Altyapı seçmeleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altyapı seçmeleri

Cevap: Altyapı seçmeleri ??

Hayri usta bende futbola adım atmak istiyorum.98 doğumluyum kaleciyim fizik çok uygun 1.70 boy (görseler bile kimlik çıkarmak zorunda kalıyorum bu yüzden çok sorun çıktı) kilo 57 .. Avrupa yakasında Etiler - Şişli civarında bir klüp varmı ?

Kerem Etiler'de Galatasaray'in futbol okulu var, Akmerkez'in oralarda bir hali sahada. Hep goruyorum coluk cocuk orda top kosturuyor, antrenorler falan var. Kocaman da yaziyor Galatasaray futbol okulu diye. Telefon numarasi falan burda:

Etiler ve Konutkent Galatasaray Futbol Okulları Açıldı - 05.06.2009 15:00 (FUTBOL ALTYAPI/PAF LİGİ) / Galatasaray.org

Onun disinda civarda BJK Cilekli Tesisleri var. Bircok takim orada antreman yapiyor. Besiktas altyapisi orda mi calisiyor bilmiyorum ama oraya da bakmanda fayda var bence. Iki yer de birbirine cok yakin, once Galatasaray futbol okuluyla konus olmadi Cilekli tesislerinde sansini dene ya Besiktas ya da baska bir kulube girebilirsin.

Bende bayramdan sonra Altınastar :eek: diye bi klüb var ona giricem. Haziran ayındada profesyonel klüplerin seçmelerini deniycem kısmet. 93'lüyüm. :)

Atakan, profesyonel klüplerin seçmeleri Haziran ayında oluyor benim bildiğim sene sonuna kadar burda takılıp sıradan deniycem hepsi, İnşallah burda da iyi oynarım ki kendime güveniyorum, Normalde çoktan bırakırdım ama hep çevremdekiler sen şöyle iyi oynuyosun böyle iyi oynuyosun deyince bende dedim en iyi amatörden başlıyım.

Atakan, profesyonel klüplerin seçmeleri Haziran ayında oluyor benim bildiğim sene sonuna kadar burda takılıp sıradan deniycem hepsi, İnşallah burda da iyi oynarım ki kendime güveniyorum, Normalde çoktan bırakırdım ama hep çevremdekiler sen şöyle iyi oynuyosun böyle iyi oynuyosun deyince bende dedim en iyi amatörden başlıyım.

Evet bende biliyorum Haziranda olduğunu ama yaş problemi var

15 yaşına kadar hiçbir klüpte oynamadıysan futbolcu olmak imkansız hele ki Galatasaray'ı filan istiyorsan.En azından bir amatör takımda filan oynasaymışsın belki şansın olurmuş.Amatör takımlardan sivrilmek de öyle kolay değil.10-12 yaş arası başlayacaksın futbola yoksa futbolcu olmak hayal.

15 yaşına kadar hiçbir klüpte oynamadıysan futbolcu olmak imkansız hele ki Galatasaray'ı filan istiyorsan.En azından bir amatör takımda filan oynasaymışsın belki şansın olurmuş.Amatör takımlardan sivrilmek de öyle kolay değil.10-12 yaş arası başlayacaksın futbola yoksa futbolcu olmak hayal.

Mehmet yıldız kaç yaşında futbolcu olmuş biliyormusun :D

Üst Alt