Haber - Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı”

Ali Koç:

"Önce muhalafet eliyle, sonra da iktidara yakın medya tarafından bu iş siyasete getirildi. Benim üzerime yıkıldı her şey. Tamamen orada olan gelişen şeyler neticesinde olan bir durum bu. Bu süreçte en az suçlu da Suudileri görüyorum. Belli konularda anlaşıp, sonra değiştirselerdi başka olurdu ama şurada en az hatalı olan Suudiler."

"Talihsiz bir olay. Burada, bu defteri kapatalım."

"Irkçı her şeyi rahatsız edici buluyorum. Arap - Türk işi falan değil bu. Bunun buraya gelmesi beni kahrediyor."

"Suudi Arabistan tercihi benim kişisel tercihim değil. TFF seçip getirmiştir kulüplerin önüne. Bunu TFF kendisi de açıklamıştır.

"2012'deki Limassol maçını bir kaç ay önce Larnaka maçında yapılmış gibi gösteren bu insanlar bu ülkeye zarar veren insanlardır. Yunan'a boyun eğdiler de Arap'lara dikleniyorlar demeye getiriyorlar."

"Kasım ayından beri Türk futbolunda yaşananların sadece bir tanesi Dünya'nın başka bir yerinde yaşansa yer yerinden oynardı oralarda."

Bu arada bu yabancı hakem olayını bizim basımizdakiler istememisse
Çok vahim bir durum.Yemin ederim bu KOC bizimkileri parmağinda oynatmistir.
Bizim başımizdakilerin ciddi anlamda Bırakın diğer macları bizim maçları bile izlediğini düsunmuyorum..
Hani erdem timuru çıkart o bile bence sessiz kaliyor ciddi hayal kırıklılıgi yönetim.

Boyle bi ezeli rakip baskanini bir daha bulamayiz. Birakacak olmasi uzucu, kendisi aziz yildirimdan sonraki efsane basgandir.

Basganin 1 sezon daha kalip 5. Yildizi takmamiza sahit olmasini isterdik.

Sezon sonu birakiyorum dedi buda azizin yolundan gidiyor sampiyon olursam zaten izin vermezler aglarim geri donerim diyor

Olamazsamda zaten cekilirim diyor keske gitse ozaman fenerin gercek borcunu goruruz

konuşma facia. adam ciddi ciddi ben varken bu takımı şampiyon yapmazlar dedi. sağla bakalım oyuncuların motivasyonlarını bu saatten sonra nasil sağlıcaksin? Bunu duyan futbolcu zateeen sampi olamicaz bahanemizde var der geçer.

Ali Koç: "Rade Krunic için yaz aylarında çıktığımız bütçeye şu an çıkamıyoruz ama görüşmeler sürüyor."

Ali Koç:

"Savic, bonservissiz ama maaşı çok yüksek."

"Bizim minimum bir 6, bir 8 almamız gerekiyor. Gerisi gidecek oyuncuların açacağı yerlere bağlı"

valla ne dediğinin hiçbir önemi yok. Devlet neyin ne olduğunu bilir. Kimlerle birlikte bu planı kurduysa devlet biliyordur. Bizim Başkan şu maçı iptal ettireyim de uluslararası siyasi kriz çıkartayım dememiştir. Halk bir irade ortaya koydu. Bizim yönetim de o iradeye uyup maça çıkmadı.

olayın ilk başta kaymağını yediler araplara atarı kendileri yapmış gibi üstlendiler tek Atatürkçü kendileri tek laik kendileri gibi davrandılar
kulakları çekildikten sonrada Galatasaray arabistanda oynamayı istemedi ama biz istmiştik diye bizi hükümetin önüne atmaya çalışmalar.
son olarakta azizin şampiyonluk sonrası sezon sonu bırakıyorum diye ağlayarak daha fazla destek toplayıp vazgeçtiği 2001 den kalma bırakıyorum ayakları.

Üst Alt