Haber - Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı” - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç: “Süper Kupa maçının Arabistan’da oynanmasını biz kabul ettik ama Galatasaray karşı çıktı”

Bu arada bu yabancı hakem olayını bizim basımizdakiler istememisse
Çok vahim bir durum.Yemin ederim bu KOC bizimkileri parmağinda oynatmistir.
Bizim başımizdakilerin ciddi anlamda Bırakın diğer macları bizim maçları bile izlediğini düsunmuyorum..
Hani erdem timuru çıkart o bile bence sessiz kaliyor ciddi hayal kırıklılıgi yönetim.
Yabancı hakem dediği Suudi hakem yüksek ihtimal o yüzden de bizimkiler karşı çıkmıştır

olayın ilk başta kaymağını yediler araplara atarı kendileri yapmış gibi üstlendiler tek Atatürkçü kendileri tek laik kendileri gibi davrandılar
kulakları çekildikten sonrada Galatasaray arabistanda oynamayı istemedi ama biz istmiştik diye bizi hükümetin önüne atmaya çalışmalar.
son olarakta azizin şampiyonluk sonrası sezon sonu bırakıyorum diye ağlayarak daha fazla destek toplayıp vazgeçtiği 2001 den kalma bırakıyorum ayakları.
Orada oynamak istememekte sıkıntı yok ki, asıl şüpheli olan orada oynatmakta ısrar edip son anda olayı çıkmaza sürükleyen

Bunun hakkından ünal aysal geliyordu da inan kıraça meze oldu

2201117SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reis korkutmus baya bu minik kurnazi. Komik hallere dustu. Adami madam yaparlar, senden cok daha buyukleri bir anda kayboldu dunyada..

Nereden nereye

Yaz aylarinda erdogan’in yaninda eli cebinde olan adam simdi öyle bir tutusmus ki yalvaracak duruma gelmis

Söylediklerinin hepsinin belli amaclari var. Başarısız Ali koç varken feneri şampiyon yapmazlar diyo. Güya şimdiye kadar 70 tane çöp transferi kendi yapmamıştı birileri onu şampiyonluktan etmiş. Küme düşüyordu az daha :) Bu sene son senesi fenerin en başarısız başkanı olarak tarihe geçti algi yaparak beni başkaları basaris etti iması oluşturmaya calisiyo. Millette yiyo zaten. Sen bi git arkandan neler diyecekler bak. Galatasaray ida bu olayda hep muhalif göstermesinin sebebide var bu olayda yanlız değilim algısı. Galatasaray zaten gitmek istemediğini soylemisti. Boşuna uğraşma alicim ne yaptın kimin kuyruğuna bastın bilmiyoruz ama Galatasaray senin bahs ettiğinden çok farklısını söyledi baştan beri. Sen gayet gitmek istiyodun basta. Federasyon baskani ile aranizda su sizmiyor. Ne bilelim beraber planlamadiginizi. Biz bastan beri veto ettik ama... Uzar gider yazarimda gerek yok. Bu zaten naneyi yemiş. Bütün çabası kendini kurtarmak yoksa çıkıp açıklama yapmazdi. Algici bunlar işte...

Haklı olduğu şeyler var. Özellikle muhalefetin bu olayı iktidarı eleştirmek için kullanması olaya zarar verdi.

Genel olarak zaten tüm bu şekilde gelişen olayları muhalefet işi siyasileştirerek bok ediyor, huylarıdır.

Çok çoook tehlikeli söylemleri var. Ben olduğum sürece FB şampiyon yapmazlar, bundan sonra bizim maçlardaki kararları izleyin vs aşırı tehlikeli açıklamalar.

Yarın aleyhine bir karar olduğunu düşünse taraftar sahaya inse, dışarda olay çıkarsa bunun hesabını nasıl verecek? Ayrıca takımın lider, bu zamana kadar lider olmanı istediler diye mi bu noktadasın diye sorarlar adama.

