# Alper Potuk [Eskişehirspor] - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk [Eskişehirspor]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]

Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.

takım arkadaşları bunu sana diyorsa zaten o takım arkadaşlarının karakterinide sorgulamak lazım

Ya bu adam ne bileyim bi Necip, Volkan Şen yada Özer, Topuz falan değil. Bunda Avrupai bir oyun ve akıl var. Abi bi pas attı ceza sahasına havadan. Yuh dedim ya. Yaşı daha 20 değilmiş. Müthiş gelişecek

Ya bu adam ne bileyim bi Necip, Volkan Şen yada Özer, Topuz falan değil. Bunda Avrupai bir oyun ve akıl var. Abi bi pas attı ceza sahasına havadan. Yuh dedim ya. Yaşı daha 20 değilmiş. Müthiş gelişecek

burhana attıgı top vardı hani kalecinin burnunun kırıldıgı pozisyon. mükemmel pas attı.

burhana attıgı top vardı hani kalecinin burnunun kırıldıgı pozisyon. mükemmel pas attı.

Heh aynen aynen işte o top.:eek: Manyak adam ya. Alınırsa bayram yaparım. Ama ümidim yok hiç nedense. Yıllardır alamıyoruz ya belki ondandır. Biz en son kimi aldık abi böyle yerli işe yarayan. En son Servet galiba. Balta'da geldiğinde biraz iyidi. İşte durum bu. Ümitsiz olmak için sebep çok

İyi bi rotasyon oyuncusu olur.Bizim transferde önceliğimiz ilk 11 oyuncuları olmalı.Takımda tonla rotasyon oyuncusu var ama BAM üçlüsü gidecekse Alper iyi bi alternatif olabilir

İyi bi rotasyon oyuncusu olur.Bizim transferde önceliğimiz ilk 11 oyuncuları olmalı.Takımda tonla rotasyon oyuncusu var ama BAM üçlüsü gidecekse Alper iyi bi alternatif olabilir

BAM ve Alper'i aynı cümlede kullanmak:SS:. Seneye bizde oynasın, ilk 11 olmazsa ben daha bu foruma yazmam.

ilk 11de oyanyacak potansiyele sahip bence. bam 3lüsü zaten banko gidecek. onlara seneye kim dayanır.

emre c. bu adamdan cok üstün ama ne yazikki sans bulamiyor.

diger oyunculara yönelmeden önce, önce kendi altyapimizdaki oyunculara 1-2 macta sans verme taraftariyim (mesela cumhur...)

emre c. bu adamdan cok üstün ama ne yazikki sans bulamiyor.

diger oyunculara yönelmeden önce, önce kendi altyapimizdaki oyunculara 1-2 macta sans verme taraftariyim (mesela cumhur...)

Emre'ye baya sans verildi ama cocugun bi yerleri havada. Her teknik direktor bosuna Emre'ye sans verdikten sonra yedege cekmiyor ya veya kadro'ya dahi almiyor.

Demek ki sorun futbolcu'da, haddini cok fazla asiyor sahada. Yetenekli ama beynini kullanmiyor, cok havali. Basit oynayacagina macera arayip rakibin etrafinda 1,2 x donuyor ila calim atacak.

Birde 2 yildir fizigini gelistiremedi cocuk, cok yetersiz.

Emre'ye baya sans verildi ama cocugun bi yerleri havada. Her teknik direktor bosuna Emre'ye sans verdikten sonra yedege cekmiyor ya veya kadro'ya dahi almiyor.

Demek ki sorun futbolcu'da, haddini cok fazla asiyor sahada. Yetenekli ama beynini kullanmiyor, cok havali. Basit oynayacagina macera arayip rakibin etrafinda 1,2 x donuyor ila calim atacak.

Birde 2 yildir fizigini gelistiremedi cocuk, cok yetersiz.

adami ya sol ya da sag kanat oynuyor.bu adamin forvet arkasi/ playmaker oldugunu görmek icin dahi olmaya gerek yok.

neymar'da da fizik yok ama adam öttürüyor sahada.

emre c.'nin bu takima monte edilmesi transfer etkisi yaratir.

adami ya sol ya da sag bek oynuyor.bu adamin forvet arkasi/ playmaker oldugunu görmek icin dahi olmaya gerek yok.

neymar'da da fizik yok ama adam öttürüyor sahada.

emre c.'nin bu takima monte edilmesi transfer etkisi yaratir.

yani emre colagın kalitesi ortada. kimse 90 dakka oynasın demiyo zaten. forvet arkası oynasın 20 dakka oynasın. hersey yavas yavas olur..

Eğer Emre Çolak dediğin gibi monte edilirse takıma transfer gibi olur. Ben Serdar Eyilik'ten de ümitliyim. Unuttuk biz onu. Fiziği de gelişmiştir Bank Asya'da. Ben çok beğeniyorum o çocuğu. Ayrıca Cem Sultan, Berkin ve Cumhur da artık girmeli takıma. Ara sıra süre almalılar

Eğer Emre Çolak dediğin gibi monte edilirse takıma transfer gibi olur. Ben Serdar Eyilik'ten de ümitliyim. Unuttuk biz onu. Fiziği de gelişmiştir Bank Asya'da. Ben çok beğeniyorum o çocuğu. Ayrıca Cem Sultan, Berkin ve Cumhur da artık girmeli takıma. Ara sıra süre almalılar

abiicm sag kanat'ta kazimi oynatacagina bir macta berkin'e firsat ver...

forvete cem'i koy...arkasina emre c. ...orta sahaya cumhur...

bu adamlar zaten birbirlerini taniyorlar, kimin nerede nasil oynadigini biliyorlar...

sadece bir mac sür sahaya kaliteli adam kalitesini top ayagina geldiginde belli ediyor zaten...

ayrica bunlar kesinlikle BAM'dan daha teknik ve yeteneklidir...(ayhan'i bir kenara koyuyorum ama sarp ve baristan kötü olamaz bunlar...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt