Almanya'da Turu Geçeriz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

huntelar röportaj verirken "GS kontraatak yapamaz, bu bizim avantajımıza" dedi.

yani GS analizlerinde bunu tespit etmişler, bencede kontraatak yapabilen bir takım değiliz.

yinede bu takımı almanyada eleyeceğiz. bence drogba o maçta golünü atacaktır.

Hocanin performanisa bagli gecip gecmeyecegimiz..ya bismillah.. schalke macina daha cok var.

su 3 lig macimizi alip ligi garantiye alalim da gerisi gelir insallah

Bu takım 4-2-3-1 oynar başkada bir şey oynayamaz.

Kimse defanstaki kanatlarımız yalnız kalır, farfan bastos bu adamları maymun eder demesin.4-4-2 de de yalnız kalıyorlar.En azından sahaya adam gibi yayılır, top yaparsın.İleri ucun daha organize oynar.

4-4-2 de şişnayderın yeri yok, ayrıca 2 yıldır bas bas bağırıyoruz bu takımın kanat oyuncusu yok.Hamit ve amrabat kanat oyuncusu ise bende Metin Oktayım.

Takımın bu yapısı ve dizilişi ile ligi kalite farkından ötürü götürürüz, cl ide ise en fazla 16 ya girerriz.Daha büyük kuparlar için daha organize ve daha fazla takım oyunu gerekli.

Malesef bu sene çektiğimiz sıkıntıların hepsini biz yarattık (Amrabat,Hamit ve Melo).Yazın bu takıma kaliteli kanat oyuncuları ve defansa adam lazım.

Gurbetciler kesinlikle dunku sessiz taraftardan daha guzel bir ambiyans yaratacaktir ..

Biz deplasmanlari severiz , cunku oranin cimleri daha guzel :asd:

luft_02.jpg

Adamlar cimi disari cikarip hava aldiriyor , sanki hali mubarek .. :rolleyes:

Genel düşünce bu maçta avantajlı skor alamamamızın sebebi Fatih hocanın suçu olarak gösteriliyor. Bende katılıyorum fakat hocamız zoru seven biridir. Ayrıca 2 tane dünya yıldızı geldi diye gelir gelmez final veya kupa beklentisine kimse girmemeli. Sonuçta bunlar zamanla olacak şeyler. İkinci maçta oyunumuzun pozitif yönde çok fazla değişeceğine inanıyorum Ve ben her ne kadar zor gibi görünsede turu geçeceğimize inanıyorum.

doğru kadro ile bunları perişan ederiz ama doğru kadroyu 3 maç içinde oluşturmamız gerek

Muslera

Eboue - G.Zan - Semih - Danny - Riera

Hamit-Selcuk-Amrabat

Sneijder

Drogba

Yapacak bisey yok .. 2nci yarida buraki koyup G.Zani cikaririz .. :D

Bari defans delik desik olmasin rovansta

Sneijder'i sol kanatta oynattığımız sürece bu işin biraz zor olduğu görüşündeyim.

Tek forvet yap, Drogba ile başla, skoru yakala, Drogba ile Burak'ı değiştir, kontradan farkı aç.

Tüm bunları yaparken Drogba'nın da, Burak'ın da arkasındaki adam Sneijder olsun.

deplasmanda daha iyi oynuyoruz bu cok net..Schalke dünkü macda Farfan-Jones ikilisiyle cok etkili oldu ..Jones rövansta yok bu cok iyi bir avantaj..

ikinci macda tek forvet ile cikmaliyiz ,skor kötü ise diger forvet oyuna girmeli

birde dikkatinizi cekerim dünkü macda o kadar iyi olmamiza ragmen baya bir pozisyona girdik ..bunda Schalkenin Defans oyuncularinin sucu var..Ofans olarak cok iyi bir takim ama Defans olarak cok kötü ve her an hata yapabiliyorlar..lig maclarindada böyle..bence biz bu macda en az 1 Gol atariz

Manchester,Cluj ve Braga deplasmanlarinda hep cok iyi oynamistik..bu macdada cok iyi olmasada Schalke defansinin hata veya hatalarini degerlendirecegimize yürekten inaniyorum

Takımımız ŞL'nde deplasman maçlarında;

Daha rahat, Daha baskılı, Daha üretken, Daha dirençli ve Daha özgüvenli oynuyor.

Hele ki bu deplasman Almanya ise.. Göreceksiniz eğer çok trajikomik işler yaşanmazsa o maçda turu alıp geleceğiz.

Sneijderi ikinci yari cikardi sanki takim moralide bozuldu ve 0 etkimiz kaldi. Almanyada kesinlikle Sneijder ortada oynamali gerekse selcuku oynatmassin yada tek forvet oynariz.

Cluj deplasmanında,Braga deplasmanında inancım tamdı yeneceğimize dair aynı duyguları Shalke maçi içinde düşünüyorum.Turu geçeceğiz..

valla schalke cluja bragaya benzemez, ben o kadar iddialı konuşamıyorum malesef. bu kafayla ve bu dizilişle 5 lik oluruz gibime geliyor

Üst Alt