]

burak elmas

sürenin,aysalın,ali dürüstün,mehmet cansunun,albayrağın desteğini alır ve seçilir büyük ihtimalle

hoca olarakta terimi getirir

Üst Alt