Her şeyi geçtim, şampiyonluk yarışındasın ve Lider durumdasın. Böyle açıklama yaparak kendini baltalıyorsun. Futbolcu veya TD olsam başkan şöyle açıklama yaptıktan sonra tüm motivasyonum kaybolurdu. Zaten şampiyon olamayacağız derdik ya da zaten bize kimse suç bulmaz der bunun rahatlığıyla çıkardım maça

Ali Koç: "Bizim 'Yurtta sulh, cihanda sulh' pankartını FETÖ'ye bağlıyorlar. Ulan sen kimsin! Salya sümük FETÖ için ağlamışsın! Sen kimsin Fenerbahçe'yi ve Ali Koç'u FETÖ'yle bağdaştıracaksın!"

.. çocuklarına bak, darbe girişimi ve Fetö bitirildiğinden beri şampiyon olamayan tek bunlar kaldı ona rağmen kaç yıldır her galibiyetimizde, her şampiyonluğumuzda bizim kulübe fetö iması yapanlar bunlar; kendilerine yapılınca zorlarına gitmiş..

Ali Koç: "Fenerbahçe'nin 10 yıldır şampiyon olamamamızı sadece sportif olarak mı açıklıyorsunuz? Ben iddaa ediyorum. Ali Koç’un başında olduğu Fenerbahçe hiçbir zaman şampiyon olamaz!"

Ali Koç: "Benim Fenerbahçe başkanlığımın, Fenerbahçe'ye belli noktalarda zarar verdiği noktasına geldik. TFF, Galatasaray ve Fenerbahçe ortak bir karar alıyor, bunun tek suçlusu Ali Koç oluyor."

Kaçacak. Kılıfıda uydurmuş..

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yayını izledim şimdi.

Baştan beri 100. Yıl hassasiyeti yurtiçinde oynayalım diyen Galatasaray, Bu işi yurt dışı diye direten kendisi.

En çok gürültü koparılan hatta diğer kulüplerin paylaşımlarına bile konu olan “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” pankartından hemen vazgeçilmiş zaten.

Federasyon 4’te gelin diyene kadar olaydan haberleri yok. Muhtemelen kriz bizim tarafta patlak veriyor ya da anlatmadığı farklı bir kısım var. Zira anlattıklarından anladığım, baştan Atatürk tişörtüne de hayır dense kabul edip maça çıkacaklarmış gibi görünüyor. Zaten Suud yetkililerin hassasiyeti vs diyor. Maça çıkmama kararı biraz “İş boka sarıyor, stadda zorluk yaşarız” noktasında olmuş.

Ben hayal kırıklığına uğradım, bayağı Atatürk’ün kabul edilmemesi vs zorlarına gitmemiş, Federasyona gıcık olduklarından ve bir noktada iş çıkmaza girdiğinden Fenerbahçe tarafının bu noktaya geldiği anlaşılıyor.

İşin özeti; baştan düzgün planlansaydı ve bunlar konuşulsaydı Fenerbahçe tüm süreci kabul edecekti gibi görünüyor, en azından Ali Koç’un anlattıkları o yola çıkıyor.

Hele hele Fenerbahçeli futbolcular Atatürk paylaşımları kessin diye talimat vermesi ayrı bir rezillik.

Sonuç olarak Fenerbahçe, Federasyonun günlerce bu işi görmezden gelmesine, bir şekilde hallederiz demesine sinirlenmiş. İş büyüyünce de vazgeçilmeyecek noktaya gelmiş. Staddan tedirginlik yaratıcı haberler de gelince iptal olmuş.

Ali Koç’a kalsa yaşasın Suudiler ve İktidar, kahrolsun TFF ve Muhalefet. Bu maçın oynanmamasının ve sonrasındaki sürecin tek suçlusu bunlar.

Yersen Cumhuriyetin Kalesi Fenerbahçe, Yersen Atatürk’ün kulübü…

Üst Alt