Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

liderlik vasfı dursunda varmıymış sorsaydın tipini şeyittiğimin adamında neyse ağzımı bozmayım bişey demedim

Ne bileyim ben de anlamadım. Millet Burak Elmas ismi zayıf, Dursun'un önü açıldı falan diyor da aklı başında bir insan (genel kurul üyesi) neden Burak Elmas-Dursun Özbek ikilisinden Dursun'u seçer ki ? Amaç ne yani...

Burak Elmas arkadaşlar... Aynı zamanda Faruk Süren'in damadı... yanlız 5 ay için olurum, sonrasında genel seçime gidilir diye de teyitleşmişler... Bana kalırsa yıllarca başkan olsun. 4 sene üst üste şampiyonluk, süper kupa ve uefa kupasında da baş rollerden biriydi zaten...

Son düzenleme:
Burak Elmas arkadaşlar... Aynı zamanda Faruk Süren'in damadı... yanlız 5 ay i.in olurum sonrasında genel seçime gidilir diye de teyitleşmişler... Bana kalırsa yıllarca başkan olsun. 4 sene üst üste şampiyonluk, süper kupa ve uefa kupasında da baş rollerden biriydi zaten...

Başarı geldikten sonra kalacağını düşünüyorum öncelikli olarak doğrusu yapmış olur dursun gibi çakallık değil adaletli bir şekilde mayısta tekrar gider ve seçilir zaten başarılı olduğu taktirde Faruk Süren devam et diyecektir :D

Burak Elmas ismi Fatih Altaylı, Ali Dürüst, Faruk Süren buluştuktan sonra mı ortaya çıktı ? Eğer öyleyse yeni başkanımız hayırlı olsun.

Cidden bilmediğim için soruyorum, laf maf sokma amacı yok; Dursun'un oylarının yüksek olduğunu nereden biliyorsunuz ? Oyların bölünme muhabbeti var da ondan soruyorum, sanki Dursun'un blok halinde garanti oyu varmış gibi...

İster misiniz Ali Dürüst başkan olsun ...

Ali Dürüst:Başkan olabilirim de olmayabilirim de önemli olan Galatasaray'a hizmet.Orda benim aday olup olmamam önemli değil.Başkanlık önemli bir mecra.Bir kurumun başkanı oluyorsunuz sonuçta.Başkansınız diye de tüm yetkileri elde toplamak olmaz tabi.İş bölümü gerekir.Galatasarayda bunu yapmak lazım.Başarı böyle gelir........

Her zamanki gibi lafı döndürür ama hiçbirşey söylemez.Aday da olmaz

Cidden bilmediğim için soruyorum, laf maf sokma amacı yok; Dursun'un oylarının yüksek olduğunu nereden biliyorsunuz ? Oyların bölünme muhabbeti var da ondan soruyorum, sanki Dursun'un blok halinde garanti oyu varmış gibi...

Dursun'un planı eğer erken seçim olursa güçsüz 1-2 aday çıkacağını düşünüyordu fakat o işler gözüktüğü gibi olmuyor bir kere Faruk Süren gibi bu camia için çok büyük anlam ifade eden kişinin damadı aday olacak ve hala dursun özbek'i seçmeye devam edeceklerini hiç sanmıyorum. Derin Galatasaray adayını çıkartıyor ve Burak Elmas'ı banko başkan yaptıracaklardır

eksi bütçeler ve baskın seçim dursunun arkasındakileri azalttı bence...önemli olan karşısına güçlü aday çıkması...dursun'un baskın seçim yapma nedeni zaten güçlü aday çıkmadan mayıstan önce fişi çekeyim...eğer burak elmas'ın arkasında etkili bir ekip olursa dursun'a şans vermiyorum

Ali Dürüst'ün tipi böyle dünyayı gizliden gizliye yöneten anglo-saxon kökenli iş adamı gibi, konuşmaya başlayınca midyeci ahmet'e dönüyor.

Üst Alt