Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Güvenç Kiraz: "Müthiş bir başkanımız olacak"

Burak Elmas işte yaw adını ilk kez duyduğum birisi,Çok güçlü bir aday gelmeyecek anlaşıldı Tursunun yolu açıldı

Burak Elmas başkan, Cimbom şampiyon.

DRgsjFaXUAAxaXx.jpg

Arkadaşlar sizler için 3 genel kurul üyesi ile görüştüm durum pek iç açıcı değil.

Bir tanesi ortalık çok karışık ben dursuna verecem dedi, öbürü burak elmas'a verirdim ama liderlik vasfı yok mecbur dursuna verecez dedi sonuncusu ise istikrarın devamı için oyumu dursuna vermekle mükellefim dedi.

Arkadaşlar sizler için 3 genel kurul üyesi ile görüştüm durum pek iç açıcı değil.

Bir tanesi ortalık çok karışık ben dursuna verecem dedi, öbürü burak elmas'a verirdim ama liderlik vasfı yok mecbur dursuna verecez dedi sonuncusu ise istikrarın devamı için oyumu dursuna vermekle mükellefim dedi.

Bu Dursunculardan biri Hikmet Kaya mı yoksa

liderlik vasfı dursunda varmıymış sorsaydın tipini şeyittiğimin adamında neyse ağzımı bozmayım bişey demedim

Kimse mırın kırın etmesin. Genç dediniz genç, Terim ile çalışır, kadrosu genç olur haliyle vizyonu geniş olur. Onu beğenmem bunu beğenmem. İyi bir kadroyla girsin. İnşallah kazanır

Tüm taraftarlar tek isim üzerinden kenetlendiği halde başka birini getirirse ne o staddan çıkabilir ne de oteline girebilir. Bu taraftar bile bile düşmanlık yapan başkanı sokakta yürütmez

Devre arasına kadar getireceğiz diyor adam bilemiyorum valla Terimi getiremeyeceği ortada ben bu saçmalıktan korkmaya başladım.

Üst Alt